Značky balenej vody zoradené od najhorších po najlepšie

Značky balenej vody Matt Meltzer / Mashed

Zablatený svet balená voda môže byť ťažké sa zorientovať, pretože elegantné fľaše propagujú jarné získavanie zdrojov a vyváženie pH, ako by ktokoľvek z nás vedel, či je to pravda. Určite má veľa ľudí vernosť značke. A regionálne balené vody môžu byť často zdrojom občianskej hrdosti priamo tam na mieste s miestnymi pivami a bejzbalovými tímami. Ale keď sa k nej dostanete správne, vynikajúca voda robí to, ako robí vaše ústa a telo cítiť. A v tomto ohľade existuje niekoľko veľkých variácií.


Niektoré vody vás nútia chugnúť celú fľašu, zmrazenie mozgu je prekliatie. Iní budete ignorovať, akonáhle uhasíte okamžitý smäd. Nájdete výrazné rozdiely medzi pramenitými a čistenými vodami, ako aj sklenenými fľaškovými vodami a veci v plaste . Urobili sme teda čin výnimočnej hydratácie a vyskúšali sme 16 najobľúbenejších značiek balenej vody. Prezentujeme naše zistenia, pre ktoré sú najlepšie - a ktoré je najlepšie ponechať v chladiči samoobsluh.kedy domáci tovar doplní

16. Aquafina

Balená voda Aquafina Justin Sullivan / Getty Images

Pamätáte si, ako ste ako dieťa v horúcich letných dňoch pili z plesnivej záhradnej hadice na záhrade, stále to chutilo ako studený výbuch neba? Nejako, Aquafina nezvládol ani tú úroveň zúfalstva. Až po behu v horúcom dni, keď sa obdarujete fľašou Aquafiny, často si kladiete otázku, či stojí za to, aby bolestivo trpká dochuť odvrátila určité dehydratácia . Odpoveď je zvyčajne áno, ale je to ťažké volanie.
Aquafina je jednoduchá a jednoduchá, udiera do úst silným výbuchom plastov a chemikálií a potom upokojuje mierne osviežujúcou chuťou. Ale akonáhle prehltnete, všetky tieto chemikálie sa vrátia späť, takže budete svieži, ale stále nespokojní. V zmysle slova „každá z búrok“ to urobí Aquafina. Ale ak ste na mieste, kde je voda z vodovodu bezpečná, bude to pravdepodobne ešte lepšia voľba.

15. Dasani

Dasani balená voda Justin Sullivan / Getty Images

Už ste niekedy videli úplne prázdnu fľašu Dasani kdekoľvek, kedykoľvek, inde ako možno cieľová rovinka na 5k? Nie. A má to svoj dôvod. Pretože Dasani je druh vody, ktorú chcete piť iba dovtedy, kým už nebudete smädní, niečo ako verejná fontánka na pitie, ale s oveľa menším počtom choroboplodných zárodkov. Nie, že by Dasani bola strašná, nemyslíš, ale má to horkosť a sústo, vďaka ktorému povieš: „Áno, s týmto som skončil“, dávno predtým, ako skončíte s fľašou, vďaka čomu je obzvlášť dôležité, aby koks teraz vyrába 30 percent fľaše z rastlín.Dasani chutí rovnako, či už je to teplé alebo studené, vycikané z fľaše alebo naliate do pohára. Je to základňa automatu, ale jeho prítomnosť podnietila mnohých spotrebiteľov zameraných na kalórie, aby sa rozhodli Dietná kola . Bude to stačiť a nebude vám z toho zle. Ale určite to nie je nič, čo by ste kedy chceli viac a v cenovom bode sa oplatí pripraviť sa na generický liek obchodnej značky.

