Hacker Burger King vám bude priať, aby ste to vedeli skôr

hackerky burger king Matthew Horwood / Getty Images

40 rokov, Burger King Sloganom bolo „Have It Your Way“, sľubný prísľub spoločnosti v oblasti personalizácie objednávok jedál z rýchleho občerstvenia zákazníkov. Ale podľa Inc. V roku 2014 značka zmenila svoj slogan na „Be Your Way“, čo znie trochu menej ako prísľub o prispôsobených možnostiach stravovania a trochu skôr ako spôsob, ako povzbudiť zákazníkov, aby prijali svoje ja milujúce rýchle občerstvenie. Zámer je však rovnaký: Značka chce, aby zákazníci vedeli, že môžu kombinovať, spájať a meniť objednávky podľa svojich vlastných potrieb.


Ale keď je obloha limitom pre zákazkové objednávky a cítite tlak na rýchle zadanie objednávky, môže byť ťažké vedieť, kde začať. Takže, ak potrebujete niekoľko nápadov na rozbehnutie kreatívnych štiav, máme pre vás pripravené. Tu je len niekoľko z mnohých hackerov Burger King, o ktorých by ste chceli, aby ste ich vedeli už skôr.Ak chcete preťažiť bielkoviny, vyskúšajte v Burger King samovražedný hamburger

Burger King hacknite samovražedný burger Instagram

Väčšina kĺbov rýchleho občerstvenia vám dáva možnosť naložiť si mäsové karbonátky alebo syr, ak si to prajete. Burger King sa nijako nelíši a má položku tajného menu, ktorá je nabitá štyrmi hovädzími karbonátkami, štyrmi plátkami syra, slaninou a „špeciálnou omáčkou“. Je trefne nazvaný (fanúšikmi, nie samotnou spoločnosťou) Suicide Burger. Samozrejme, z marketingových dôvodov (ak nič iné), táto položka ponuky určite nie je uvedená na doske ponuky Burger King.
Ak teda pôjdete valcom k pultu a požiadate o Burger samovrahov, mohli by vás stretnúť prázdne pohľady. Podľa #HackTheMenu , ak sa to stane, skúste požiadať o „štvorstohovač“, ktorý do trojitého stohovača pridá iba ďalšiu placku a plátok syra, ktorý wa s na oficiálnom menu. Ak sa aj naďalej stretávate so všeobecným zmätkom (hej, tieto veci sa stávajú), opýtajte sa presne na to, čo hľadáte: Burger so štyrmi karbanátkami, štyrmi plátkami syra, slaninou a špeciálnou omáčkou. Jednoduché, však?

Môžete požiadať o „strapce“ v Burger King

Hackerské strapce Burger King Facebook

Ahoj, niekedy chceš hranolky a niekedy chceš cibuľové krúžky. Čo sa však stane, keď sa jednoducho neviete celkom dobre rozhodnúť? Vstúpte do ponuky Burger King v ponuke hackov, ktoré absolútne potrebujete vedieť: Objednajte si jedlo „frings“. Podľa #HackTheMenu , bez ohľadu na to, či objednávate malú, strednú alebo veľkú hodnotu, keď požiadate o „strapce“, bude vám automaticky doručená polovica hranoliek a polovica cibuľových krúžkov. Preto je zrejmé, odvodený prezývka.Je to vynikajúca alternatíva k objednaniu iba jednej alebo druhej strany (alebo oboch - nikto neposudzuje!), Ale je ťažké určiť, či ide o dobrý obchod. Cibuľové krúžky zvyknú zaberať viac miesta, takže keď si objednáte iba cibuľové krúžky, nakoniec dostanete na občerstvenie menej celkového množstva predmetov. Takže, ak by ste si zvyčajne objednali cibuľové krúžky, objednávanie strapcov vám v skutočnosti môže priniesť väčší objem jedla za rovnakú cenu. Ale ak máte tendenciu objednávať si hranolky, objednávanie strapcov vám môže skutočne pristáť s menším objemom jedla, aby ste si naplnili bruško. Na konci dňa je však možno objem potravy menej dôležitý ako spokojnosť s jedlom. Ak chcete „Have It Your Way“, objednávka strapcov môže byť len lístkom do šťastného žalúdka.

