7 najlepších a 7 najhorších konzervovaných potravín od obchodníka Joe's

Obchodník Joe Cliff Hawkins / Getty Images

Od svojich skromných začiatkov v Kalifornii v roku 1967 sa Trader Joe's stal obľúbeným cieľom obchodov s potravinami pre milióny po celých Spojených štátoch. S umiestneniami v 40 štátov po celej krajine, ich lákavo nízke ceny a bezstarostná atmosféra umožnili obchodníkovi Joeovi povzniesť sa nad mnohých svojich konkurentov.


Viac ako štyri z každých piatich položiek ktoré obchodník Joe predáva, je ich vlastná súkromná značka. Mnohé z týchto produktov sú také dobré, že si ich zaslúžite vyskúšať aspoň raz v tvojom živote. Niekedy sa však konzervované jedlá obchodníka Joe môžu stratiť vo všetkom vzrušení. Aj keď veľa ich konzervovaných jedál stojí za vaše ťažko zarobené doláre, niektoré by si nemali nájsť cestu do vášho nákupného košíka.Namiesto spoliehania sa na pokus a omyl sme určili najlepšie a najhoršie konzervované potraviny, ktoré si môžete kúpiť v obchode Trader Joe. Prečítajte si poznámky a robte si z nich poznámky, aby ste boli dôkladne pripravení na ďalšiu návštevu.
Najlepšie: Zelený jackfruit obchodníka Joe v slanom náleve

Obchodník Joe Facebook

Vegáni a vegetariáni nemôžu prestať hovoriť o zelenom jackfruit - a to z dobrého dôvodu. Keď je jackfruit zrelý, má sladkú príchuť, ktorá chutí ako zmes medzi ananásom a banánom. Naproti tomu zelený jackfruit sa nazýva toto ovocie, keď je nezrelé. Namiesto sladkého zeleného jackfruitu má vláknitá vláknitá štruktúra, ktorá v skutočnosti pripomína mäso. Vďaka tomu môžete z týchto vecí pripraviť úžasné bezmäsité jedlá, vrátane vytiahol sendviče s jackfruitom .

Ak vezmeme do úvahy, že jeden jackfruit môže vážiť toľko ako 100 libier , je nerozumné kúpiť si jackfruit a pokúsiť sa ho uložiť do skrinky. Najlepším spôsobom, ako to pridať, je nákup zeleného jackfruitu v plechovke zázračné ovocie k tvojmu dietatu. Kvalita ponuky tohto obchodníka Joe je pozoruhodná. Je konzistentný od plechovky po plechovku a soľanka pomáha maximalizovať chuť.Azda najlepšie zo všetkého je cena plechovky u obchodníka Joe's Extreme nízka. Ak pochybujete, že ovocie môže skutočne chutiť ako náhrada bravčového mäsa, choďte si kúpiť konzervu zeleného jackfruitu a presvedčte sa sami. Nebuďte prekvapení, ak nakoniec uprednostníte ťahaný jackfruit pred bravčovým mäsom.

Najlepšie: Organic Joe's Organic Joe's O's Pasta

Obchodník Joe Facebook

Ak ste prežili obzvlášť pochmúrny deň, misa misky SpaghettiOs vám môže pomôcť vrátiť do života trochu šťastia. Kupodivu, nielenže má Trader Joe svoju vlastnú verziu Špagety je dokázateľne lepšia ako originál, je tiež organická. Aj keď môžete nájsť organické špagety ak vyzeráte dosť tvrdo, je táto verzia Trader Joe ľahšie dostupná a je zvyčajne lacnejšia.kuracie taco pizza dominos

Najväčším aspektom cestovín O's Organic Joe je množstvo O v každej plechovke. Niekedy má plechovka bežných špagiet príliš veľa omáčky a málo O. To nie je prípad tejto konzervovanej dobroty od obchodníka Joe. V omáčke z organického paradajkového pretlaku a organického syra čedar je vždy veľa organických O.