14. Poľská jar

Poľská jarná balená voda Alexi Rosenfeld / Getty Images

Poľská jar je trochu ako John Starks vo fľaškovej vode: je to dosť hrozné a jediný dôvod, prečo si ho získava akýkoľvek rešpekt, je ten, že si Newyorčania myslia, že je to skvelé. Regionálna balená voda v New Yorku podľa výberu má zastúpenie takmer rovnako obmedzené ako jej voda z vodovodu, ale prinajmenšom nikto netvrdí, že Poľská jar robí bagely chutiť lepšie. Napriek tomu udrie do hrsti plastu a zostupuje dole, pričom zanecháva dochuť takmer rovnako horkú ako doposiaľ neutíchajúci vodič taxíka.Dáme to poľskej jari - je to v pohode a osvieženie. Myslím, že potom, čo sa celé letné popoludnie potíte počas hodinovej jazdy metrom, pravdepodobne chutí, akoby pochádzalo z rajskej záhrady. Ale v skutočnosti pochádza z Maine, a hoci je vynikajúci za studena, absorbuje intenzívne množstvo plastovej príchute, keď sa voda zohreje. Prenesenie na pohár nevylučuje ropné tóny, takže ak navštívite Veľké jablko, je to jeden z miestnych „pokladov“, ktoré nemusíte skúšať.

13. Esencia

Balená voda Essntia Water Cindy Ord / Getty Images

podstata si hovorí „Dosahovanie úrovne H20“. A po ochutnaní nepochybujeme o tom, že keby tam bola učebňa plná balených vôd, Essentia by bola tá, ktorá sedí v prvom rade a pýta sa profesora otázky desať minút potom, čo povedala: „No, ak už nebudú otázky ... “Tak, ako to robia tieto typy prekonaných, aj z toho vyrástlo nároky ako „príliš čistý na to, aby sa dal testovať pomocou pH prúžkov“, a prestane hovoriť konzumentom nápojov „čím lepšie začnete s lepšou vodou“. Essentia sa veľmi snaží byť viac ako je, ale je ľahké ju vidieť. A nielen preto, že je to voda.

Rovnako ako toľko nadprirodzených, aj Essentia sa rozhodne snaží prekonať svoju váhu pomocou procesu, ktorý hovorí, že dokáže zmeniť vodu z ktoréhokoľvek miesta na preplnenú ionizovanú superkvapalinu. Problém je v tom, že stále nemá pružnosť vašich Fidži a vašich Islandcov. Aj keď teda robí vodu veľmi dobre odkiaľkoľvek, stále to nie je také skvelé ako tie s prirodzeným talentom.

12. Večný

Večná voda balená voda Facebook

Podľa štítku, ktorý nájdete na ďalšom Večný fľaša na vodu, voda „filtruje cez vrstvy starodávnej horniny, absorbuje základné minerály a robí ju prirodzene zásaditou“. Krivky fľaša je tiež priťahuje pozornosť, a pretože je to relatívny nováčik, Eternal je silným kandidátom na prvý pokus románu.

Aj keď je to jedna z esteticky príjemnejších vôd na trhu, samotná tekutina chutí trochu ako zmäkčená verzia materiálu, ktorý vyšiel z pitnej fontány na základnej škole. Veľa minerálov a kovu, s hladkým povrchom a bez veľkej dochuti. Má počiatočné množstvo príchutí, ktoré vás na chvíľu vráti, a rozhodne to nie je voda, ktorá vás pozýva vypiť celý liter. Aj keď je fľaša lákavá, veci vo vnútri nie sú. A hoci to nie je zlé, môžete urobiť oveľa lepšie.

11. Život WTR

Balená voda Life WTR Mike Coppola / Getty Images

Keby sme mohli udeliť cenu za umenie fliaš, tak by sme ju udelili Život WTR , ktorých fľaše sa môžu pochváliť originálnou prácou rotujúcich umelcov ako súčasť úsilia značky „posúvať zdroje tvorby a tvorivosti“. A ak by sme mohli piť umenie, sme si istí, že Life WTR by bol úplne vynikajúci. Ako to je, chutí to skôr ako bronzová socha, ktorá v miestnom parku strávila príliš dlho.

Zatiaľ čo fľaše od tejto značky sú pekné, voda vo vnútri nie je, pretože vaše chuťové bunky pozdravujú jemnou vlnou kovovej príchute. Nie je to celkom útok, ktorý ponúkajú niektoré vody nižšie v zozname, ale stále to stačí na to, aby ste cítili, že voda je tuhá. Ktokoľvek pridal elektrolyty pre chuť, odviedol peknú prácu a dosiahol dobrý pocit z úst pre Life WTR. Ale s ďalšími dostupnými možnosťami by to nemala byť vaša prvá voľba.

