Značka Apple Juice bola vyhodnotená najhoršie

Pohár jablkového džúsu obklopený polovicami jabĺk.

Poďme teraz z toho von: Jablko za deň môže držte lekára ďalej . Nemôžete mať článok o jablkách bez toho, aby ste to hovorili - je to do značnej miery zákon. Ale čo jablkový džús? Má rovnaké právomoci, aby sa lekár dištancoval? Jedným slovom: sorta.


Zatiaľ čo odšťavovaním sa z ovocia odstráni vláknina, jablkový džús stále môže mať niektoré výhody , vrátane poskytovania hydratácie a ochranné antioxidanty . Ale jablkový džús môže obsahovať príliš veľa cukru a niekedy aj pesticídov môžu byť škodlivé pri nadmernom požití. Trik je nájsť ten, ktorý má najmenšie množstvo spracovania, pridané cukry a ďalšie doplnky, ktoré v šťave nevyhnutne nepotrebujete. Inak by ste mohli tiež piť sódu s príchuťou jablka.Môžete si pripraviť svoj vlastný jablkový džús, ale ak sa učenie lisovania jabĺk nenachádza na zozname najlepších 100 vecí, ktoré nájdete, môžete v obchode nájsť nejaké relatívne zdravé možnosti. O klasický nápoj nie je núdza zo značiek jablkového džúsu a veľa variácií. Lisované za studena, z koncentrátu, nefiltrované, jablkový mušt vs. džús - to všetko môže začať byť ohromujúce. Ale máme vás späť! Pripojte sa k nám v uličke na džúsy a urobíme všetko pre to, aby bolo všetko jasné a zároveň sa zoradili najhoršie a najlepšie značky jablkových štiav.
13. Old Orchard Healthy Balance Diet

Fľaša Old Orchard Healthy Balance Dietný jablkový džús

Ak bude na etikete umiestnené slovo „zdravé“, možno si to myslíte Old Orchard Healthy Balance Diet Apple nápoj je, dobre, zdravý. Iba s hŕstkou kalórií a jednou gram cukru, vyzerá to príťažlivo. Až keď sa pozriete trochu bližšie, zistíte, prečo je táto značka menej ako ideálna.

Pre začiatočníkov je to iba 5% džúsu, čo znamená, že 95% toho, čo pijete, sú prísady a voda. Pretože nie je dostatok šťavy na to, aby bol nápoj prirodzene sladký, používa Old Orchard umelé sladidlá vrátane sukralózy a draselnej soli acesulfamu. Niektoré štúdie ukázali acesulfam draselný môže mať niekoľko škodlivých účinkov na telo, napríklad narušiť jemnú rovnováhu vášho tela dobrý mikrobióm. Tí malí chalani sú dôležití a nechcete sa s nimi baviť.Niektorí ľudia tiež zistia, že sukralóza má zvláštnu chuť, ktorá je niekedy príliš sladká (cez Denné jedlo ). Jablkový džús by mal byť sladký a osviežujúci a nenechať vás fackať jazykom vďaka zvláštnej lepkavej sladkosti, ktorá chutí mierne umelo. Navyše, tento jablkový džús býva drahý a cena Walmartu sa pohybuje okolo 4 dolárov za 64 uncí. Preto dávame tomuto preukaz.

12. Svetlo veľkej hodnoty

Fľaša ľahkej jablkovej šťavy

Nie je to dobré znamenie, že sa volá Walmartova šťava Great Value Jablkový džúsový koktail z koncentrátu . Slovo „koktail“ zvyčajne znamená veľa pridaných cukrov a nie 100% džús. V tomto prípade to znamená 50% šťavy. Znamená to tiež sukralózu, umelé sladidlo niekedy známe pod obchodnou značkou Splenda.Kombinácia prírodných a umelých cukrov tejto značky vytvára ďalší zaujímavý problém: Štúdia Yale zistili, že súčasná konzumácia sukralózy a sacharidov môže zmiasť váš mozog a to, ako používa inzulín. To so sebou prináša riziko vzniku inzulínovej rezistencie alebo dokonca cukrovky. Prírodné cukry prispievajú k 15 gramom sacharidov v tomto koktaile z jablkového džúsu, čo znemožňuje vyhýbajte sa jednoduchým sacharidom pri konzumácii sukralózy, ktorá je tiež v tomto nápoji.

