Chick-Fil-A má dobré správy pre fanúšikov svojho mliečneho kokteilu z mäty piepornej

Chick-fil-A Chick-fil-A

Pre ľudí, ktorých obľúbené nápoje prechádzajú cez okno, je to najúžasnejšie obdobie roka. V prvom rade je to, keď tekvicové korenie a vaječný likér latte kurz v žilách milovníkov kávy. Teraz môžete do svojho sviatočného nápojového lístka pridať ďalšiu tradičnú položku. Mliečny kokteil z mäty piepornej Chick-fil-A je späť na obmedzený čas od pondelka 16. novembra (prostredníctvom Žuvajte boom ).


Aj keď sa často označuje ako ochutené mätovými cukríkmi a čokoládovými lupienkami, Chick-fil-A hovorí, že mliečny kokteil z mäty piepornej je v skutočnosti nabitý čipmi z mäty piepornej. (Nezobrazujte vonkajšok mäty piepornej, pretože to nie je vec. Kôra mäty piepornej je kúsky čokolády, v ktorej sú uviaznuté mäty piepornej.)Za mliečny kokteil z mäty piepornej zaplatíte prémiu, ktorá stojí o 30 centov viac ako Chick-fil-A. obvyklé ponuky trepania . Zdá sa však, že zákazníci si myslia, že sezónna pochúťka stojí za to. „Najlepšie správy roku 2020 !!!“ jeden používateľ komentoval pod Chick-fil-A Facebook príspevok oznamujúci návrat mliečneho koktailu. „Ďakujem Chick-fil-A, že si nám priniesol potrebnú radosť. Mal by byť v ponuke okolo roka, ale vezmem si ju, keď na ňu budem mať. “
Mliečny kokteil z mäty piepornej je hitom, ale nemusí byť najobľúbenejším produktom Chick-fil-A

Muž vo flaneli, ktorý podal Chick-fil-A Twitter

Okrem mätovej kôry je sviatočný mliečny kokteil Chick-fil-A vyrobený z jeho mäkkých dezertných vecí Icedream, ktoré sa oficiálne nekvalifikujú ako zmrzlina pretože nemá dostatok mliečneho tuku (cez Jedzte toto, nie to! ). A zatiaľ čo počítadlá kalórií s kalorom Icedream so 130 kalóriami ľahko odchádzajú mliečny kokteil z mäty piepornej zbalí oveľa ťažšiu svalovinu, s hmotnosťou 730 kalórií, 25 gramov tuku a 117 gramov sacharidov. A to pre menšie rozmery.

Ak ste nevyskúšali mliečny kokteil z mäty piepornej Chick-fil-A, posúvajte sa v sociálnych sieťach. Získate presvedčenie, že aspoň pre niektorých ľudí nič nechutí viac ako sviatky. V deň, keď tento rok vyšiel mliečny koktail, jeden Používateľ služby Twitter odvážil som sa ľudí spochybniť jej riadenie času: „Strávim dnes v prevádzke hodinu, aby som získal chutný a úžasný mliečny kokteil z mäty piepornej od Chick-fil-A? Áno. Nesúďte ma. 'Aj napriek všetkému humbuku okolo mliečneho kokteilu z mäty piepornej by to nemusel byť ani najlepší milkshake, aký ponúka Chick-fil-A. Červená kniha nedávno uverejnil a milkshake rýchleho občerstvenia zoznam 20 najlepších a ďalší sezónny mliečny kokteil Chick-fil-A pristál na mieste č. 2: letný broskyňový mliečny koktail vyrobený zo skutočných broskýň. (Domovskou základňou Chick-fil-A je Gruzínsko, takže broskyne majú zmysel.) Ak je broskyňová verzia slnečným lúčom v mliečnom kokte, Červená kniha vyhlásil, potom možno kokteilom mäty mäty Chick-fil-A sú Vianoce v pohári.
Kategórie správy Ako Fakty