ako

Tu je návod, ako bezpečne vyprážať morku na Deň vďakyvzdania

Neskončte počas týchto sviatkov na pohotovosti namiesto toho, aby ste si doma vychutnávali večeru. Tu je to, čo potrebujete vedieť, aby ste bezpečne vyprážali morku na Deň vďakyvzdania.

Ako pripraviť mumifikované bizónové steaky, ak ste boli zvedaví

Po tom, čo sa tím pohral s myšlienkou, rozhodol sa vyskúšať a zjesť bizónie mäso – ale aký druh jedla sa najlepšie podáva s použitím 50 000-ročného bizóna?

Obľúbený spôsob, akým TikTok nenávidí konzervované kura

Niektorí ľudia nemajú čas alebo zručnosti, aby zdokonalili umenie varenia kurčiat. Jedným z riešení, ktoré TikTokers našli, je kuracie mäso v konzerve.

TikTok padá na talianske predjedlo kráľovnej cestovín

Nadia Caterina Munno, ktorá je svojim nasledovníkom známa ako The Pasta Queen, sa preslávila divadelnými videami o varení a kritikou varenia ostatných.

Dosky na jedlo a pastevné stoly, ktoré inšpirujú vašu ďalšiu párty

Či už sa chystáte na malé alebo veľké stretnutie, môžete zapôsobiť na svojich hostí týmito kreatívnymi doskami na jedlo a pastevnými stolmi.

Chyby, ktoré robí každý pri varení praženice

Dobrá praženica začína pochopením základov a vedomím, čo sa môže pokaziť. Tu je niekoľko chýb, ktorých sa každý dopúšťa pri varení praženice.

Pečenie kurčaťa na dne rúry vám prinesie rýchle výsledky

Ak naozaj nechcete tráviť čas čakaním, kým sa vaše kura uvarí, môžete využiť 18-minútovú metódu, ktorú vyvinul šéfkuchár Ned Baldwin.