10. SmartWater

Balená voda SmartWater Eugene Gologursky / Getty Images

SmartWater výhody plynúce z jeho umiestnenia do chladiča možno viac ako z akejkoľvek inej fľaškovej vody. Pretože keď pôjdete po puzdre, zvyčajne sa nachádza hneď vedľa malých, povrchne vyzerajúcich fliaš od obchodnej značky vody a dovážaných fliaš, ktoré stoja okolo 1,25 dolára na jeden hlt. SmartWater však vyzerá, že si môžete byť pomerne istí, že nevyšiel zo záhradnej hadice, ale nebude stáť viac ako martini. Pridajte šikovný uzáver trysky a je to perfektná stredná voľba, však?

kfc 5 dolárov na doplnenie kalórií

Keď si teda dáte záležať, uvedomíte si, že nejde ani tak o SmartWater, ako o inteligentný marketing. Má, ako hovorí štítok, čistotu, ktorú môžete ochutnať, a para destilovaná voda je oveľa hladšia ako iné nepramenité vody, najmä ak ju necháte trochu dýchať (áno, platí to pre toľko vody ako víno). Stále to však končí náznakmi horkosti a minerality, ktoré ju udržiavajú na konci prvej desiatky.

9. Islandská ľadová voda

Islandská ľadová voda balená voda Matt Winkelmeyer / Getty Images

Táto voda, o ktorej tvrdí štítok, je odobratá z Olfus jar na Islande sa môže pochváliť najchladnejšou fľašou na poličke - zubatým ľadovcom, vďaka ktorému sa pri každom dúšku cítite trochu ako sir Edmund Hillary. Tvrdí, že pochádza z podzemného prameňa spôsobeného masívnou sopečnou erupciou pred 5 000 rokmi, čo znamená, že ľadová voda je filtrovaná cez lávové kamene. Tak sa vytvorí voda, ktorá je približne tak blízko k návšteve Islandu, ako je len možné, bez toho, aby ste hľadali výhodné cestovné za 99 dolárov.

Lávová filtrácia dodáva tejto vode chuť na rozdiel od iných značiek s pružinou, ktoré môžu pôsobiť ako horké a agresívne. Tento problém sa však dá vyriešiť ochladením vody na takmer mrazivé teploty, pri ktorých extrémna zima horkosť akosi ruší. To by mohlo vysvetľovať, prečo voda na Islande chutí lepšie. Tak či onak, islandčina, podobne ako hakarl, môže byť určite získanou chuťou.

8. Hydratácia jadra

Jadrová voda balená voda Presley Ann / Getty Images

Jadro je ideálna voda pre ľudí, ktorí nechcú, aby im voda chutila. Veľká, ergonomická fľaša so štítkom O na štítku je ako tekutý ekvivalent vysokého púštneho vzduchu: je tenká a svieža, ale viete, že je čistá. Z jadra získate malý náznak minerality, pravdepodobne z elektrolytov a minerálov pridaných počas procesu reverznej osmózy. Ale ten istý proces odstráni takmer akýkoľvek pocit v ústach, čo je perfektné, ak hľadáte niečo, čo by ste chceli zamiešať.

To znamená, že prázdnota arómy môže viesť k tomu, že niektorí budú nazývať nedostatok vody. Je to ako emocionálne nedostupný bývalý, ktorý sám o sebe nikdy neurobil nič zlé, ale nikdy skutočne nezapálil izbu. Ak dávate prednosť svojej balenej vode - a možno vašim ľuďom - nie príliš zložitej, môže byť pre vás voda Core. Ak však hľadáte niečo hlboké a zaujímavé, môžete sa pozrieť na ďalší zoznam. Preto pristál priamo uprostred nášho rebríčka.

7. Evian

Evianska voda Roy Rochlin / Getty Images

Kde bolo, tam bolo, Evian Značka bola taká silná, že sa všeobecne používala na označenie akejkoľvek balenej vody. Rovnako ako Google vo fľaškovej vode. Ale priemysel sa od tých čias nasýtil oveľa viac, a hoci je Evian stále luxusným štandardom, zďaleka nie je najlepšou balenou vodou na trhu. Iste, fľaša tvarovaná tak, aby pripomínala francúzske Alpy, je pôsobivá. A voda je zvláštna balená voda s príchuťou podpisu. Ak však nerozumiete minerálom, nemusí to byť pre vás.