Predtým, ako si zohrejete cestoviny Organic Joe's O, zjedzte ich lyžicu, kým je ešte studená. Aj keď chutí skvele, keď je horká, v skutočnosti je rovnako chutná aj z plechovky. Po tom, čo zjete túto lyžicu, je veľká šanca, že len preskočíte mikrovlnnú rúru a zvyšok zostarnete.

Najlepšie: Filety z údeného pstruha obchodníka Joea

Obchodník Joe Facebook

Aj keď nie ste fanúšikom tuniaka alebo sardiniek, dlžíte to sami sebe, aby ste vyskúšali Filety z údeného pstruha od Tradera Joeho. Dymivosť tejto ryby vás určite odfúkne. Ak máte radi príchuť dymovej slaniny, tieto údené filety budú tiež vašimi obľúbenými. Od chvíle, keď vstúpi do vašich úst, až kým pachuť konečne neutícha, bude sa vaša lahodná chuť tešiť z vašich chuťových pohárikov.

Aj keď ho môžete jesť len z plechovky alebo ho môžete použiť ako priamu náhradu za tuniaka, neprehliadnite možnosť konzumácie pstruh s praženicami . Stačí pridať tieto filety z údeného pstruha a trochu syra do miešaných vajec a budete mať zdravé a slané jedlo, ktoré vás rýchlo zasýti.

Obchodník Joe má niekoľko možností, pokiaľ ide o filety z pstruhov v konzervách. Najlepší z trsu je údený pstruh bez kože na kanolovom oleji. Táto odroda má najbohatšiu chuť a nemá v plechovke takmer žiadne kosti.

Najlepšie: Organické vegetariánske chilli obchodníka Joe

Obchodník Joe Facebook

Aj keď ste mäsožravec, môžete zjesť Organické vegetariánske čili od Trader Joe's s veľkým úsmevom na tvári. Toto chilli je naozaj, naozaj dobré - aj keď, ako už názov napovedá, nemá v sebe žiadne mäso a je vyrobené iba z organických prísad. Medzi tieto organické prísady patrí cibuľa, červené fazule, cesnak, paprika jalapeno, paprika a repkový olej. Aby toto chilli dodalo trochu mäsitej textúry, je do zmesi pridaná aj organická sója.

Aj keď je organické vegetariánske čili tohto obchodníka Joe mimoriadne chutné, upozorňujeme, že je dosť pikantné. Ak nemáte dosť odvahy na korenené jedlo, mali by ste toto čili vynechať - alebo ho jesť s veľkým pohárom mlieka na boku.

Pokiaľ ide o zdravé chilli, tieto veci od obchodníka Joe sú priamo tam s čímkoľvek iným, čo nájdete v obchode s potravinami. Má 15 gramov bielkovín , osem gramov vlákniny, pozoruhodné množstvo železa a iba jeden gram nasýtených tukov. Choďte do toho a chow down na dve alebo tri plechovky tohto čili. Zdravé jedlo nikdy nechutilo tak dobre.

kto vyrába kečup whataburger

Najlepšie: Organické fazule Garbanzo od obchodníka Joe

Obchodník Joe Facebook

Vypátrať konzervované organické fazule garbanzo, ktoré nie sú príliš mäkké a po zahriatí sa z nich nezmení kaša, je ťažká úloha. Ale skôr ako to zavoláte, vyskúšajte fazuľu od obchodníka Joe. Bude na vás taký dojem, že ekologické konzervované fazule nebudete nakupovať odkiaľkoľvek inde. Zatiaľ čo Trader Joe's má organické čierne fazule, organické fazule pinto a organické fazule, sú to práve tie ich organické fazule garbanzo, ktoré sú skutočne najpozoruhodnejšie.

Tieto fazule majú dokonalú pevnosť. Či už budete garbanzo fazuľu jesť ako chrumkavé občerstvenie alebo vo forme humusu , výsledná textúra vás nesklame. Aj keď tieto fazule budete jesť priamo z plechovky, vaše chuťové bunky ani len nepomyslia na protesty.

Čím sa líšia biozrnné konzervy od Trader Joe? Možno je to skúsenosť. Obchodník Joe's predával ekologické výrobky od 70. rokov, čo je desaťročia predtým, ako sa trend uchytil v celých Spojených štátoch.