náhrada za kukuričný sirup

V Burger King môžete kedykoľvek požiadať o slaninu

Hacker Burger King si pýta slaninu Facebook

Tu je rýchly tip pre každého, kto si objednáva z ktorejkoľvek ponuky rýchleho občerstvenia: Ak má reštaurácia v ponuke slaninu, môžete si ju slaninou pridať do ľubovoľného miesta. Burger King sa podľa neho nijako nelíši Dokorán . Ak chcete štamgast Whopper s pridanou slaninou? Jednoducho o to požiadajte. Ak chcete, aby vaše hranolky boli podávané so slaninou, požiadajte o ňu. Ak chcete na vrchole pridať šalát so slaninovými prúžkami? Požiadať o to. Ak chcete vanilkovú jemnú zmrzlinu s niekoľkými plátkami slaniny rozpadnutými? Požiadať o to. (Pravdepodobne získate obraz.) Zamestnanci spoločnosti Burger King budú pravdepodobne radi vyhovieť všetkým vašim túžbam po slanine.Možno to je to, čo Burger King presne chcel, keď zmenil svoj slogan na „Be Your Way“ - reťazec chcel, aby sa ľudia cítili nezaťažení spoločenskými normami a mohli bez obáv pridať do všetkého slaninu. Alebo, viete, akékoľvek prispôsobenie je pre vás to pravé. Ale ak máte pochybnosti, slanina je dobrým miestom pre začiatok.

Pridajte k objednávke Burger King hranolky (alebo cibuľové krúžky)

Hacker Burger King pridá do hamburgeru hranolky alebo cibuľové krúžky Facebook

Ak strávite pár minút prehliadaním vlastných stránok sociálnych médií spoločnosti Burger King, určite si všimnete niekoľko „hackov“, ktoré sú schválené spoločnosťou. Naozaj to nie sú hacky v štýle zlomenia formy, ktoré by ste sami nedokázali vymyslieť, ale to je zaujímavé, že samotná spoločnosť pomáha zákazníkom s nápadmi na prispôsobenie. Napríklad v roku 2016 Facebookový príspevok , Burger King Curaçao navrhol, aby sa na cheeseburger navrstvili cibuľové krúžky ako personalizovaná (a chutná) alternatíva.

Ale naozaj, ak sa chystáte pridať cibuľové krúžky, prečo neurobiť prispôsobenie trochu ďalej a vyskúšať Rodeo Burger, ako to navrhuje #HackTheMenu ? Aby ste dosiahli túto tajnú položku v ponuke, musíte požiadať o pridanie cibuľových krúžkov a grilovacej omáčky do štandardného cheeseburgeru. A ak hľadáte trochu viac kopy, požiadajte tiež o nakrájané jalapená na vrchu svojej placky. Nemusí to byť hamburger, ktorý si chcete dopriať každý deň, ale tieto jednoduché (a pomerne lacné) vychytávky váš štandardný hamburger určite prevedú od základného po labužnícky.

Pridajte si k raňajkovým sendvičom v Burger King francúzske toastové tyčinky

Hacker Burger King pridá francúzsky toast na raňajkový sendvič Facebook

Ďalším hackerom navrhnutým Burger Kingom je zaručené, že vašim raňajkám dodáte extra dávku cukru, ktorú potrebujete, aby vám pomohla dostať sa do rána. V 2016 príspevok na Facebooku , navrhol reťazec rýchleho občerstvenia Francúzske toastové tyčinky do svojho obľúbeného raňajkového sendviča, pričom sirup použijete ako lepkavú a lahodnú omáčku.

robiť frappuccinos mať espresso

Samozrejme, návrh by u fanúšikov prešiel lepšie, keby sprievodný obrázok neukázal, že človek jedáva lepkavý raňajkový sendvič poliaty sirupom, keď má na sebe fuzzy rukavice. Jeden fanúšik Jeremy Berg v skutočnosti uviedol: „Na prvý pohľad to vyzeralo vynikajúco ... potom som uvidel, že táto osoba mala neostré rukavice. Hnus. “ Tu je váš tip: Urob pridať francúzske toastové tyčinky do svojho obľúbeného raňajkového sendviča, ak potrebujete niečo trochu srdečnejšie ako štandardná možnosť, ale nie noste pri jedle fuzzy rukavice (najmä ak pridáte sirup).

