5-zložkový napodobňovač Taco Bell, trojvrstvový recept nachos

5-zložkový napodobňovač Taco Bell, trojvrstvový nachos Lindsay D. Mattison / Mashed

Reštaurácie s rýchlym občerstvením neustále menia svoje menu. Spoločnosť McDonald's každý rok vynikajúco odstraňuje sendvič McRib a Popeyes spôsobil chaos počas jazdy, keď znovu zaviedli svoje kurací sendvič . Pre spoločnosť Taco Bell bol rok 2020 rokom úpravy ponuky. V júli oni oznámil „čistili priestor vo svojej ponuke“, čím zjednodušovali možnosti ponuky, aby bola ich prevádzka efektívnejšia a lepšie slúžila zákazníkom počas COVID. Je smutné, že v priebehu procesu odstránili niekoľko obľúbených fanúšikov


Jednou z obetí novej zmeny menu boli trojvrstvové nachos. Tento jednoduchý tanier s hranolkami, fazuľami, syrovou omáčkou a červenou omáčkou bol pôvodne súčasťou dnes už neexistujúceho “ Prečo platiť viac 'menu, keď sa predával iba za 89 centov. Nakoniec si našla cestu k Dolár celý deň pred úplným odstránením z ponuky.Aj keď ste si pravdepodobne stále mohli objednať nacho hranolky a syrovú omáčku a pridať fazuľu a červenú omáčku, našli sme lepší spôsob, ako vyriešiť naše chute nacho. Tento 5-zložkový napodobňovač trojvrstvového receptu nachos Taco Bell sa vyrába veľmi ľahko a takmer všetky ingrediencie je možné uložiť v špajzi, takže ich budete mať vždy po ruke.
Zhromaždite ingrediencie a pripravte si päťzložkový napodobňovač Taco Bell s trojvrstvovými nachos

Trojvrstvové ingrediencie nachos Taco Bell Lindsay D. Mattison / Mashed

Milovali sme trojvrstvové nachos Taco Bell, pretože sú také jednoduché, takže nás neprekvapuje, že zoznam ingrediencií je krátky a sladký. Web spoločnosti Taco Bell uľahčuje vytvorenie tohto receptu uvedením všetkých ingrediencií, ktoré zahŕňajú tortilla chipsy, fazuľa, červenú omáčku a nacho syrovú omáčku. Po prezretí prísady uvedené v ich červenej omáčke, rozhodli sme sa namiesto hustejšej enchiladovej omáčky ísť s tenkou červenou taco omáčkou.

Aj keď sme z toho mohli pripraviť štvorsložkový recept, queso dip, ktorý sme vybrali v obchode s potravinami, bol na naše želanie trochu hustý. Riedenie ponorom vodou by fungovalo, ale namiesto toho sme zvolili mlieko. Vďaka mlieku je queso dip dostatočne tenký na to, aby kvapkal na nachos, pričom si stále zachováva svoju bohatú a sýrovú chuť. Podľa toho, akú značku queso dipu si vyberiete, budete možno musieť mlieko používať. Pokojne to preskočte, alebo použite radšej vodu, ak nemáte po ruke mlieko.Celý zoznam ingrediencií pre päťzložkový napodobňovač Taco Bell s trojvrstvovými nachos, vrátane množstiev a podrobných pokynov, nájdete na konci tohto článku.

je zábava pracovať v spoločnosti Starbucks

Ktoré omáčky sú najbližšie k červenej omáčke Taco Bell a omáčke nacho cheese?

Taco zvonové omáčky Lindsay D. Mattison / Mashed

Pôvodne sme si mysleli, že je Taco Bell červená omáčka bola omáčka enchilada. Ale po rýchlom teste chuti sme si uvedomili, že omáčka enchilada je príliš hustá a hlboko ochutená. Malo príliš čilnú príchuť, čo nebolo celkom vhodné pre trojvrstvové nachos. Keď sme sa lepšie pozreli na červenú omáčku prísady , uvedomili sme si to Taco omáčka Ortega bol bližší zápas. Má riedku konzistenciu, ako je omáčka Taco Bell, a vyrába sa tiež s paradajkovým základom s prídavkom korenia.The syrová omáčka nacho bolo ťažšie získať. Ak chcete získať najautentickejší recept, určite si môžete kúpiť časť syrovej omáčky od miestneho predajcu Taco Bell umiestnenie. Ale malo to pocit ako podvádzanie, a tak sme skontrolovali možnosti v obchode s potravinami. Pre našu testovaciu dávku sme pristáli na Tostitos Salsa con Queso. Ukázalo sa, že je o niečo pikantnejšie a hustejšie ako omáčka Taco Bell, ale úplne to fungovalo, keď sme ju zriedili mliekom. V obchode je veľa možností, takže neváhajte experimentovať, kým nenájdete svoj obľúbený produkt s päťzložkovým napodobeninou Taco Bell s trojvrstvovými nachos.

