Najlepší reťazec reštaurácií v každom štáte

Najlepšie reťazce reštaurácií v každom štáte

Nájsť reťazec reštaurácií v Spojených štátoch si nevyžaduje veľa úsilia. Od roku 2020 majú reštauračné reťazce viac ako 88 000 miest naprieč krajinou. Ak ste vo veľkomeste, je ťažké odhodiť kameň bez toho, aby ste zasiahli aspoň jednu z týchto reštaurácií.


Aj keď množstvo možností nikdy nie je problémom, kvalita jedla môže v niektorých z týchto zariadení určite chýbať. Niektoré reťazce sú naozaj dobré niektoré sú naozaj zlé . Ak však viete, čo robíte, a viete, kde hľadať, môžete nájsť vynikajúce reťazce reštaurácií, ktoré sa špecializujú na všetko raňajky jedlo do kuracie krídelká - a všetko medzi tým.Aby sme vám pomohli zo všetkých síl oddeliť tie najlepšie reťazce od tých, ktorým by ste sa mali vyhnúť, starostlivo sme určili absolútne najlepší reťazec reštaurácií v každom štáte zvážením odporúčaní, online recenzií, ocenení a iných foriem uznania a vkusu z prvej ruky. testovanie.
Alabama: Milo

Alabama: Milo Facebook

Keď sa Milo Carlton vrátil do Birminghamu v Alabame po službe v armáde Spojených štátov, využil svoje skúsenosti ako kuchár na otvorenie reštaurácie v roku 1946 . O viac ako 70 rokov neskôr je Milo miestom v Alabame vysoko hodnotené hamburgery , kuracie sendviče, hranolky, milovaný sladký čaj , a všetky ďalšie mňamky, ktoré možno nájsť na ich jedálnom lístku . Ich najznámejšou položkou v ponuke je Milo's Original Burger, ktorý obsahuje grilovanú hovädziu placku, cibuľu, kyslé uhorky a tajnú omáčku na grilovanej žemli. Milo má 21 miest - všetky sú v štáte Alabama.

Alaska: Great Alaska Pizza Company

Alaska: Great Alaska Pizza Company Facebook

Keď hľadáte spoľahlivý reťazec reštaurácií v štáte Aljaška, nič neobstojí v spoločnosti Great Alaska Pizza Company. Tento reťazec na pizzu má 11 miest v mestách Anchorage, Fairbanks, Wasilla, Eagle River, Palmer a severný pól. Zákazníci dávajú svoje jedlo vysoké hodnotenie , s vykostené krídla , škoricové sústa a samozrejme ich pizza získava nadšené recenzie. Ak sa chcete na Aljaške rýchlo zohriať nejakým lahodným jedlom, obráťte sa na Veľkú spoločnosť Aljaška Pizza Company.Arizona: Reštaurácia Bobbyho Q

Arizona: Bobby Q Facebook

Reštaurácia Bobby Q's je reťazec v štáte Arizona, ktorý ponúka veľkolepé jedlo, ktoré poskytujú ich verní patróni úplne zbožňujem . S umiestneniami v Phoenix a Mesa , táto reštaurácia primárne zameranie je o vede o grilovaní. Aj keď sú však ich jedlá z grilu vynikajúce, v reštaurácii Bobby Q's je tiež reštaurácia najlepšie vyprážané kurča v celej Arizone. S dôverou choďte na ktorékoľvek z ich miest a objednajte si, pretože budete určite odmenení vynikajúce jedlo .

Arkansas: Štíhle kurčatá

Arkansas: Štíhle kurčatá Facebook

Slim Chickens sa narodil vo Fayetteville, Arkansas, v roku 2003 . Dnes toto rýchlo rastúci reťazec má viac ako 20 miest v Arkansase a ďalšie desiatky v celej krajine. Ich rôzne menu ponúka všetko od kuracieho sendviča na farme Bacon Ranch po džbán na puding s čokoládovým brownie a od misky Buffalo Mac & Cheese Bowl po Chicken & Waffles. Zatiaľ čo ich skvelé kura je zjavne hlavným zameraním na Slim Chickens, majú tiež zdravé šaláty a južanské klasiky vyprážaná okra .Kalifornia: Burger In-N-Out

Kalifornia: Burger In-N-Out Facebook

Povedať, že Kalifornčania sú posadnutí In-N-Out Burgerom, by bolo podhodnotením. Je to ľahko najpopulárnejší hamburger rýchleho občerstvenia v štáte. Vzhľadom na to, ako skvelé hamburgery sú v In-N-Out Burger a skutočnosť, že drvivá väčšina z týchto reštaurácií sa nachádza v štáte Kalifornia, posadnutosť tohto štátu má úplný zmysel. Ak ste nikdy neboli v Burger In-N-Out, dozviete sa o ich tajné menu a buďte pripravení na to, že vás odfúkne, keď do jedného z nich zahryznete úžasné hamburgery .

