Môžete skutočne grilovať nemožné hamburgery?

grilované karbanátky

Keď sa jar pomaly končí a všetko sa začína ohrievať letom hneď za rohom, môže byť čas pripraviť váš gril v špičkovej podobe, najmä ak plánujete grilovanie na záhrade. Aj keď existuje neobmedzené množstvo možností, ktoré môžete hodiť na gril, od ľahkých večerí, ako sú krevety, až po chutné steaky, je možné, že vašim očividným letným západom slnka môžu byť hamburgery - a kto nemá rád šťavnatý hamburger?


Pre tých z vás, ktorí urobili skok a rozlúčili sa s mäsom, už môžete mať svoje obľúbené rastlinné náhrady za hamburgery, tacos a podobne. Ale pre tých z vás, ktorí si vo svojom obľúbenom obchode prezreli populárne značky ako Impossible Foods a chcú dať Impossible Burger chuť do jedla, možno by vás zaujímalo: „Môžem to vlastne grilovať?“zvieracie hranolky v

Áno! V skutočnosti podľa Nemožné jedlá „Všetko, čo môžete robiť s mletým hovädzím mäsom, môžete robiť aj s Impossible.“ Možností je neúrekom.
Rozpáľte gril

nemožné hamburgery Bloomberg / Getty Images

Či už ste verným milovníkom zeleniny alebo ste sa rozhodli dať mäsu pokoj, neznamená to, že sa musíte rozlúčiť s hamburgermi. V skutočnosti Nemožný burger je skvelá voľba, aj keď nie ste vegetariánsky purista. Za Traegerove grily , táto zdravá a lahodná alternatíva varí rovnako ako skutočná vec - nie sú potrebné žiadne zvláštne pokyny. Ak chcete grilovať tento nemožný hamburger, urobte to rovnako ako s bežným hamburgerom.

m & m farba

Pred umiestnením placiek Impossible Burger na povrch nezabudnite mať gril dobre naolejovaný a predhriaty na stredné až vysoké nastavenie. (cez Nemožné jedlá ). Pred vložením na gril samozrejme nezabudnite, že sú karbonátky dôkladne rozmrazené a dochutené podľa vašich predstáv, pretože tak budú môcť rovnomerne a dôkladne pripraviť podľa CNET . Budete chcieť grilovať každú stranu placky asi tri minúty alebo dovtedy, kým vnútorná teplota nedosiahne 165 stupňov Fahrenheita.