mleté ​​hovädzie mäso zhnedlo

Pridajte si do šalátu Burger King cibuľové krúžky

Hacker Burger King pridá do šalátu kolieska cibule Facebook

V roku 2015 Burger King chytil nejaký flack za to, že navrhol Facebook že zákazníci si objednávku šalátu individualizujú pridaním krúžkov cibule. Mnoho fanúšikov sa vyjadrilo, že pridanie cibuľových krúžkov do šalátu je v rozpore s účelom urobiť si zdravý (ier) výber. Ale tu je vec: Je to tak trochu nesprávny predpoklad že výber šalátu je zdravšie rozhodnutie ako hamburger a že negujete „zdravotné body“, ktoré získate zarobením objednávky šalátu, ak pridáte kolieska cibule.

Falošná domnienka je dvojnásobná. Po prvé, veľa šalátov je skutočne nabitých tukom a kalóriami vo forme syra, krutónov, vyprážaného kuracieho mäsa a dresingu. V skutočnosti podľa Webová stránka výživy Burger King , Krehký kurací záhradný šalát má ohromných 870 kalórií a asi 71 gramov tuku v porovnaní s Whopperom, ktorý má iba 657 kalórií a asi 40 gramov tuku.

V tomto zmysle môžete jesť Whoppera a Chrumkavé Taco (170 kalórií a deväť gramov tuku) a stále konzumuje menej kalórií a menej tuku, ako by ste mali so šalátom Crispy Chicken Garden. Druhým predpokladom je, že pridanie cibuľových krúžkov by vylúčilo ďalšie zdravotné výhody (ako sú vitamíny a vláknina navyše), ktoré konzumujete pri konzumácii šalátu. Takto to nefunguje. Ak naozaj chcete na šaláte krúžky z cibule, choďte do toho a pridajte ich. Váš šalát to nebude zdravší, ale váš šalát nemusí byť na začiatku taký zdravý.

Vyrobte si svoj vlastný „McWhopper“ v Burger King

Hacker Burger King urobí McWhopper Facebook

V roku 2015 McDonald's sklamal milovníkov rýchleho občerstvenia všade, keď odmietol spolupracovať s Burger King na vydaní jednodňového McWhopper (napoly Whopper, napoly Big Mac) na počesť Medzinárodného dňa mieru. Ale len preto, že McDonald's odmietol urobiť sendvič oficiálnym, vám nič nebráni v tom, aby ste si vytvorili ten svoj. Samozrejme, budete sa musieť zastaviť v Burger King a McDonald's uskutočniť, ale je to naozaj jednoduché.

Podľa Mashable , jednoducho si objednáte jeden z každého sendviča, potom použite hornú polovicu Big Macu (stredná buchta hore, vrátane omáčky Big Mac, hovädzie karbonátky, syr, šalát a horná buchta) a položte ju na vrch Whopperu z paradajok na páperie, vrátane paradajky, cibule, kečupu, kyslej uhorky, hovädzej karbonátky a spodnej žemle. Nakoniec získate viac mäsa a kyslej uhorky (placky Whopper sú väčšie ako Big Mac), paradajok a kombinácie kečup a Big Mac omáčka ktoré nakoniec ochutnajú pekne epicky. Navyše môžete preniesť hornú žemľu a šalát z vášho Whopperu a pridať ich na spodnú placku Big Mac a dajte ho priateľovi (alebo, ako viete, jedzte sami).

Choďte bez buchiet na keto-priateľské jedlo Burger King

Burger King je keto priateľský bez buchiet Facebook

Pre každého, kto chce obmedziť príjem sacharidov, je jedným z najjednoduchších hackerov Burger King, ktorý môžete využiť, jednoducho objednať si hamburger bez buchiet. Váš hamburger (naozaj čokoľvek, čo by mäso a pokrmy zvyčajne prichádzali na vami preferovaný hamburger) vyjde na podnose a môžete ho zjesť vidličkou (alebo ak ste na dne chaotický, môžete použiť ruky).