Colorado: Cícer

Colorado: Cícer Facebook

Garbanzo je reťazová reštaurácia, ktorá podáva stredomorské jedlá ktorá bola založená v štáte Colorado. Objednávka jedla v Garbanzo je jednoduchý . Najprv si vyberiete vstup. Medzi možnosti patrí plnená pita, tradičné gyroskop alebo šalát. Potom vyberiete svoj proteín, zeleninu, omáčku a boky. To je všetko, čo musíte urobiť. Garbanzo urobí zvyšok - a výsledky sú spoľahlivo fantastické . Cícer mať viac ako tucet pobočky v Colorade v mnohých mestách vrátane Denveru, Boulderu, Longmontu a Fort Collins.

Connecticut: vojvodkyňa

Connecticut: vojvodkyňa Facebook

Vojvodkyňa je sieť reštaurácií, ktorú nájdete iba v Connecticute. Oni majú 14 miest v štáte kde slúžia Americké obľúbené jedlá, ako sú cheeseburgery, čili psy a hranolky. Vojvodkyňa už bola okolo od roku 1956 a sú hrdí na to, že nič nezačnú pripravovať, kým nebude objednané, čo zabezpečí čerstvosť všetkých ich predmetov. Tento reťazec poskytujú zákazníci v Connecticute žeravé značky za jedlo a uvoľnené prostredie vo svojich reštauráciách.

ako jesť sushi

Delaware: Wayback Burgers

Delaware: Wayback Burgers Facebook

Wayback v roku 1991 „Wayback Burgers začali život v Delaware v meste Newark. Ako naznačuje ich názov, toto miesto je známe za ich hamburgery . The vysoko cenené Rodeo burger ponúka dve hovädzie karbonátky, chrumkavé kolieska cibule, viac plátkov syra čedar a veľké množstvo extra štipľavej barbecue omáčky. Majú tiež maškrty a syry, kuracie tendre, nachos a ďalšie dobroty, ktoré uspokoja vašu chuť k jedlu. Wayback Burgers nájdete v Delaware v veľa miest vrátane Doveru, Milfordu, Millsboro a, samozrejme, pôvodnej reštaurácie v Newarku.

Florida: PDQ

Florida: PDQ Facebook

Ak cestujete na Floridu len kvôli návšteve PDQ, nikto by si nemal myslieť, že ste blázon. PDQ je nepochybné jeden z najlepších kuracie reťazce v krajine. Majú zalievanie kuracie tendre a vyprážaný kurací sendvič medzi najjemnejšie v národe. PDQ, čo podľa nich znamená Ľudia oddaní kvalite , sa začala rozširovať do ďalších štátov, ale je to tak stále prevažne reťazec na Floride. Vyskúšajte toto miesto raz a budete závislí.

Gruzínsko: Waffle House

Gruzínsko: Waffle House Facebook

Prvý Vaflový dom otvorila dvere dovnútra 1955 v meste Avondale Estates v štáte Georgia. Aj keď teraz môžete nájsť túto reštauráciu v 25 štátoch , Gruzínsko zostáva epicentrom všetkých dobrôt Waffle House. Gruzínsko v skutočnosti má 438 miest - viac ako dvakrát toľko ako ktorýkoľvek iný štát. Samotné mesto Atlanta je ohromujúce 132 miest . Waffle House nielenže má najlepšie oblátky , majú hash hnedé na objednávku a množstvo ďalších fantastických možnosti stravovania .

Havaj: Zippy

Havaj: Zippy Facebook

Zippy's bol ikonickým potravinovým cieľom na Havaji od roku 1966 . Ich stravníci podávajú pohodlné jedlá s Havajská svetlica . Najznámejšia a najobľúbenejšia vec na ich jedálnom lístku je Zip Pac . Dodáva sa s vyprážaným kuracím mäsom, obalovanou rybou, teri hovädzinou, a plátok Spamu a ryža. Zippy, ktoré majú viac ako 20 miest na Havaji, predáva sa tiež nad 100 ton chilli každý mesiac. V tomto štáte jednoducho nie je žiadny iný reťazec reštaurácií, ktorý by bol dokonca v rovnakej lige.

Idaho: Veľký Judov

Idaho: Veľký sud Facebook

Veľký Jud má viacerých miestach v Idahu, takže bez ohľadu na to, či ste vo východnom alebo západnom Idahu, nikdy nie ste príliš ďaleko. Toto miesto vždy stojí za to, pretože sú domovom štátu najlepší burger . The Špeciál Big Jud je vynikajúci hamburger, ktorý je dodávaný s 16 uncami hovädzieho mäsa spolu s výberom kvalitných polev. Raz uvedený na Človek v. Jedlo , Veľký Jud má pôsobivé recenzie aby zodpovedali impozantnej veľkosti ich hamburgerov.