Najlepšie: Baklažán v gréckom štýle obchodníka Joe s paradajkami a cibuľou

Obchodník Joe Facebook

Nie všetky konzervované jedlá od obchodníka Joe's si na prvý pohľad zamilujete. Úprimne povedané, pri prvom otvorení plechovky baklažánu v gréckom štýle s paradajkami a cibuľou budete spochybňovať svoje rozhodnutie kúpiť si ju. Čo je vo vnútri plechovky, vyzerá to, že ste vzali krmivo pre mačky a paradajku a na niekoľko sekúnd ich vložili do mixéra. Ani jeho vôňa veľmi nezmení váš názor. Ale akonáhle ochutnáte tieto veci, obnoví sa vaša dôvera vo vaše rozhodovacie schopnosti a získate nového obľúbeného obchodníka Joe.

najlepšie raňajky s rýchlym občerstvením sendvič

Baklažán v gréckom štýle Trader Joe s paradajkami a cibuľou má petržlenovú vňať, cesnak, kari korenie, čierne korenie a červenú papriku, spolu s baklažánom, paradajkami a cibuľou uvedené v názve. Všetka zeleninová dobrota sedí v zmesi oleja a paradajkovej šťavy. Aj keď to znie zložito, je to fenomenálne chutná kombinácia.

Aj keď je určite v poriadku jesť tieto veci pri izbovej teplote hneď z plechovky, to je iba začiatok možností. Môžete ho napríklad pridať do vajec, aby bol výdatný raňajky podobné šákšuke , zohrejeme ho a natrieme na pečený zemiak, alebo ním dochutíme jedlo z ryže a fazule.

Najlepšie: Obchodník Joe's Organic Butternut Squash

Obchodník Joe Facebook

Lúpanie, rezanie a vyberanie semien z tekvice maslovej je nielen ťažké, ale aj nebezpečné. Pri takom množstve tlaku, ktoré je potrebné na správne nakrájanie tekvice z masla, môžete ľahko skončiť rezaním. Nestojí to za námahu, zvlášť keď môžete ísť k Trader Joe a kúpiť si plechovku Organic Butternut Squash, ktorá vždy chutí perfektne a vyžaduje iba otvárač na konzervy.

Ak váš sladký zub prosí o akciu, otvorte plechovku tohto tekvica orechového a pridajte trochu javorového sirupu a hnedého cukru. Nechajte to na pár sekúnd zatancovať v mikrovlnnej rúre a budete mať vynikajúce občerstvenie, ktoré uspokojí aj tú najhlasnejšiu chuť na sladké.

Hoci obchodník Joe predáva orechová tekvicová polievka , nemali by ste si ho kúpiť. Namiesto toho použite túto organickú tekvicu z masla, aby ste si vytvorili svoju vlastnú polievku. Za extra úsilie stojí rozdiel v čerstvosti a hĺbke chutí. Pridajte do nej zázvor, škoricu, nakrájané jablká a čokoľvek iné, po čom vaše srdce túži. Rozohrejte ho, pretlačte v mixéri a pripravíte misku s neuveriteľne báječnou polievkou.

Najhoršie: Turecko Chili s fazuľami obchodníka Joe

Obchodník Joe Facebook

Organické vegetariánske čili u obchodníka Joe's je chutné, takže to znamená, že aj ich turecké čili s fazuľou musí byť chutné, však? Nesprávne. V skutočnosti to nemohlo byť viac zlé. Každý aspekt Tureckej čili s fazuľou je ohavný.

Pri prvom otvorení plechovky získate závan strašnosti, ktorú možno označiť iba ako zhnité krmivo pre psov, ktoré bolo pri neúspešnom pokuse o zakrytie zápachu potiahnuté paprikou, korením a iným korením. Ak sa vám hrdinsky podarí ignorovať vôňu a dať si toto morčacie čili na pery, vaše chuťové poháriky sa okamžite vzbúria. Akokoľvek páchne, chutí ešte horšie. Mastnú, korenistú hrubosť prerušujú iba gumené kúsky moriek, ktoré nemajú žiadnu príchuť, a tvrdé kúsky dužinatých a žuvacích bôbov, ktoré uviaznu medzi každým z vašich zubov.