Výber správnych tortillových čipov pre päťzložkový napodobňovač Taco Bell s trojvrstvovými nachos

Čipy Tacho Bell nacho 5-zložkový napodobňovač Taco Bell trojvrstvové nachos Lindsay D. Mattison / Mashed

Taco Bell čipy nacho sú súčasťou toho, čo robí ich zážitok nacho fenomenálnym. Majú perfektne vyváženú, mierne slanú chuť a vďaka svojej chrumkavej textúre sú takmer návykové. Sú ideálnym prostriedkom na premenu jednoduchého taniera nachos na jedlo, ktoré nie je nič iné ako bežné. Podľa a bývalý zamestnanec spoločnosti Taco Bell , čipy sa dodávajú vopred vyrobené do miest Taco Bell, ale sú vyprážané doma. To, že sú čerstvé, je pravdepodobne súčasťou toho, vďaka čomu chutia tak dobre!

Ukázalo sa, že si skutočne môžete kúpiť Čipy Taco Bell v obchode s potravinami, ale v našej oblasti sme nenašli značkové chipsy. Našťastie existuje množstvo vhodných náhrad, takže je to naozaj všetko o použití vašej obľúbenej značky čipov. Tieto 5-zložkové napodobeniny Taco bell, trojvrstvové nachos, budú chutiť vynikajúco, pokiaľ si vychutnáte príchuť a štruktúru štiepok použitých ako základ. Použili sme čip v štýle cantina, ktorý je tenký a chrumkavý, ale bude tu fungovať akýkoľvek čip na báze kukurice.

Skutočným tajomstvom je zahriatie tortillových čipsov. Pečenie tortillových čipsov asi päť minút v rúre na 350 stupňov Fahrenheita vyprodukuje zvyškové oleje v čipsoch, vďaka čomu budú chutiť sviežejšie ako tie, ktoré zjete priamo z vrecka.

Zahrejte fazuľu a syr, aby ste vytvorili päťzložkový napodobňovač Taco Bell s trojvrstvovými nachos

ako zohriať fazuľu pre päťzložkový napodobňovač Taco Bell trojvrstvový nachos Lindsay D. Mattison / Mashed

Zatiaľ čo sa hranolky pečú, choďte do toho a zohrejte fazuľu a syr pre svoj päťzložkový napodobňovač Taco Bell s trojitou vrstvou nachos. To je možné vykonať v mikrovlnnej rúre alebo na varnej doske, podľa toho, čo je pohodlnejšie. Pred zohriatím praženej fazule do nej pridáme asi 1/4 šálky vody, aby sa trochu uvoľnila. Možno budete potrebovať viac alebo menej vody, v závislosti od značky fazule, ktorú používate. Cieľom je vytvoriť fazuľu, ktorá sa stále zhlukuje, ale ľahko spadne z prevrátenej lyžice. Nechcete, aby boli také vodnaté, že by z lyžice spadli tenkým prúdom.

aká príchuť je baja blast

Pokiaľ ide o queso, začnite pridaním 1/4 šálky mlieka. Značka tu opäť predstavuje veľký rozdiel. Niektoré dipy queso sú tenšie ako iné, takže možno nebudete musieť pridávať žiadnu tekutinu, aby omáčka získala konzistenciu schopnú mrholiť. Iní (ako napríklad náš Tostitos) potrebujú na dosiahnutie správnej konzistencie viac ako 1/2 šálky mlieka. Tento krok príliš nezdôrazňujte; ak pridáte príliš veľa mlieka, môžete vždy pridať syr navyše, aby sa veci zahustili.

Zostavte ingrediencie pre trojzložkový nachos napodobňovača Taco Bell s 5 zložkami

ako vyrobiť päťzložkový napodobňovač Taco Bell trojvrstvový nachos Lindsay D. Mattison / Mashed

Teraz, keď je všetko zohriate, je čas naložiť naše nachos. Ak podávate trojzložkovú napodobňovačku Taco Bell s 5 zložkami nachos pre dav neváhajte vyložiť veľký tanier s ohriatymi tortilla chipsami. V opačnom prípade rozdelte čipy medzi štyri veľké taniere. Lyžičkou opečte fazuľu cez hranolčeky a na každých pár lupienkov nakvapkajte kúsok fazule. Potom dokončite nachos pokvapkaním queso dipom a taco omáčkou cez fazuľové lupienky.

Nachos okamžite podávajte, pretože hranolky budú po vystavení tvarohovej omáčke rozmočené. Ak chcete, môžete nachos dozdobiť obľúbenými doprovodmi. Taco Bell nepoužíva nič z toho, ale kyslá smotana, nakrájaná zelená cibuľa alebo koriander, pico de gallo alebo salsa, guacamole, nakrájané avokádo a olivy sú vynikajúcimi doplnkami nachosu. Môžete tiež urobiť tieto trojvrstvové nachos plnšie tak, že ich naplníte bielkovinami, ako je napríklad mleté ​​hovädzie mäso, nastrúhané kuracie mäso, bravčové mäso alebo nakrájaný steak.