Illinois: Harold's Chicken Shack

Illinois: Harold Facebook

Harold's Chicken Shack sa stal inštitúciou v Illinois za posledných 70 rokov. Túto reštauráciu založil podnikateľ menom Harold Pierce v roku 1950 v Chicagu a netrvalo dlho a jeho miesto sa stalo veľmi populárnym. V súčasnosti Harold's Chicken Shack predáva rôzne chutné jedlá z hydiny vrátane vyprážaného kuracieho mäsa, krídel, tendrov a drobov. Recenzenti sa nemôžu zastaviť hovoriac o veľkosť ich kurča . Majú tiež rozprávkové jedlá zo sumcov a kreviet ich jedálny lístok .

Indiana: Schoopove hamburgery

Indiana: Schoop Facebook

Vznikli Schoopove hamburgery v roku 1948 . Vtedy Allen Schoop otvoril svoj prvý hamburger v Hammonde v štáte Indiana. O desať rokov neskôr Allen otvoril druhé miesto v meste Munster. V dnešnej dobe existujú a tucet miest hamburgerov Schoop v Indiane. Toto ocenený reštaurácia má a legendárny hamburger volal Mickey, ktorý má šťavnaté hovädzie karbonátky a pár plátkov amerického syra, ktoré sú dokonale mazľavé. Schoop's Hamburgers dostane vynikajúce známky , s mnohými patrónmi honosná chvála na ich polievky okrem svojich hamburgerov.

Iowa: Služobnica

Iowa: Služobnica Facebook

Keď ste v Iowe, nemôžete ísť dlho predtým, ako vám miestny povie o veľkosti Maid-Rite. Táto sieť reštaurácií má históriu, ktorá siaha späť do roku 1926 . Vtedy otvoril Fred Angell svoje prvá reštaurácia v meste Muscatine. Odtiaľ sa v nasledujúcich dvoch rokoch rozšírila do miest Newton a Marshalltown. V súčasnosti existujú viac ako 20 Služobnícke obrady v Iowe. Ak neviete, čo si objednať, choďte s The Original Maid-Rite. Toto je ich najdiskutovanejší sendvič, ktorý obsahuje sypané mleté ​​hovädzie mäso. Začína to byť nepoškvrnené recenzie .

Kansas: Joe's Kansas City Bar-B-Que

Kansas: Joe Facebook

Keď ste v štáte Kansas a požadujete najchutnejšie grilovanie, choďte smerom k Joe's Kansas City Bar-B-Que. Duo, ktoré stojí za týmto reťazcom, zvíťazilo nespočetné množstvo súťaží o grilovanie a ich reštaurácie dostanú vynikajúce recenzie . Medzi obľúbené jedlá v ich ponuke patrí sendvič z hovädzieho hrudníka BBQ, celozrnná rebierka a údené kuracie večere. Joe's Kansas City Bar-B-Que má štyri miesta, všetky v štáte Kansas. Ak nie ste v Kansase, môžete si ich jedlo objednať online a dostať to odoslané k tvojmu prahu.

Kentucky: Fazoliho

Kentucky: Fazoli Facebook

Prvá reštaurácia Fazoli otvorila svoje dvere prvýkrát v roku 1988 v Kentucky v meste Lexington. Aj keď teraz majú nad 200 miestach, stále majú ústredie v Lexingtone a zostávajú a miestny obľúbenec . Fazoli's je talianska sieť reštaurácií, ktorá je známa pre svoje čerstvo pripravené cestoviny, tyčinky a marinary. Ak kŕmite veľkú skupinu, nemôžete pokaziť ani jednu z nich rodinné jedlá , najmä Fresh Tossed + Oven Baked Duo. Toto lahodné jedlo pozostáva z vášho výberu jednej cestoviny pečenej v rúre, jednej čerstvej cestoviny a ôsmich z nich slávne tyčinky .

Louisiana: Raising Cane's

Louisiana: Raising Cane Facebook

Zvyšovanie Cane's začalo, keď muž menom Todd Graves mal neotrasiteľný sen o otvorení reštaurácie venovanej výlučne kuracím prstom. Potom, čo ignoroval naysayers, šetril peniaze a získal pôžičku, sa mu podarilo otvoriť svoju vysnívanú reštauráciu v Baton Rouge v roku 1996 v blízkosti kampusu Štátnej univerzity v Louisiane. Teraz je Raising Cane's jedným z najrýchlejší rast reťaze v národe, z veľkej časti vďaka nim ocenený kuracie prsty a ich smiešne lacné toasty z Texasu.

