Ben & Jerry's Release Bernie Sanders Ice Cream for 2020

Zmrzlina Bernie Sanders Twitter

Pokiaľ ide o Ben & Jerry's , polovica zábavy zo zmrzlinovej značky čaká na to, čo šialené kombá s príchuťou prídu s ďalším. Ich posledné vydanie je však mimoriadne obmedzené - a to natoľko, že nebude dostupné v obchodoch. Nie, jediný spôsob, ako dostať svoje labky na jednu z nich iba 40 pollitrov „Bernieho chrbát!“ je vyhrajte v súťaži - a mimochodom, zaregistrujte sa do konferenčného zoznamu kampaní Bernieho Sandersa, aby ste tak mali šancu.


vďaka čomu sú horúce gepardy pikantné

Táto najnovšia príchuť, ktorá bola samozrejme pomenovaná podľa Bernie Sanders , senátor a prezidentský kandidát z domovského štátu Ben & Jerry vo Vermonte, je opísaný ako „horúca škoricová zmrzlina s jedným veľmi veľkým čokoládovým diskom na vrchu a (veľmi tuhou) maslovou karamelovou chrbticou idúcou do stredu“. Hmmm, mierne zvláštna (a zvláštne zvláštna) kombinácia chutí. Ale počkajte, má to spätný príbeh tiež - zmrzlina symbolizuje politickú revolúciu pod vedením Bernieho: Pikantná škorica znamená potrebu držať nohy politikov pri ohni, čokoládový disk predstavuje všetko bohatstvo, ktoré sa zvýšilo na najvyššie jedno percento, ktoré je potrebné rozdeliť a prerozdelené (samozrejme do zmrzliny) a karamelová chrbtová kosť je Sandersovým odhodlaním napraviť ekonomické ťažkosti nášho národa. Trochu naťahovanie? Možno. Ale znie to pekne báječne.Teraz, technicky toto zmrzlina nie je práve značka značky Ben & Jerry's, ako značka Spoločnosť vlastnená spoločnosťou Unilever v súčasnosti nepodporuje podporu politických kandidátov. Namiesto toho „Bernieho späť!“ je súčasťou súkromnej spoločnosti Ben Cohen založenej rady „Ben's Best“, ktorú vytvoril v roku 2016 s cieľom uviesť na trh predchádzajúcu zmrzlinu s Sandersovou tematikou. Táto príchuť, nazývaná „ Bernieho túžba „pozostávala z obyčajnej mäty pokrytej čokoládovým diskom, ktorá mala symbolizovať, áno, bohatstvo na vrchole - a rovnako ako v prípade„ Bernieho chrbta! “ navrhovaný spôsob, ako to jesť, bolo rozobrať čokoládu a zamiešať ju, aby sa dosiahlo spravodlivejšie rozdelenie bohatstva, hm, čokoládovej dobroty.
Podľa Cohena, ktorému v jeho súkromnom podniku pomohol - uhádli ste, Jerry Greenfield (nezabudnite však, že to určite nie je zmrzlina Ben & Jerry) - „Bernieho chrbát!“ je len prvá z celej rady príchutí Bernie 2020, aj keď sa nehovorí o tom, či každá z nich bude obsahovať disk s podpisovým čokoládovým bohatstvom. Cohen však poznamenáva, že ak by bol jeho muž zvolený, očakáva, že bude menovaný ministrom zmrzliny. Jeho vlastný sľub do kampane? 'Pinta v každej mrazničke, zmrzlinový pohár v každej miske.' Teraz je tu nápad, ktorý si určite získa podporu oboch strán.

vres západná pekelná kuchyňa

Navštívte stránku JusticeInAllItsFlavors.com, do ktorej môžete vyhrať pinta Bernieho chrbta! do 9. augusta.


Kategórie Recepty Fakty faktov