Nevadí nám sladšia chuť tohto kokteilu, ale zmiešaná s podivnou dochuťou po sukralóze, chýba jej iba svieža a svieža chuť, ktorú hľadáme. Skvelá hodnota zodpovedá jeho názvu: Je to skvelá hodnota, čo sa týka ceny, okolo 1,60 USD na webovej stránke Walmart. Existujú ale aj iné značky s rovnako nízkou cenou, ktoré majú lepšiu chuť.

11. Old Orchard Harvest Select Frozen Concentrate

Kontajner na zber starého sadu Vyberte mrazený koncentrát

Pri výbere jablkového džúsu pravdepodobne čakáte, že hlavnou ingredienciou budú jablká. Niekedy je to voda, ale jablká by mali byť minimálne na druhom mieste. V Úroda Select Frozen Concentrate , hlavnou zložkou je voda a druhou ingredienciou je kukuričný sirup s vysokým obsahom fruktózy, ktorý má z dobrého dôvodu veľa zlej tlače. Vysoko spracované sladidlo je spojené s demenciou, rakovinou, srdcovými chorobami a ďalšími vecami nie je ideálna voľba.

Tento koncentrát má tiež iba 10% šťavy; neposkytne vám sviežu, pravú jablkovú príchuť, ak 90% jej obsahu pochádza z iného miesta ako ovocný sad (možno preto iba náklady asi dolár na plechovku). Existujú značky, ktoré vytvárajú koncentrát s oveľa aktuálnejšou šťavou. Samotný Old Orchard má dokonca stopercentný koncentrát jablkového džúsu.

Šťavový koncentrát je často viac spracovaný ako bežný džús, aj keď stále môže mnoho rovnakých výhod . Tiež by mal mať rovnakú lahodnú chuť ako jablkový džús. Zdá sa, že aj táto chýba so svojou príležitostne sladkou chuťou, takže rozhodne nie je na vrchole nášho zoznamu.

10. Capri slnko

Kartóny Capri Sun s príchuťou jablka

Ak ste niekedy šli na obed do školy, je pravdepodobné, že ste vyskúšali Capri Sun. Tieto strieborné vrecká sú dodnes populárne a spoločnosť ich vyrába príchuť jablkového džúsu . Aj keď možno čakáte, že všetky nápoje určené pre deti sú plné umelých aróm a extra cukrov, stopercentný jablkový džús Capri Sun má v skutočnosti veľa rovnakých prísad ako iné značky: voda, koncentrát jablčného džúsu, kyselina citrónová a prírodná príchuť.

Jablkový nápoj chutí ako jablká, ale chýba mu plná chuť, ktorá sa nachádza v iných džúsoch. Deti si to asi užijú. Väčšina dospelých na druhej strane pravdepodobne hľadá viac vkusu, ako ponúka Capri Sun.

A hoci vrecká s ochrannou známkou by sťažili polievanie tejto značky, pomôžu vám, aby ste náhodou nepili príliš veľa porcií sedenia; tieto vrecká však neprispievajú k ochrane životného prostredia. Podľa neziskovky Rada pre obranu národných zdrojov „Nádoby Capri Sun sú čiastočne hliníkové a čiastočne plastové, čo sa nedá ľahko recyklovať. Aj keď v každom balení je jablkový džús s relatívne slušnými ingredienciami, nie je ťažké nájsť mnoho ďalších značiek, ktoré sa dodávajú v ekologickejšie zabalených obaloch.

9. Mott

Šesť balení Mott

Mott's je značka známa svojimi jablkami a 100% originálna jablková šťava Mott vyzerá celkom dobre, čo sa týka ingrediencií. Voda, koncentrát jablčného džúsu a kyselina askorbová pre vitamín C sú jeho jedinými zložkami. Je v rovnakom rozmedzí kalórií ako väčšina jablkových štiav, ale o niečo vyššia v cukroch, pri 28 gramoch. Chuť je, úprimne povedané, pozoruhodná, s ničím, čím by sa odlišovala od nespočetných značiek obchodov. Pokiaľ ide o cenu, tiež to nie je jedna z lepších možností.