Maine: Otto

Maine: Otto Facebook

Otto je relatívne nový reťazec pizze, ktorý už v Maine robí veľké vlny. Od otvorenia v roku 2009 v Portlande použili vysoko kvalitné suroviny a kreatívne koláče, aby sa stali obľúbenou pizzeriou v štáte. Toto vysoko cenené sieť reštaurácií má na sebe množstvo vynikajúcich pizzových koláčov ich jedálny lístok , vrátane pizze Margherita s čerstvou bazalkou a rómskymi paradajkami, zemiakovej kaše, slaniny a škorice, pizze Kuracie a avokádové Sriracha. Otto má sedem miest v Maine.

Maryland: Chaps Pit Beef

Maryland: Chaps Pit Beef Facebook

S miestami v mestách z Baltimoru, Aberdeenu, Fredericka a Glena Burnieho, niet divu, že je zdanlivo každý v Marylande zamilovaný do Chaps Pit Beef a dáva mu ho super recenzie . História tejto reštaurácie s grilovaným reťazcom siaha späť do roku 1987 v Dundalku v štáte Maryland. Ich sendviče sú takí dobrí, že Guy Fieri bol výpotok s chválou keď skúsil jeden v epizóde Diners, nájazdy a ponory . Ak máte pochybnosti, choďte s sendvičom Pit Beef s vedomím, že pri tomto epickom sendviči môžete spadnúť bezhlavo.

Massachusetts: Chutný Burger

Massachusetts: Chutný Burger Facebook

Chutný Burger je Boston až do špiku kostí. Zrodila sa v hlavnom meste Massachusetts v roku 2010 hneď za Fenway Park a o štyri roky neskôr dostal meno Official Burger z rodného mesta Boston Red Sox. Dnes Tasty Burger stále dostane fantastické recenzie a má päť miest v Bostone. Veľký chutný je ich najslávnejší hamburger. Dodáva sa so syrom, paradajkami, šalátom, cibuľou, nálevom a špeciálnou omáčkou. Ak plánujete chytiť bejzbalový zápas, choďte s ich All Beef Dog a zvážte pridanie kyslej kapusty, čili alebo syrovej omáčky.

Michigan: Big John's Steak & Onion

Michigan: Veľký John Facebook

Flint, Michigan, je domovom reštaurácie Big John's Steak & Onion. V roku 1972 , to je mesto, kde John E. Klobucar otvoril svoju prvú reštauráciu a ohromil zákazníkov svojimi sendvičmi, ktoré obsahovali tenký krájaný ribeye steak spolu s grilovanou cibuľou na talianskej rolke, ktorá bola čerstvo upečená. Takmer o 50 rokov neskôr ten istý sendvič - teraz nazývaný Originálny steak a cibuľa - pokračuje milovaný patrónmi . Big John's Steak & Onion má 16 miest , všetko v štáte Michigan.

Minnesota: MyBurger

Minnesota: MyBurger Facebook

MyBurger je bežne popísané ako mať najlepšie hamburgery v Twin Cities. Táto sieť reštaurácií bola založená v roku 2004 v Minneapolise a všetko sedem miest sú v oblasti Twin Cities. Pôvodné s horčicou, kečupom, sladkými kyslými uhorkami a praženou cibuľkou je ich najobľúbenejší hamburger. MyBurger tiež dostane žiarivé recenzie za ich hovädzie hamburgery. Môžete si objednať rovnako dobrý hamburger a patty môžu byť grilované kuracie, chrumkavé kuracie, morčacie, rybie, vegetariánske alebo patty vyrobené Nemožné jedlá .

Mississippi: Wardova

Mississippi: Ward Facebook

Dvaja bratia, Ed Ward a Richard Ward, uviedli na trh spoločnosť Ward's v roku 1978 v Mississippi . Rýchly posun vpred do dneška a existujú viac ako dve desiatky lokalitách, z ktorých väčšina je v štáte Mississippi. Zatiaľ čo hovoria fanúšikovia majú najlepší hamburger z akejkoľvek reťazovej reštaurácie, toto miesto je viac ako ich vynikajúce hamburgery. Sú tiež slávni svojimi domáce koreňové pivo ktorá prichádza v zamrznutom hrnčeku a ich čili , ktorý sa tiež podáva čerstvý v každej reštaurácii.

Missouri: Lion's Choice

Missouri: Lev Facebook

Ak ty miluj Arby za vynikajúce sendviče z pečeného hovädzieho mäsa si zaslúžite vyskúšať Lion's Choice aspoň raz. Toto miesto sa otvorilo v Ballwine v Missouri v roku 1967 (Arby's, pre porovnanie, sa otvorilo v roku 1964 ) a už od prvého dňa podáva sendviče z hovädzieho mäsa. Ich sendviče sú vyrobené zo 100 percent najlepšieho guľatého hovädzieho mäsa a sú pomaly pražené tri hodiny . Mnoho zákazníkov trvá na tom, že Lion's Choice má omnoho lepšie pečené hovädzie sendviče, ako ponúka Arby. Vyskúšajte to nabudúce v Missouri a zistite, či s tým súhlasíte.

