Alkohol na silvestrovskom vysielaní CNN tento rok pravdepodobne neuvidíte

 Viacnásobné alkoholické nápoje Zobraziť Apart/Shutterstock Amberly Mckee


z čoho je šrot vyrobený

Nie je prekvapením, že mnohí dospelí na celom svete zvonia na Nový rok s alkoholickým nápojom v ruke. Medzi najlepšie konzumované nápoje noci patria šampanské , tequila a vodka v tomto poradí, čím sa zvyšuje možnosť straty vedomia v porovnaní s jednoduchým pitím piva (za Americké centrá pre závislosť ). Z tých, ktorí stratili pamäť na noc, je 27,3 % mužov a 16,7 % žien. Okrem toho muži majú tendenciu vypiť niečo viac ako päť nápojov na Silvestra, zatiaľ čo ženy si doprajú o niečo viac ako tri a pol.Podľa GObankingRanks miestne obchody s alkoholom získavajú na Silvestra najviac obchodov v roku, pričom tržby vzrástli o 159 %. Počet približne 46 transakcií raketovo stúpa na viac ako 200 transakcií, keď sa jednotlivci pripravujú na svoje silvestrovské večierky. Ak je teda tento sviatok prakticky známy veľkým množstvom alkoholu, prečo sa CNN pokúša obmedziť pitie počas NYE vysielanie ?
Generálny riaditeľ CNN hovorí, že pitie ničí dôveryhodnosť

 Nový rok's Eve celebration Bloomberg/Getty Images

Zamestnanci CNN na obrazovke aj mimo nej budú mať počas nej zakázané piť alkoholické nápoje Silvester vysielané na Times Square (per Rozmanitosť ). Tieto pravidlá, ktoré boli zavedené len tento rok, boli zavedené pred prvou Silvestrovskou oslavou, pričom Chris Licht slúžil ako predseda spoločnosti. V rozhovore s mnohými zamestnancami Licht odhalil svoje presvedčenie, že „pitie pred kamerou nahlodalo dôveryhodnosť personálu CNN a poškodilo ‚rešpektovanosť‘, ktorú môžu mať medzi divákmi.“ Jediní dvaja ľudia, ktorí budú môcť piť počas vysielania, sú moderátori programu Anderson Cooper a Andy Cohen.Minulé roky novoročného vysielania CNN zahŕňali najmä poriadnu dávku zhovievavosti. Jeden taký nedávny moment pripisovaný prílišným oslavám bol, keď Cohen pokračoval v a tiráda proti odchádzajúcemu starostovi NYC Bill de Blasio. Ďalší prišiel, keď mal aj kotvič Don Lemon svoj vlastný žart (per Twitter ).

Aj keď to môže byť pre mnohých zamestnancov CNN sklamaním, zvonenie na Nový rok bez alkoholu nie je vôbec neslýchané. Podľa Americké centrá pre závislosť , jeden zo štyroch Američanov zostal triezvy na Silvestra v roku 2020. Najmenej polovica obyvateľov v Nebraske a New Hampshire zostala bez alkoholu, no na druhej strane, Idaho a Michigan mali najväčšie percento pijanov – takže nemusia byť všetci prístup CNN.