ako

Tu je návod, ako bezpečne vyprážať morku na Deň vďakyvzdania

Neskončte počas týchto sviatkov na pohotovosti namiesto toho, aby ste si doma vychutnávali večeru. Tu je to, čo potrebujete vedieť, aby ste bezpečne vyprážali morku na Deň vďakyvzdania.

Ako pripraviť mumifikované bizónové steaky, ak ste boli zvedaví

Po tom, čo sa tím pohral s myšlienkou, rozhodol sa vyskúšať a zjesť bizónie mäso – ale aký druh jedla sa najlepšie podáva s použitím 50 000-ročného bizóna?

Obľúbený spôsob, akým TikTok nenávidí konzervované kura

Niektorí ľudia nemajú čas alebo zručnosti, aby zdokonalili umenie varenia kurčiat. Jedným z riešení, ktoré TikTokers našli, je kuracie mäso v konzerve.

TikTok padá na talianske predjedlo kráľovnej cestovín

Nadia Caterina Munno, ktorá je svojim nasledovníkom známa ako The Pasta Queen, sa preslávila divadelnými videami o varení a kritikou varenia ostatných.

Dosky na jedlo a pastevné stoly, ktoré inšpirujú vašu ďalšiu párty

Či už sa chystáte na malé alebo veľké stretnutie, môžete zapôsobiť na svojich hostí týmito kreatívnymi doskami na jedlo a pastevnými stolmi.

Chyby, ktoré robí každý pri varení praženice

Dobrá praženica začína pochopením základov a vedomím, čo sa môže pokaziť. Tu je niekoľko chýb, ktorých sa každý dopúšťa pri varení praženice.

Pečenie kurčaťa na dne rúry vám prinesie rýchle výsledky

Ak naozaj nechcete tráviť čas čakaním, kým sa vaše kura uvarí, môžete využiť 18-minútovú metódu, ktorú vyvinul šéfkuchár Ned Baldwin.

Ako mať Vianoce úplne podľa plechovky

Tlak na dosiahnutie absolútne dokonalých Vianoc je stresujúci, tak prečo nezjednodušiť večeru zostavením celého jedálneho lístka z konzerv?

TikTok sa búri proti technike miešaných vajíčok Gordona Ramsayho

Nedávno okúsil slávny šéfkuchár Gordon Ramsay svoju vlastnú medicínu, keď používateľ TikTok zvolal jeho takzvanú dokonalú techniku ​​miešaných vajec.

Tajný spôsob Lacné krájanie mäsa pri dusení

Nikto nemôže poprieť, že mäso je stále drahšie. Našťastie môžete vylepšiť lacnejšie kusy: Tajný spôsob, ako sa lacné kusy mäsa pri dusení podlievajú.

Prečo hamburgery chutia v reštaurácii vždy lepšie

Od žemlí po hovädzie mäso, existuje správny a nesprávny spôsob, ako uvariť hamburger, aby ste získali tú ach-tak dobrú chuť reštaurácie. Prečítajte si naše najlepšie tipy na hamburgery.

Lizzo's 'Cheezy' Takis je vegánske pohodlné jedlo s hviezdnou silou

Lizzina vnútorná labužníčka zažiarila na svojom TikToku, keď sa podelila o recept na oblečenú Takis. Vo svojom videu ocenená umelkyňa robí „cheezy“ Takis.

Andrew Zimmern vysvetľuje, ako správne lúpať homára

Rozbiť kôrovce je umenie a Andrew Zimmern to považuje za vedu. Pozrite sa, ako zjednodušil niekedy komplikovaný proces.

Kedy použiť dvojitý kotol

Dvojitý kotol je nevyhnutnou súčasťou na výrobu pusiniek alebo rozpúšťania čokolády. Povieme vám, kedy ho použiť a ako si ho vyrobiť sami.

Metóda vodného skla na ľahké šúpanie vajec

Vajcia sú super všestranné a dajú sa variť a používať na mnoho rôznych spôsobov. Vyskúšajte túto metódu vodného skla na ľahké šúpanie vajec.

Oplatí sa pražiť si vlastné kávové zrná?

Pre niektorých je kľúčom k vynikajúcej šálke Joea praženie vlastných kávových zŕn. Ak sa pýtate, či sa to oplatí, máme odpoveď.

Absolútne najlepšie a najhoršie spôsoby rozmrazovania mäsa

Pokiaľ ide o rozmrazovanie mäsa, aby ste ho pripravili na varenie, máte veľa možností, ako na to. Tu je hlboký ponor do najlepších a najhorších spôsobov rozmrazovania mäsa.

2-zložkové gnocchi, ktoré rozžiaria TikTok

Dá sa povedať, že každý má rád jednoduchý recept. V skutočnosti jeden dvojzložkový recept na halušky od Jamieho Olivera rozžiari sociálne siete.

Áno, môžete jesť šišku, ale najprv si prečítajte toto

Mnohé časti borovice sú jedlé, dokonca aj šišky. Aj keď existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť predtým, ako si doprajete túto nepravdepodobnú pochúťku.