Montana: The Pickle Barrel

Montana: The Pickle Barrel Facebook

Pickle Barrel nevytvára údery pri porovnaní svojich sendvičov s sendvičmi z Jimmy Johns a Metro . Hovoria, že ich sendviče sú o päť palcov dlhšie , trikrát ťažšie a majú dvakrát vyššiu chuť. To sú niektoré silné tvrdenia - ale The Pickle Barrel áno vynikajúce známky od svojich patrónov, takže musia byť na niečom. Tento obchod so sendvičmi sa otvoril v Bozemane v Montane, v roku 1975 a neustále sa o ňom hovorí, že má najlepšie sendviče v tejto oblasti.

Nebraska: Runza

Nebraska: Runza Facebook

Runza sleduje svoju históriu do roku 1949 . Vtedy sa otvorilo ich prvé miesto v Lincolne v Nebraske. Ich Svetovo preslávený sendvič Runza je mimoriadne jedinečný. Čerstvo upečený chlieb úplne obteká ochutené mleté ​​hovädzie mäso, ktoré je zmiešané s veľkým množstvom cibule a kapusty. Môže to znieť zvláštne, ale to je nádherné . Ďalšou zvláštnosťou, ktorú Runza pomohla popularizovať, je stravovanie škoricové rolky s čili . Aj keď si myslíte, že to znie hrubo, nebude vám trvať dlho, kým sa dohodnete, že ide o zápas vyrobený v kulinárskom nebi.

Nevada: PT's Taverns

Nevada: PT Facebook

späť v roku 1982 sa v Las Vegas otvorila krčma PT. Ako sa spoločnosť rozrastala, ich krčmy začali predávať jedlo a stali sa známe ako taverny. Dnes existujú Krčmy 60 PT v Nevade a všetci dostanú vysoké známky za ich jedlo a služby. On ich jedálny lístok , môžete nájsť lahodné jedlá, ako sú Baked Soft Pretzel Bites, Golden Wings a The Angry Burger with sriracha bacon, guacamole, pepper jack cheese, tomato, and a ranch dressing, překvapivo pikantné. A nebojte sa, všetky ich krčmy majú širokú škálu alkoholu - od piva až po tvrdé jedlá.

červené vrece kuracie aldi

New Hampshire: Talianske sendviče od spoločnosti Moe

New Hampshire: Moe Facebook

Predajca syrov Phil Pagano otvoril obchod so sendvičmi v roku 1959 v Portsmouthe v štáte New Hampshire s drzou myšlienkou ponúknuť iba jeden sendvič. Patroni ho prezývali Moe a netrvalo dlho a obľúbený sendvič Moe's Original explodoval. Aj keď je teraz viac ako jeden sendvič ich jedálny lístok , The Original je stále showstopper. Má jemnú salámu, ktorá sa odborne pripravuje, spolu so syrom provolone a výberom zeleniny, dresingu a chleba. Hodnotenia tu sú vysoké a existuje viac ako tucet miest v New Hampshire .

New Jersey: Jersey Mike's

New Jersey: Jersey Mike Facebook

Ak chcete zistiť, kam, nemusíte robiť žiadny výskum Jersey Mike narodil sa. Príbeh pôvodu Jersey Mika začína v roku 1956 na pobreží Jersey. Od skromného začiatku vo vnútri neopísateľného obchodu je Jersey Mike's teraz celonárodným fenoménom s miestami od mora po žiarivé more. Len v New Jersey je viac ako 100 miest. Jersey Mike's vyhral nespočetné množstvo ocenení za ich sendviče a ich jedálny lístok má rôzne studené jedlá, teplé jedlá, boky a dezerty.

Nové Mexiko: Blake's Lotaburger

Nové Mexiko: Blake Facebook

Povedať, že celý štát Nové Mexiko má milostný pomer s Blakeovým Lotaburgerom, by nebolo príliš prehnané. Založil Blake Chanslor, veterán z druhej svetovej vojny, v roku 1952 v meste z Albuquerque , tento hamburgerový kĺb je najznámejší pre svoje LOTA Burger so zeleným čili a syrom. V skutočnosti, National Geographic ho označil za najlepší hamburger svojho druhu v celých Spojených štátoch. Aj keď ste nikdy neboli v Novom Mexiku alebo v žiadnom z nich viac ako 50 miest v štáte možno poznáte Blakeovho Lotaburgera byť v Breaking Bad .