Jeden používateľ Facebooku predviedol objednávku dvoch hamburgerových placiek, niekoľkých plátkov syra a hromady slaniny, čo pravdepodobne hamburger Double Stacker King podával bez buchiet. Iný používateľ, 50 až Fab povedala, že si objednala „dve karbonátky so všetkou polevou“, ktoré obsahovali syr, hlávkový šalát, paradajky, cibuľu a kyslé uhorky. Obaja používatelia ponúkali svoje objednávky ako keto priateľský , čo v zásade znamená vysoký obsah tukov s miernym množstvom bielkovín a s nízkym obsahom sacharidov .

Tento hack môžete použiť na takmer každú sendvičovú objednávku v Burger Kingu, aby ste znížili počet sacharidov, ktoré konzumujete, ale majte na pamäti, že ak si pripravujete buchty na vyprážanom kuracom alebo rybacom sendviči, stále konzumujete vyprážané pečivo , ktorá je naplnená sacharidmi. To znamená, že aj bezsuché, kuracie alebo rybie sendviče majú nakoniec vyšší obsah sacharidov a sú menej keto priateľské ako použitie rovnakého hacku s hovädzími hamburgermi.

Pripravte si v Burger King bielkovinový raňajkový sendvič s nízkym obsahom sacharidov

Burger King hackuje raňajky s nízkym obsahom sacharidov Facebook

Existuje jednoduchý spôsob, ako znížiť sacharidy pri raňajkách v Burger King. Ako Používateľ Facebooku Ruben Gonzales navrhuje, objednajte si dve vaječné placky (so syrom) a párkovú placku, potom si vytvorte vlastný sendvič s vajíčkami a klobásami pomocou vajec ako „buchty“, medzi ktorými je klobása. (Len nezabudnite otočiť syrovú stranu dovnútra, ku klobáse.) A pretože si môžete jednotlivé kúsky objednať osobitne (vajíčko, syr, klobása), môžete si tento raňajkový hack skutočne prispôsobiť podľa seba.

súťaž v jedení párkov v rožku kobayashi

Napríklad pridajte objednávku slaniny alebo šunky, rozmixujte syr alebo pridajte do stohu ďalší plátok klobásy a tretie vajce. Môžete dokonca požiadať o zeleninu ako cibuľa a paradajky. V podstate skončíte s dekonštruovanou omeletou, ktorú môžete jesť v sendvičovej podobe. Je to celkom zábavný spôsob, ako si prispôsobiť ranné jedlo, ak máte taký záujem.

Pridajte si k svojej objednávke Burger King zmrzlinu

Burger King hackol obrat ako lyžica zmrzliny Facebook

Dezertné menu Burger King je skutočne veľmi rozsiahle a obsahuje množstvo pohárov, zmrzliny, koktailov a koláčov, ktoré pokrývajú vašu obľúbenú objednávku. To znamená, že môžete prísť s osobnými hackami, vďaka ktorým budú vaše sladkosti po jedle ešte sladšie. Vezmime si napríklad návrh od Facebooková stránka Brunejské jedlá to znamená, že použijete svoj obrat Taro (ktorý sa, bohužiaľ, v USA nedostanete), hodí ako lyžica na zjesť pohár zmrzliny. A úprimne, je to dosť chytrý krok, pretože čo je lepšie ako koláč (alebo v tomto prípade obrat) poliaty vanilkovou zmrzlinou?

Jediným úlovkom je, že Burger King má tendenciu vydávať rôzne obraty ako sezónne alebo časovo obmedzené ponuky, takže nie sú vždy v ponuke. To isté znamená, že rovnaká myšlienka platí aj pre bežné položky ponuky. Môžete si objednať plátok slávneho jablkového koláča Burger King a šálku vanilkovej mäkkej zmrzliny a dochutiť koláč zmrzlinou. Samozrejme, naozaj nemôžete pokaziť pridanie zmrzliny do koláča s pohárikom Hershey's sundae. Môže to byť nadmerný cukor, ale zaslúžite si občas si dopriať starostlivosť.