Ak pridáte niekoľko prísad, premeníte trojvrstvový nachos napodobňovača Taco Bell na 5 prísad na ďalšie položky ponuky

Taco Bell veľká krabica nacho Facebook

Nie je ťažké zmeniť tento 5-zložkový napodobňovač Taco Bell s trojvrstvovým nachos receptom na niekoľko ďalších obľúbených položiek ponuky Taco Bell. Ak chcete pripraviť Nachos Bell Grande, pridajte k hranolkom praženú fazuľu a syrovú omáčku podľa pokynov v recepte. Potom namiesto mrholenia na dochutenie červenej omáčky posypte čipsy vareným, okoreneným mletým hovädzím mäsom, nakrájanými paradajkami a v strede dochuťte kyslou smotanou.

Veci môžete posunúť na vyššiu úroveň tak, že vyrobíte Taco Bell's Grande Nachos Box. Tieto nachos boli znovu-znova-znova pri prejazde, ale je mimoriadne ľahké ich vyrobiť doma. Opäť začnete s fazuľou a základom zo syrovej omáčky, vynecháte červenú omáčku. Pridajte k plátkom paradajky varené, okorenené mleté ​​hovädzie mäso, pico de gallo a posypte zmesou troch syrov, aby boli veci sýtejšie. Dokončite to tým kopčekom kyslej smotany, ale tiež pridajte lyžicu guacamole .

Ako blízko sme sa dostali k pôvodnému trojvrstvovému nachosu Taco Bell?

5-zložkový napodobňovač Taco Bell, trojvrstvový nachos Lindsay D. Mattison / Mashed

Boli sme celkom spokojní s tým, ako blízko bol náš päťzložkový napodobňovač trojvrstvových nachos Taco Bell od originálu. Tortilla chipsy boli chrumkavé a uspokojujúce a ingrediencie vytvorili nabitý - ale nie preťažený - tanier nachos. Riedenie fazule trochou vody dokonale napodobňovalo konzistenciu Zrnková fazuľa Taco Bell , a naša taco omáčka dodala pokrmu správnu hladinu tanga.

Našou jedinou skutočnou sťažnosťou bola syrová omáčka. Syrová omáčka Taco Bell bola krémovejšia a jemnejšia ako naša, takže nabudúce skúsime tento recept pripraviť s iným queso dipom - možno Tostitos Smooth a Cheesy. Určite by sme mohli pripraviť domácu syrovú omáčku a vytvoriť kopírujúci recept na syrovú omáčku Taco Bell nacho, hoci to by nás určite dostalo z limitu 5 prísad. Vyplatí sa to vyskúšať, keď máme čas a chcete zapôsobiť na hostí na záhradnom grile alebo na večierku, ale myslíme si, že je dobré držať sa syrovej omáčky zakúpenej v obchode, keď si chceme uľahčiť prácu.

5-zložkový napodobňovač Taco Bell, trojvrstvový recept nachos4,5 z 2 hodnotení Vyplňte 202 Print Tento päťzložkový napodobňovač Taco Bell s trojvrstvovým nachos receptom sa vyrába veľmi ľahko a takmer všetky ingrediencie sú tie, ktoré už pravdepodobne máte po ruke. Čas prípravy 0 minút Čas varenia 10 minút Porcie 4 porcie Celkový čas: 10 minút Zloženie
  • 1 (18-unca) vrecúško tortilla chipsov
  • 1 (16-unca) môže refry fazuľa
  • 1 (15-unca) môže queso dip alebo nacho syrová omáčka
  • ¼ hrnček mlieka
  • 2 lyžice taco omáčky
Smery
  1. Rúru predhrejte na 350 stupňov Fahrenheita. Štiepky rozložíme v jednej vrstve na plech a pečieme 5 až 8 minút, kým nie sú štiepky teplé.
  2. Zahrejte osmaženú fazuľu v mikrovlnnej rúre alebo v malom hrnci na varnej doske na stredne malom ohni, až kým nebude prehriata. Pridajte ¼ šálky vody (alebo viac podľa potreby), aby sa fazuľa uvoľnila.
  3. Mlieko zašľaháme do queso dipu. Podľa značky queso dipu budete možno potrebovať iba ¼ šálky alebo viac ako ½ šálky. Cieľom je zriediť ponor, aby bolo ľahké kvapnúť na tanier.
  4. Syrovú zmes zahrejte v mikrovlnnej rúre na varnej doske na stredne malom ohni, kým sa úplne nezohreje. Ak ste pridali príliš veľa mlieka, vmiešajte pár lyžíc strúhaného syra čedar.
  5. Veľký tanier alebo štyri veľké taniere vyložte teplými čipsami. Po lyžiciach dajte lyžicu osmaženej fazule a po nej queso dip. Čipsy pokvapkáme omáčkou enchilada a ihneď podávame.
Výživa
Kalórie na porciu 1 178
Celkový tuk 67,2 g
Nasýtený tuk 25,1 g
Trans-tuky 1,4 g
Cholesterol 110,0 mg
Sacharidy spolu 103,7 g
Vláknina 10,2 g
Cukry spolu 3,5 g
Sodík 1 531,2 mg
Bielkoviny 40,1 g
Zobrazené informácie sú odhadom spoločnosti Edamam na základe dostupných prísad a prípravkov. Nemalo by sa to považovať za náhradu za radu profesionálneho odborníka na výživu. Ohodnoťte tento receptKategórie Komiks správy Recenzie