Problémom je meno: Mott. Známe značky sú známe, pretože inzerujú tak, aby dostali svoje meno. Podľa Penny Hoarder , zháňate peniaze na pokrytie nákladov nielen na výrobu, ale aj na nepríjemné reklamy, bilbordy a tlačené reklamy, ktorými ste všade bombardovaní. U Mottových to môže znamenať ostreľovanie 3 doláre za 32 uncí ich 100% jablkového džúsu.

Najhoršie na tom je, že pravdepodobne platíte peniaze naviac pre rovnaké ingrediencie, keď idete na značku. Chuťovo je často veľmi malý rozdiel medzi značkami, ktoré poznáte z reklám, a tými, ktoré nepoznáte. Pokiaľ ide o Mottov jablkový džús, nie je nič zvláštne na príchuti, ktorú inde nenájdete za lacnejšiu cenu.

8. R. W. Knudsen

Fľaša jablkového džúsu R. W. Knudsen vedľa plátkov jabĺk.

R. W. Knudsen je ďalšou spoločnosťou, ktorá vyrába ako bežné jablkové džúsy, tak aj šumivé jablčné vína, oba nápoje vyrobené z úplne rovnakých surovín. Organická jablková šťava R. W. Knudsen má výhodu o pár gramov menej cukru ako mnoho iných značiek, aj keď má stále 23 gramov na porciu. Rovnako ako u mnohých sladších džúsov, aj to neublížilo by to ak ste to trochu zaliali, najmä ak ste ten typ človeka, ktorý miluje každodenný pohár jablkového džúsu.

Najväčším problémom jablkového džúsu R. W. Knudsena je cena. Okolo 5 dolárov za 32 uncí , má tendenciu byť zhruba o 2 doláre drahšie ako priemerný jablkový džús alebo ešte viac, ak si ho kúpite v obchode so zdravou výživou. Chutí silno po jablkách, s prírodnou, sviežou chuťou, takže pre niektorých stojí za príplatok. Ak však hľadáte ekonomickejší jablkový džús, máte ešte oveľa viac možností.

7. Langers

Džbán s jablkovým džúsom so slamkou a s Langersovou fľašou za sebou.

Jablková šťava Langers je o niečo vyšší v cukre a kalóriách ako niektoré iné značky, ale to môže byť spôsobené tým, že medzi ich zložky patrí šťavový koncentrát aj čerstvý lisovaný džús. Šťavové koncentráty niekedy obsahujú viac cukru ako priamy džús.

Vďaka tomuto extra cukru má jablkový džús Langers sladšiu príchuť ako váš priemerný džús. To, či je to dobrá vec, sa líši od človeka k človeku. Ak hľadáte džús, ktorý je sladkou pochúťkou, Langers zasiahne toto miesto. Ak máte chuť na niečo s menej sladkou chuťou, pravdepodobne budete chcieť tejto dať šancu.

Langers prichádza za rozumnú cenu, asi za 2 doláre za 64 uncí, ale stojí to viac ako priemerný džús bez toho, aby ponúkol niečo príliš odlišné od iných značiek. Pre nás malá extra sladkosť jablkového džúsu Langers nestojí za tieto extra centy.

6. Welchova

Fľaša Welch

Welch's pôvodne prišiel na trh a stal sa známym pre svoj hroznový džús , ale ukazuje sa, že spoločnosť robí celkom dobre 100% jablkový džús , tiež. Je to nápoj bez pridaných cukrov - umelých alebo iných - a s krátkym zoznamom prísad a navyše je obohatený o vašu celú odporúčanú dennú hodnotu vitamín C , ktoré môžu pomôcť zdraviu všetkého, od kostí až po oči. Najlepšie zo všetkého je, že chutí lahodne s plnou jablkovou príchuťou.