Použite viac omáčok s kuracími nugetkami Burger King

Burger King zaseknite veľa omáčky Facebook

Keď uprostred popoludnia hľadáte občerstvenie plné bielkovín, s kuracími nugetkami od Burger King je ťažké pokaziť. Môžete si objednať štvordielnu, šesťdielnu, desaťdielnu alebo 20-dielnu škatuľu podľa toho, aký máte hlad (alebo koľko úst chcete nakŕmiť). Čo vás možno predtým nenapadlo, je požiadať o viac ako jeden druh máčacej omáčky. Ak si objednáte viac ako jednu omáčku, Burger King vám niekedy naúčtuje poplatok, ale ak budete mať šťastie, omáčky navyše budete mať zadarmo. A ak si nebol vedomý, existujú päť možných omáčok na výber: grilovanie, ranč, byvol, medová horčica a pikantná omáčka z cibuľového krúžku (ktorá mimochodom nie je vyhradená len pre cibuľové krúžky).

Skutočná zábava (okrem toho, že máte rôzne príchute, aby ste zakryli svoje kuracie nugetky), je zmiešanie omáčok pre ešte viac možných kombi chutí. Napríklad Používateľka Facebooku Aryianna Hall navrhuje, aby ste svoje nugety namočili do rančovej a byvolej omáčky. Dve ďalšie dobré kombá sú medová horčica a gril a ranč na grilovanie.

Pri jedle v obchode v Burger King si vypýtajte hodnotný nápoj

Burger King hackuje nápoj veľkej hodnoty Facebook

Nie je žiadnym tajomstvom, že väčšina spoločností má obrovskú značku na fontánových nápojoch. Podľa Yahoo! Financie , keď si kúpite fontánu v reštaurácii, mohli by ste platiť kdekoľvek od 300 do 600 percent viac, ako sú skutočné náklady. Aj napriek tomu, že nápoje sú zvyčajne lacné, pri platení sa trochu poseriete že oveľa viac než náklady na položku.

costco číslo jeden predajný artikel

Zamestnanec spoločnosti Burger King Mishalaina Coles ponúkol rýchle riešenie dňa Spoon University na ušetrenie peňazí, keď plánujete večeru v obchode: Kúpte si nápoj veľkej hodnoty. Iste, je o niečo menší ako malý nápoj (podľa HuffPost , hodnotový nápoj je 16 uncí a malý je 20 uncí), ale 16 uncí nie je maličké, a ak sa stravujete v obchode, môžete bezplatne doplniť náplň. Navyše, ak svoj pohár nepreťažíte ľadom, 16 uncí je v skutočnosti celkom dobrá veľkosť na drink - je väčšia ako vaša štandardná 12-uncová plechovka sódy. A ako HuffPost článok tiež poukazuje na to, že keď sa Burger King prvýkrát otvoril, sóda s objemom 16 uncí bola v skutočnosti najväčší veľkosť, ktorú predal. Takže keď o tom tak premýšľate, dnešný nápoj „hodnotovej veľkosti“ je skutočne obrovský, keď vezmete do úvahy bezplatné náplne, ktoré si môžete vychutnať.

Objednajte si detské jedlo v Burger King a vypnite hračku ako dezert

Hacker Burger King si objedná jedlo pre deti Instagram

Burger King nestanovuje vekovú hranicu jedál pre svoje deti, čo znamená, že máte hlad, ale nie Super hladní, môžete si dať plné jedlo s malým hamburgerom, vypiť a bokom za menej ako jedlo z bežného jedálneho lístka reťazca. Ale pravdepodobne najlepšia časť tohto hacku je, že podľa článku napísaného zamestnancom Burger Kingu dňa Spoon University , môžete požiadať o nahradenie hračky namiesto dezertu. Je pravda, že nemôžete požiadať o drahší dezert, napríklad o krajec koláča alebo otras, ale môžete požiadať o koláčik alebo šálku zmrzliny. V tomto článku sa tiež spomína, že sušienky sa pripravujú čerstvé ráno, takže ak si objednáte jedlo pre deti zhruba o 11.00 hod., Stojí za to zvoliť si cookie pred zmrzlinou - bude určite jemná, teplá a chutná.
Kategórie jesť jedlo správy