Aby toho nebolo málo, Turecké chilli s fazuľami od Tradera Joeho nie je ani také zdravé. Jedna plechovka tohto haraburdia má ohromujúci priebeh 800 miligramov sodíka a šesť gramov cukru, aj keď čili nemá viditeľnú sladkosť.

koľko mliečnych výrobkov je príliš veľa

Najhoršie: Obrovské pečené fazule obchodníka Joe v paradajkovej omáčke

Obchodník Joe Facebook

Je ťažké zistiť, čo sa obchodník Joe snažil dosiahnuť so svojimi obrovskými pečenými fazuľami v paradajkovej omáčke, ale musia sa vrátiť späť k rysovacej doske. Keď otvoríte plechovku, to, čo vidíte a cítite, vás presvedčí, že by sa to malo používať ako špagetová omáčka. Ak si ich však pridáte do cestovín, budete naozaj sklamaný pretože je príliš sladký a chýba mu bohatá paradajková príchuť.

Naopak, ak sa pokúsite zjesť túto ohavnosť ako tradičné pečené fazule, budete rovnako sklamaní. Aj keď sú fazule skutočne obrovské, sú príliš rušivo kašovité, aby si ich mohli správne vychutnať. A hoci existuje pridaný cukor k týmto fazuľkám nie je nič z melasy alebo slaninovej dobroty, ktorou sú požehnané tie najlepšie pečené fazule.

Bohužiaľ neexistuje spôsob, ako túto sklamanie zachrániť. Najlepšie urobíte, keď to jednoducho vyhodíte a lepšie si vyberiete čas, keď navštívite miestnu pobočku Obchodník Joe .

Najhoršie: Nesolené sardinky obchodníka Joea v pramenitej vode

Obchodník Joe Facebook

Aj keď si myslíš, že miluješ všetky druhy rýb , je možné, že sa vám nebudú páčiť Nesolené sardinky v pramenitej vode od obchodníka Joeho. To, čo sa o sebe tvrdí, že sú sardinky, nakoniec skončí slizký, mazľavý a boney chunks záhadnej ryby, ktorá nechutí ako žiadne sardinky, ktoré ste kedy jedli. Ak si trúfate zjesť to, čo nájdete v plechovke, ďalších pár hodín sa budete márne snažiť dostať z úst chuť zatuchnutej ryby.

Aj keď držíte diétu, nabudúce nebudete váhať a chytíte sardinky, ktoré sú solené aj kúpané vo vani s olejom. Jesť zdravé jedlo je dôležité, ale nie až také dôležité, aby ste sa usadzovali z takéhoto odpadu od obchodníka Joeho.

Ak ste si už kúpili plechovku týchto Nesolených sardiniek, choďte do toho a darujte ich svojej mačke. Bude nadšená a pomôže to posilniť jej kosti . Určite však plechovku otvorte vonku, aby vo vašej domácnosti nezostával zápach. Boli ste varovaní.

Najhoršie: Obchodník Joe's Dolmas

Obchodník Joe Facebook

Obrázok na plechovke Dolmana obchodníka Joe vyzerá dokonale chutne. Nenechajte sa však oklamať, to, čo nájdete, keď otvoríte plechovku, nebude vyzerať nijako. Namiesto toho sú dolmy menšie, ako si myslíte (majte na pamäti, že každá plechovka má v sebe desať dolmov), budú odpočívať v oceáne icky zeleného oleja a ich textúra je podobná mokrej žabej koži.

čo je šunka

Ak ste jedli čerstvé dolmy , poznáte potenciál týchto listov viniča plnených ryžou. Toto stredomorské jedlo je fantastické, keď je v najlepšej podobe. Dolmy v konzervách sú však oveľa horšie ako čerstvé dolmy. Navyše konzervované dolmy vyrobené obchodníkom Joeom sú pravdepodobne najhoršie z najhorších.