New York: Xi'an Famous Foods

New York: Xi Facebook

Otvorili sa slávne jedlá Xi'an v roku 2005 v New Yorku v malom stánku vo vnútri nákupného centra vo Flushingu v kráľovnej. Ich cieľom bolo slúžiť autentické jedlo, aké nájdete v čínskom Si-an. S pomocou mnohých rodinných receptov sa ich vízia stala skutočnosťou. Spolu nájdete slávne jedlá zo sveta Xi'an na Manhattane, v Queense a Brooklyne deväť reštauračných lokalít . Toto miesto dostane vynikajúce recenzie , s obľúbenými položkami na ich jedálny lístok patria sem rezance so studenou kožou, pikantný jahňací hamburger a špenátové knedle pikantné a kyslé.

Severná Karolína: Cook Out

Severná Karolína: Cook Out Facebook

Cook Out je sieť reštaurácií to začalo v Greensboro v Severnej Karolíne v roku 1989 to sľubuje čerstvé hamburgery, párky v rožku, grilovanie a mliečne koktaily - a žijú na humbuk k tomu vedie zbožňovanie Severných Karolínčanov. Na ich rozsiahle menu , nájdete výdatné jedlo ako čili hamburgery, grilované sendviče, quesadilly a hranolky Cajunský štýl . Aj keď všetko to jedlo stojí za vaše peniaze a dôkladne uspokojí vaše chuťové poháriky, neodvažujte sa prísť o ich chvenie. Čučoriedkový mliečny koktail je hlavne super .

Severná Dakota: Burger Time

Severná Dakota: Burger Time Instagram

Fargo v Severnej Dakote je rodiskom Burger Time. Od prvého otvorenia ich reštaurácie v roku 1987 , tento hamburgerový kĺb sa rozšíril po Stredozápade vrátane ďalších troch miest v Severnej Dakote v mestách Bismarck, Grand Forks a Minot. Burger Time sa blíži bezchybné recenzie , s ich Hubový švajčiarsky burger dostať veľa uznania . Okrem hamburgerov má najlepšia sieť reštaurácií v Severnej Dakote kuracie mäso, tvaroh, tvarohové psy, kukuričné ​​hranolky a ďalšie dobroty.

Ohio: Zlatá hviezda

Ohio: Zlatá hviezda Facebook

Spustená Zlatá hviezda v roku 1965 keď bratia Daoudovci, ktorých rodina pochádzala z krajiny Jordánsko, kúpili reštauráciu. Ich úlohou bolo dokonalosť Chili v štýle Cincinnati - a čoskoro sa narodila Zlatá hviezda Chili. Táto vec dostane neustála pochvala a je to niečo, čo by ste určite mali vyskúšať, keď budete nabudúce v tejto časti krajiny. Môžete získať Gold Star Chili početné položky vrátane párkov v rožku, špagiet, hamburgerov a hranoliek. Zlatá hviezda má päť miest v Cincinnati a mnohých ďalších v okolí.

Oklahoma: Braumova

Oklahoma: Braum Facebook

Ak ste niekedy strávili nejaký čas v štáte Oklahoma, viete všetko o Braumovi. Toto miesto, ktoré ožilo v Oklahome v roku 1968 , má desiatky po desiatkach miest v štáte. Len v Oklahoma City je 18 miest. Braum's je primárne známy pre jeho zmrzlina , ktoré môžete dostať v kornútku alebo ako súčasť rozdelenia na banány, zmrzlinové poháre, šejkre alebo sladu. Tiež majú Zmesi ktoré sú podobné ako Blizzardy od Dairy Queen. Ale Braum's je viac ako dezerty. Ich jedálny lístok zahŕňa rôzne vysoko cenené hamburgery , kuracie sendviče a raňajky.

Oregon: Burgerville

Oregon: Burgerville Facebook

Hovorí sa, že Burgerville áno najlepší cheeseburger na svete, ale možno by ste ani nevedeli, že táto sieť reštaurácií existuje, pokiaľ nežijete na severozápade Tichého oceánu. Ak náhodou žijete v Portlande v Oregone, kde sú 24 miest do 13 míľ od mesta, viete všetko o tomto hamburgerovom kĺbe. Otvoril Burgerville v roku 1961 a oni úspešne vybojovali svoj výklenok tým, že miestne získavajú svoje ingrediencie a zaisťujú, aby boli ich milované hamburgery sú vždy čerstvé.