Podľa Webová stránka spoločnosti Welch , spoločnosť je tiež odhodlaná robiť všetko pre to, aby bola udržateľná, čo je dôležitá úvaha. Spoločnosť Welch dodáva svoje výrobky vlakom a nie nákladnými vozidlami, pretože to produkuje menej emisií. Väčšina obalov je recyklovateľná a pokyny na recykláciu sú vytlačené priamo na štítku. To všetko a dobrý recept na chutnú príchuť robí z Welchu dobrú voľbu pre váš jablkový džús, aj keď opäť môžete platiť viac za známu značku, pričom každá 10-uncová fľaša zvoní takmer za 2 doláre, dokonca vo Walmarte.

5. Martinelliho

Rad Martinelli

Ak máte radi sekt, určite ho poznáte Martinelliho . Značka sa môže pochváliť tým, že jej jablkový mušt a jablkový džús sa vyrábajú iba z jabĺk, a to dokonca bez pridania vody navyše. To mu dodáva takú silnú, neodolateľnú chuť.

Aj keď sa šumivý mušt môže hodiť na zvláštnu príležitosť, nie je to najzdravšie piť každý deň. Keď uvidíte, že Martinelli vyrába aj jablkový džús, môžete logicky dospieť k záveru, že by to bola inteligentnejšia voľba pre bežný nápoj. Bohužiaľ, keď dáte tieto produkty vedľa seba, uvidíte, že nutričné ​​informácie o oboch fľašiach sú identické. Či už si vyberiete šumivý mušt alebo jablkový džús, v jednej porcii vypijete 140 kalórií a ohromných 31 gramov cukru - viac ako rovnaké množstvo v rovnako veľkej porcii Pepsi alebo Coca-Coly .

Nenechajte sa zmiasť pojmom cider. Ako sa ukazuje, väčšina štátov nemaj ziadne pravidlá o tom, čo to predstavuje. Značky ako Martinelli používajú názvy „jablkový džús“ a „jablkový mušt“ zameniteľné a používajú pre obe rovnaké prísady. Ale či už máte radi svoj jablkový džús s bublinkami alebo bez, nikdy nebudete sklamaní chuťou Martinelliho. S vysokým obsahom cukru, to áno, ale fantastické ako pochúťka teraz a potom.

4. Jednoducho Apple

Štítok fľaše džúsu Simply Apple

Jednoducho Apple Juice si svoje meno plní iba jednou ingredienciou: šťavou z lisovaných jabĺk, bez ďalších cukrov, bez prísad, bez farbív a bez prírodných ani umelých aróm. Tento záväzok k prírodným zložkám sa vypláca, pokiaľ ide o arómu. Jednoducho zo všetkých značiek jablkových džúsov je jednoducho značka, o ktorej si mnohí myslia, že chutí najviac ako čerstvé jablká. Vďaka bohatej chuti jablčného vína sa budete cítiť, akoby ste na jeseň sedeli uprostred ovocného sadu.

Nevýhodou tejto značky je cena , pretože je to jedna z drahších značiek. Okrem toho, že jablkový džús Simply je o niečo drahší ako jeho konkurencia, prichádza aj v menšej nádobe. Pri uličke s džúsom najčastejšie nájdete jablkový džús vo fľašiach s objemom 64 tekutín, čo je pol litra. Značka Simply predáva svoje šťavy vo fľašiach s objemom 52 uncí, takže za nižšiu cenu dostanete menej šťavy.

My si však myslíme, že Simply's apple-forward príchuť stojí za ďalšie náklady. Možno nebudete súhlasiť. Ale skôr ako tento zo zoznamu vyčiarknete iba kvôli cene, odporúčame vám ho ochutnať. Môžete sa chytiť.

je kuchynská nočná mora falošná

3. Vrchol stromu

Ruky drží fľašu jablkového džúsu TreeTop

Ak hľadáte odrody v jablkovom džúse, mali by ste sa na ne pozrieť Tree Top . Po celom svete sa pestujú tisíce druhov jabĺk a v USA sa podľa nich pestuje asi 200 druhov Centrum zdrojov pre poľnohospodársky marketing . Každá odroda jabĺk má svoju vlastnú príchuť, ktorá sa premieta do rôznych chutí šťavy.