Predpokladáme, že to sa stane, keď budete čerpať vodu z francúzskeho snehu. A ak ste niekedy pri lyžovaní v Chamonix tvrdo vyskočili a získali ste obrovské množstvo vecí, viete, že neklamú. Francúzsky sneh nemusí byť nevyhnutne taký, aký si človek praje v balenej vode. A hoci je čistý a osviežujúci, je tiež plný minerálov. Evian nie je trpký a nemá príliš dochuť. A tí, ktorí ho majú radi, budú trvať na tom - zvyčajne vo francúzštine -, že sú najlepší na trhu. Ak ho však nemáte radi, pravdepodobne ho odovzdáte v prospech niečoho menej zemitého.

6. Penta

Balená voda Penta Water Facebook

Tí vždy milujúci fanúšikovia aliterácie Penta nazývajú sa „dokonalosť čistoty“. A medzi vyčistenými balenými vodami je toto tvrdenie dosť pevné. Jeho patentovaný 13-krokový proces trvá podľa štítku 11 hodín a výsledkom je balená voda s najnižšou úrovňou ťažkých kovov, solí a organických zlúčenín na trhu. Prinajmenšom to tvrdí kalifornská značka.

kde sa vyrába krmivo pre psov rachel ray

Aj keď to nechutí úplne čistý, pýši sa najčistejšou chuťou všetkého, čo nevyjde z prameňa. A aj keď boli pridané minerály, chuť je jemná a neškodná pre kohokoľvek, kto ju pije. Napriek tomu, že je obalený v plastu, neprijíma veľa chuti fľaše. A po prenose na pohárik má Penta ešte menší náskok. Penta má stále trochu minerálnej príchute, ale čistenie ju pekne završuje. Z menších fliaš na poličke môže byť táto najľahšie na pitie.

5. Étos

Balená voda Étosová voda Matt Meltzer

Ak ste niekedy vošli do a Starbucks kocovina a pomyslel si si: „Vieš, asi by som si mal dať trochu vody predtým, ako nahradím všetok alkohol v mojom systéme kofeínom,“ pravdepodobne ste mali Étosová voda . Nenájdete ho v obchodoch, ale často ho nájdete medzi vopred pripravenými panini a džúsom Odwalla v chladiči Starbucks, pretože ide o balenú vodu vlastnej značky kávového reťazca.

Étosová voda má chladný a hladký povrch a skutočne nemá zhryz od väčšiny vôd, ktoré nájdete v plastoch. Prenesené do pohára je podobne osviežujúce a nie horké, trochu prekvapujúce pre ľudí, ktorí pripravovali horkú kávu v pohode. Bonus navyše: Starbucks venuje za každú zakúpenú fľašu päť centov na humanitárne účely po celom svete. Takže si môžete urobiť zo seba trochu lepší pocit, keď si budete ošetrovať bolesť hlavy po kocovine a listovať v poľutovaniahodných textoch z včerajšej noci.

4. Vodný krém

Balená voda Acqua Panna Noam Galai / Getty Images

Obľúbený čašník, ktorý odpovie na vašu žiadosť o vodu slovami „Stále, kohútik alebo šumivé?“ Acqua Panna je základná reštaurácia, ktorá chutí rovnako dobre, keď k šeku nepridá 9 dolárov. Rovnako ako toľko skvelých predmetov, ktoré pochádzajú z Talianska, má aj Aqua Panna príbeh, ktorý je pravý zvuky vyššej kvality a môže sa pochváliť 14-ročnou cestou vody cez vápenec na ceste k vašej fľaši. Aj keď nemáme žiadny spôsob, ako toto tvrdenie overiť alebo spochybniť, pôjdeme s tým, aby sme sa s cenou cítili lepšie.