Pensylvánia: Quaker Steak & Lube

Pensylvánia: Quaker Steak & Lube Facebook

Ako by ste pravdepodobne mohli predpokladať podľa ich názvu, Quaker Steak & Lube je sieť reštaurácií s tematikou automobilu, ktorá je posadnutá svalové autá . Ich prvá reštaurácia sa zrodila v Sharone v Pensylvánii vnútri prázdnej čerpacej stanice späť v roku 1974 . Ale aj keď svojou témou spríjemnia každú návštevu, je to ich fantastické jedlo, vďaka ktorému sa budeš vracať. Krídla v Quaker Steak & Lube sú také úžasné, že boli pomenované ako najlepšie krídla v krajine. Dnes majú a tucet miest v Pensylvánii a podávajte steaky, morské plody, sendviče, a viac navyše ich slávne krídla.

Rhode Island: pizza z uhoľného uhlí

Rhode Island: pizza z uhoľného uhlí Facebook

Providen Coal Fired Pizza dostane šterlingové recenzie pre ich ručne vyrobené pizze ktoré používajú miestne čerstvé suroviny. Okrem Providence aj na túto pizzu má polohy v mestách Rhode Island v North Kingstown a Westerly. Na rozdiel od väčšiny pizzerií ​​majú tieto reštaurácie luxusné prostredie, ktoré zodpovedá ich gurmánskym pizzám. Aj keď sú všetky ich pizze špičkové, Klobása Supreme na prvý pohľad vám bude slziť. Táto elegantná pizza má domácu klobásu, syr mozzarella, olivy, červenú papriku, zelenú papriku, paradajky, cibuľu a prelisovaný cesnak.

je pre vás dobrý vrah Daveovho chleba

Južná Karolína: Rush's

Južná Karolína: Rush Facebook

Rushovu dlhú a legendárnu históriu možno vysledovať až sem do roku 1940 na mliečnu farmu v Južnej Karolíne. V tom čase bola ich reštaurácia jednou z mála v celej krajine, ktorá ponúkala služby drive-thru. Dnes Rush stále slúži výborné jedlo cez ich priechodné okná v ich deväť lokalít , ktoré sú všetky v Južnej Karolíne. On ich jedálny lístok , nájdete veľa amerických klasík, ako sú kuracie sendviče, hamburgery, vyprážané kuracie mäso, čili psy a hranolky.

Južná Dakota: Millstone

Južná Dakota: Millstone Facebook

Mlynský kameň má tri pobočky v Južnej Dakote, dve v Rapid City a jedno v Spearfish. Ich príbeh sa začal v roku 1981 a postupne z nich postupne vyrástla najlepšia sieť reštaurácií v štáte. Mlynské tajomstvo jednoducho slúži úžasné jedlo s vynikajúcimi službami. Aj keď sú otvorené na raňajky, obedy a večere, sú raňajky, keď táto reštaurácia skutočne svieti. The Skillet Hungry Man vás do sýtosti naplní francúzskym toastom, slaninou, vajcami a hash browns. Bez ohľadu na to, čo si objednáte, určite si zaobstarajte slávnu karamelovú rolku Millstone. Je to báječné.

Tennessee: Pal’s Sudden Service

Tennessee: Pal Instagram

Rozmarné logo a logo výstredná architektúra služby Pal's Sudden Service vás zaujme, ale je to ich hviezdne jedlo to ti ukradne srdce. Pal's Sudden Service, inšpirovaná spoločnosťou McDonald's, otvorila svoje brány v roku 1956 v Kingsporte v Tennessee. Teraz majú 30 miest , z ktorých väčšina je na severovýchode Tennessee. V ich ponuke nájdete lahodné jedlá, ako je hamburger Big Pal, sušienka Gravy a jedinečný, ale vynikajúci Šunkový sendvič so šunkou vyrobený z tenké plátky šunky spolu s kyslou uhorkou, šalátom a majonézou.

Texas: Whataburger

Texas: Whataburger Facebook

Láska k Whataburgerovi v štáte Texas je takmer strašidelná. V skutočnosti to nie je veľmi náročné povedať, čo klasifikuje Whataburger ako náboženstvo v štáte Lone Star. Raz, bola urobená mapa tvrdiac, že ​​Whataburger nebol obľúbeným reťazcom Texasu a celý štát bol v zbrani. Z ich prvého umiestnenia v meste Božie telo v roku 1950 , Texas teraz má takmer 700 týchto oranžových a bielych reštaurácií. Aj keď sú všetky ich hamburgery také dobré, ako by vás o nich presvedčil humbuk, ich Kuracie sušienky s medovým maslom je skutočne legendárny.

Utah: polárny kruh

Utah: polárny kruh Facebook

Polárny kruh tvrdí, že je slávny vynájdená smažená omáčka pred viac ako šiestimi desaťročiami. Aj keď nehovoria presne, ako sa vyrába, chutí ako kombinácia majonézy a kečupu s trochou citrónovej šťavy. Prvý polárny kruh sa otvoril v Salt Lake City a teraz aj majú 37 miest v štáte a ich kontroly sú konzistentné naozaj dobre . Medzi obľúbené položky z ich ponuky patrí Halibut 'n Fries vyrobené zo 100 percent skutočného halibuta, ich Chvenie nad okrajom a ich vynikajúce kukuričné ​​psy.