Tree Top sa odlišuje tým, že sa z neho vyrábajú jablkové džúsy s jablkami Cosmic Crisp, jablkami Honeycrisp, zmesou troch jabĺk a sladkým a koláčovým jablčným muštom. Nenechajte sa zmiasť tým, že si myslíte, že všetky jablká chutia rovnako. S rôznymi sladkými, koláčovými a štipľavými príchuťami môžete skutočne ochutnať rozdiel v jablkách, čo sa prejaví aj v týchto šťavách.

Za všetky tieto príchute si nemusíte ani priplatiť. Tree Top je jednou z lacnejších značiek, ktoré nájdete. S toľkými rôznymi príchuťami za tak dobrú cenu sa môžete stať verným zákazníkom Tree Top.

2. Lakewood

Fľaša jablkového džúsu Lakewood vedľa niektorých korenín Facebook

Čo je super Lakewood Organic Pure Apple Juice je to, čo v ňom nie je. neobsahujú žiadne konzervačné látky, prísady, farbivá, alergény, žiadne pesticídy , a pretože je fľašovaný v pohári, bez BPA. Je to kóšer, vegánstvo a organická certifikácia USDA. Toto je len najčistejší prírodný jablkový džús.

Táto šťava nemá jasnú hnedú farbu, akou je veľa jablkových džúsov. Jablkový džús z jazera Lakewood je nepriehľadný. Tento zakalený vzhľad pochádza z buničiny, ktorá nie je počas výroby zaťažená. Dodáva extra chuť a tiež živiny že číre džúsy nemajú. Aj keď žiadne jablkové džúsy nemajú rovnaký obsah vlákniny a živín ako jablko, čím viac jabĺk je do šťavy obsiahnutých, tým viac výhod získate.

Za studena je lisovaný aj jablkový džús z Lakewood. Toto je proces, ktorý vytvára šťavu bez tepla zachováva veľa výživných látok . Táto značka robí všetko pre to, aby vytvorila zdravý džús, a vy ho môžete ochutnať. Zatiaľ čo Lakewood Organic všeobecne prichádza na vyššiu cenu , má plnú jablkovú chuť, o ktorej si myslíme, že vám urobí drobné výdavky navyše.

1. Severné pobrežie

Fľaša s jablkovým džúsom z organického produktu Honeycrisp na severe pobrežia

Pokiaľ ide o značky, ktoré skutočne venujú pozornosť tomu, čo majú v šťave, Jablková šťava na severnom pobreží je jedným z najlepších. Vyrábanie všetkých produktov Severného pobrežia výhradne pomocou pestované bio jablká v U.S.A., môžu si byť istí, že ich jablká neobsahujú škodlivé chemikálie a pesticídy. A severné pobrežie skutočne chutí ako čerstvo stlačené jablká.

Pozorná pozornosť severného pobrežia nie je zameraná iba na jeho produkciu šťavy. Táto značka sa stará aj o vplyv na životné prostredie. Podľa Webová stránka severného pobrežia , spoločnosť využíva solárnu energiu na zabezpečenie polovice energie na výrobu šťavy. Časti jabĺk, ktoré sa nedajú použiť, sa poskytujú miestnym poľnohospodárom na kŕmenie hospodárskych zvierat. A spoločnosť spolupracuje s recyklačným programom TerraCycle na recyklácii čo najväčšieho množstva svojich obalov.

Dostanete to, za čo zaplatíte, a budete musieť zaplatiť trochu viac pre túto šťavu. Sme však presvedčení, že chuť severného pobrežia vám bude naozaj chutiť. Spoločnosť má dokonca rôzne odrody, ak chcete niekedy zmeniť chuť svojho jablkového džúsu. Môžete si vybrať z originálnych jabĺk Gravenstein a Honeycrisp (ktoré sú jeden z drahších druhov jabĺk ). Nie je ťažké nájsť lacnejšiu značku jablkového džúsu, ale nemyslíme si, že môžete poraziť chuť severného pobrežia a umiestniť ho na samý vrchol nášho rebríčka najlepších značiek jablkového džúsu.
Kategórie piť Inšpirácia tipy