Ako Jesse Tyler Ferguson skutočne vníma trend Espresso Martini – exkluzívne

 Jesse Tyler Ferguson pózuje na podujatí Slaven Vlasic/Getty Images Olivia Bria


Povedal niekto espresso martini? Obľúbený nápoj pozostáva z vodky, Kahlúa, cukrového sirupu a espressa, pričom najväčším spotrebiteľským lákadlom je kombinácia kávy a alkoholu. Forbes nedávno oznámili, že espresso martini bolo vyhlásené za jeden z najpredávanejších nápojov v Spojených štátoch a zo zoznamu vyradilo obľúbený koktail Manhattan. Ako je espresso martini predpovedal Aby sme si zachovali svoju popularitu aj v roku 2023, požiadali sme televízneho Jesseho Tylera Fergusona, aby tento trend zvážil.Pýtate sa, čo má Ferguson spoločné s espresso martini? No, v an exkluzívny rozhovor pre SN , hviezda 'Modern Family' otvorila svoje partnerstvo s Pernodom Ricardom počas prázdnin. Do portfólia spoločnosti patria známe vína a destiláty ako napr Jameson , Absolut a Kahlúa (aby sme vymenovali aspoň niektoré). Dve z týchto značiek alkoholu sú obzvlášť dôležité na dosiahnutie chutného espressa martini, ako nám Ferguson dal vedieť, keď presne vysvetľoval, ako sa cíti o prudkom trende.
Ferguson je všetko pre espresso martini

 Espresso martini s oblohou z kávových zŕn Bhofack2/Getty Images

Jesse Tyler Ferguson rád zapĺňa svoj dovolenkový bar pre hostí espresso martini . Hviezda z Broadway pre SN povedala: 'Osobne mám rád tmavšie kokteily na zimu a svetlejšie na leto. To je môj vizuálny cieľ. Milujem staromódne v zime, milujem espresso martini, ale absolútne - akékoľvek z týchto mohol byť kedykoľvek počas roka.' Herec situačnej komédie spomenul, že si na večeru vychutnáva kokteil s príchuťou kávy, aby si ho rýchlo zobral.'Je to príjemná nočná šálka, ktorá ma udrží o niečo dlhšie hore a vystrája sa s priateľmi namiesto toho, aby som chcel ísť spať,' vysvetlil Ferguson. Víno má a povesť, ktorá ľudí unavuje , takže určite chápeme, prečo je jeho obľúbeným nápojom lahodné espresso martini. Je to tiež jeden z jeho tipov na zábavu; Aby ste si uľahčili prípravu na sviatočné večierky, Ferguson navrhuje pripraviť espresso martini Absolut Kahlúa vopred ako dávkový kokteil a nechajte hostí prispôsobiť ich počas podujatia. S takouto jednoduchou a sofistikovanou možnosťou pitia – či už organizujete párty alebo nie – to znie, akoby tu zostal trend espressa martini.

Zistite viac o dovolenkových značkách Pernod Ricard na ich webovej stránky a zamierte do Jesseho Tylera Fergusona stránka Instagramu držať krok s jeho najnovšími projektmi.