Vermont: Grazers

Vermont: Grazers Facebook

Grazers má viacerých miestach vo Vermonte v mestách Williston a St. Albans. Ich invenčné menu a priateľský personál tu robí jedlo nesmierne príjemné skúsenosti. Rožky so steakmi a syrom sa ručne šúľajú a plnia sa nakrájaným steakom, karamelizovanou paprikou, grilovanou cibuľou, syrom čedar a sriracha aioli. Poke Nachos využívajú ako hranolky chrumkavé wontony a sú doplnené chutnými ingredienciami, ktoré zahŕňajú tuniaka ahi, nakrájané jalapenos, plátky avokáda, paradajky a koriander. Aj keď sa rozhodnete pre hamburger, urobíte to byť nadšený .

Virgínia: Biscuitville

Virgínia: Biscuitville Facebook

Otvoril sa úplne prvý Biscuitville v roku 1975 v Danville vo Virgínii. Preskočte na dnešok a tieto reštaurácie nájdete po celej Virgínii a dokonca do Severnej Karolíny. Ako by ste čakali od reštaurácie známej ako Biscuitville, na tomto mieste kraľujú sušienky. Všetky ich široký výber sendvičov sa podáva na sušienkach. Verní patróni vyhlasujú, že tieto sušienky sú najlepší po celej zemi. Vyskúšajte ich Ultimate Country Ham Biscuit a už sa nikdy nemôžete vrátiť k ďalšiemu Vajcia McMuffin ešte raz.

Washington: Taco Time Northwest

Washington: Taco Time Northwest Facebook

Aj keď to môže byť trochu mätúce, Taco Time Northwest a Taco Time sú dve samostatné spoločnosti. Spoločnosť Taco Time Northwest sídli v štáte Washington a existuje 80 miest v Seattli a okolí. Založené v roku 1962 , žehnali Puget Sound vysoko hodnotené Mexické jedlo po celé desaťročia. Ako by ste čakali, majú tvrdé tacos , mäkké zarážky a burritos . Upozorňujeme, že jedlo servírujú s tým, čo nazývajú Tater Fries . Aj keď to nie je práve autentická mexická stránka, vaše chuťové poháriky sa nebudú vôbec sťažovať.

Západná Virgínia: Tudorov svet sušienok

Západná Virgínia: Tudor Facebook

Tudorov svet sušienok si myslí, že je potrebné argumentovať vymysleli sušienkový sendvič. Aj keď je ťažké povedať, či je to presné, odvtedy predávajú sušienkové sendviče minimálne 1980 keď otvorili prvý Tudorov svet sušienok v Charlestone v Západnej Virgínii. Ich zoznam sušienkových sendvičov je a zdĺhavý s vynikajúco znejúcimi možnosťami, ako je napríklad vojvoda s vajíčkom, slaninou, zemiakmi a syrom a Peppi s taveným syrom na vrchole feferóniek. Na všetkých ich umiestnenia cez Západnú Virgíniu, dostanú sa fenomenálne recenzie .

Wisconsin: Culver's

Wisconsin: Culver Facebook

Culverovej je momentálne jedným z najhorúcejších mien vo svete rýchleho občerstvenia. Sú nielen najlepší reťazová hamburgerová reštaurácia v dnešnej dobe majú najjemnejšie cibuľové krúžky rýchleho občerstvenia a vynikajúce tvarohové syry. Celú Culverovu veľkosť možno vysledovať až k ich prvému miestu v meste Sauk City vo Wisconsine, ktoré bolo otvorené v roku 1984 . To je ich miesto slávni ButterBurgers boli najskôr predané. Dodnes získavajú veľa svojich jedál vrátane syrového tvarohu mliečne farmy vo Wisconsine.

Wyoming: Taco John

Wyoming: Taco John Facebook

Wyoming nie je prvý štát, na ktorý si spomeniete, keď premýšľate, kde vziať svoje ruky na vynikajúce mexické jedlo. Úprimne povedané, pravdepodobne to nie je v top 30 alebo 40 štátoch. ale v roku 1968 v Cheyenne vo Wyomingu začal Taco John život ako malý taco stánok. Od tých zabudnuteľných začiatkov vyrástla z Taco John's reťaz, ktorá má takmer 400 miest . Z ich Mäso a zemiaky Burrito k ich Pouličné tacos , a z ich Plnené grilované Taco k ich Cheesy Quesadilla , určite nájdete potravinu inšpirovanú Mexikom to nadchne vaše chuťové poháriky.