Acqua Panna je jediná voda na tomto zozname, ktorá sa najčastejšie nachádza v sklenenej fľaši. Rovnako ako v prípade nealkoholických nápojov, aj sklenená fľaša robí rozdiel. Voda je najhladšia na trhu a ponúka čistú chuť s náznakom minerality. Aj keď sedíte v interiéri, je rovnako upokojujúce piť ako lenivé popoludnie na toskánskom slnku. Pre tých, ktorí majú radi minerálnu príchuť, môže Acqua Panna sedieť trochu na jazyku. A ak ho nepodávate chladené, môže byť trochu husté. Ale je čistý a svieži a je dokonalý na to, aby ste si mohli umyť veľké a ťažké jedlo.

3. Zephyrhills

Zephyrhills Water balená voda Tim Boyles / Getty Images

Ľahko najlepšia vec, ktorá vyjde z väčšej Tampy od čias Kubánsky sendvič , táto hladká, chladná, osviežujúca pramenitá voda chutí ako rieka napájaná z prameňa v horúcom letnom dni. Alebo aspoň to, čo chutilo predtým, ako bolo obklopené bytmi. Popíjať Zephyrhills je ochutnať prírodnú Floridu, miesto, kde vápencové zvodnené vrstvy čistia vodu a poskytujú život jednému z najviac biologicky rozmanitých ekosystémov v krajine.

Volavky a kapustňáky sú samozrejme o niečo menej náročné, pokiaľ ide o ich malú ochutnávku vody tiež podobne ako to pochádza zo Zeme. A hoci Zephyrhills chutí určite prírodnejšie ako väčšina plastových balených vôd, môže sa trochu prikloniť k minerálnej stránke. To znamená, že ak to slepo ochutnáte vedľa Fidži, rozdiel nespoznáte. A jediný dôvod, prečo to tak nebolo hore Fidži na zozname je fľaša, tenká plastová nádoba, ktorá sa nedá odlíšiť od mnohých generík.

2. Fidži

Fidži Voda balená voda Stefanie Keenan / Getty Images

Fidži voda sa stala kultúrne synonymom rozmaznaných celebrít, kde medzi vtipy o príliš oddaných slávnych osobnostiach patria aj hroty typu: „Dokonca vyžaduje nočné kúpanie vo fidžijskej vode s izbovou teplotou.“ Je to druh vody, ktorú by pila slečna Piggyová a potom poslala nebohého strýka Deadlyho späť do obchodu, pretože sa medzi autom a jej kanceláriou oteplilo. A aj keď by sme sa za jej odpustenie nedopustili chovania ako diva, chutí to pekne dobre. Je legitímne fľašovaná z prameňa na Fidži a je privádzaná k vašim ústam prostredníctvom ikonickej štvorcovej fľaše s potlačou scény, ktorá vyzerá ako tropická dovolenka.

Voda chutí ako chladný výlet do južného Pacifiku, je osviežujúca a revitalizujúca napriek tomu, že sa na ňu nezmestí jediný držiak na pohár. Má to náznak minerality, ale len toľko, aby to dalo vode trochu života. A bolo by na čele zoznamu, nebyť slabosti horkosti vyvolanej z plastová fľaša .

môžete variť vajcia príliš dlho

1. Voss

Voss Water balená voda Paul Zimmerman / Getty Images

Voss sa akosi umiestnila ako špičková balená voda na večeru, napríklad Acqua Panna, a ako osviežujúca malá fľaša na rýchle osvieženie, ako valcový Fidži. Bravó. Alebo ako sa hovorí v Nórsku, godt jobbet. Chutí úžasne a rovnako dobre vyzerá. Môžete si ju vziať z miestneho samoobsluhy alebo ju podať na peknej večeri, takže má rozmanitosť, ktorú si nemôžeme pomôcť.

Voss má tiež večeru hladkú, ostrú a doplnkovú chuť k jedlu, ktorú si môžete vychutnať, ale len toľko minerality, aby ste vedeli, že nepijete mokrý vzduch. To je určite niečo, čo nemôžeme povedať pre mnoho ďalších balených vôd na tomto zozname. Fľaša dokonale zapadne do držiakov na poháre a Voss má za sebou práve toľko medzipamäte, aby vyzerala pôsobivo. A plusom je, že je všadeprítomný dosť ľudí, ktorí vedia, že ste to u svojho jazdca nevyžadovali.