Zvláštne je, že tieto dolmy sú oprávnene výrobok Grécka takže to nie je tak, že obchodník Joe šiel neautentickou cestou. Ale niekde medzi Gréckom a USA sú tieto veci nepožívateľné. Urobte si láskavosť a držte sa ďalej. Ďaleko.

Najhoršie: Prémiové biele kurča obchodníka Joeho

Obchodník Joe Facebook

Obchodníkovi Joeovi sa akosi podarilo odstrániť všetko, čo robí z kuracieho mäsa v konzerve základný stavebný kameň rýchleho a chutného jedla. Ich Premium Chunk White Chicken nie je vyrobené s ničím fantazijným, pretože je to len biele mäso z kuracích pŕs zmiešané so soľou a vodou. Ale ohromujúco kurča nemá žiadnu príchuť a textúra je sklamaním. Namiesto toho, aby to boli jemné kúsky kuracieho mäsa, je to skôr ako šnúrkové kuracie mäso kombinované s nepríjemne žuvacími kúskami. Porovnajte tento tovar s inými značkami a bude vám jedno, že ste kúpou značky Trader Joe mohli ušetriť pár centov.

Ak to čítate po zakúpení konzervovaného kuracieho mäsa v obchode Trader Joe, jediné, čo môžete urobiť, je pridať veľa salsy a dúfať, že vaše chuťové poháriky nevidia okolo vašich šenaniganov. Dobrá správa je, že ak budete schopní všetko prehltnúť, radi sa to dozviete každú porciu má iba 70 kalórií, žiadne sacharidy, 1,5 gramu tuku a ohromných 12 gramov bielkovín. Táto strieborná podšívka vám udrží náladu, keď idete von a kupujete lepšiu značku konzervovaného kurčaťa.

Najhoršie: Organický kokosový krém Trader Joe

Obchodník Joe Facebook

Na druhej strane, organický kokosový krém od spoločnosti Trader Joe's nemá žiadne konzervačné látky, žiadne emulgátory , a bez pridaného cukru. Je to skutočne iba krém z organických kokosových orechov zmiešaný s trochou vody. Ale, bohužiaľ, tým pozitívne veci končia. Po otvorení plechovky uvidíte, že sa kokosový olej oddelil od kokosovej dužiny. Bez ohľadu na to, koľko budete miešať, váš tuk po lakte nebude mať žiadny rozdiel. Smutnou pravdou je, že na organickom kokosovom kréme Trader Joe nie je nič krémové.

O to tragickejšie je to, že obchodník Joe mal v sekcii konzervovaných potravín naozaj veľmi dobrý kokosový krém. Recept však zmenili a teraz je to produkt, ktorý sa neoplatí kupovať.

Ak ste v obchode Trader Joe, ktorý hľadá kokosové výrobky, tento krém vynechajte a choďte s ich Organické kokosové mlieko . Je chutný, spoľahlivo hladký a dá sa použiť na rôzne účely.

Najhoršie: Tradesovaný štýl fazule Refried Beans

Obchodník Joe Facebook

Na fazuliach Trader Joe Refried Beans nie je absolútne nič tradičné. Tieto fazule sú tak zlé, že sa vás amigos zbaví, ak vás prichytia pri jedení týchto vecí. Nielen, že sú fazule bez chuti, sú také vodnaté, že je pochybné, či tieto fazule boli vyprážané poriadne aj raz - oveľa menej viackrát.

Aby ste zo zlej situácie vyťažili maximum, budete musieť tieto fazule vyhodiť do rúry. To by malo dostatočne vylepšiť textúru, aby ste ju zjedli. Ak pridáte dostatok syra, kajenského korenia a iného korenia, možno vám bude chutiť.

Zatiaľ čo Trader Joe's má úžasné konzervované fazule, ako sú vyššie spomenuté organické fazule garbanzo, to neplatí, pokiaľ ide o ich fazuľu prepraženú. Aj keď sú ich fazule v tradičnom štýle refried boby najhoršie z radu, všetky ostatné odrody (napríklad ich) Zrazené čierne fazule s papričkami Jalapeno ) by mali byť tiež ignorované a ponechané na poličke, kde ste ich našli.