Značky čokolády z mlieka zoradené od najhorších po najlepšie

Pohár čokoládového mlieka so slamou

Ak zbožňujete čokoládové mlieko, máte Jamajčania poďakovať . Miestni obyvatelia ostrova pripravovali podobný nápoj v 14. rokoch 20. storočia a muž menom Sir Hans Sloane sa do Európy vrátil z Jamajky v 17. rokoch 20. storočia s kakaom, mliekom a znalosťami miešania týchto dvoch ingrediencií. Netrvalo dlho a čokoládové mlieko sa dostalo na výslnie. V týchto dňoch môžete zájsť do miestneho obchodu s potravinami a v sekcii mliečnych výrobkov nájsť množstvo rôznych značiek.


Aj keď väčšina čokoládového mlieka vyzerá rovnako, chuť a konzistencia sa môžu veľmi líšiť. Ak si vyberiete správnu značku, vaše chuťové bunky sa vám poďakujú, keď budete oslavovať bohatú čokoládovú dobrotu tohto nápoja. Ak sa však rozhodnete zle, sklamanie, ktoré cítite, by vám mohlo pokaziť celý deň.Nenechajte svoju budúcnosť na náhodu. V tomto rebríčku sme vymenovali značky čokoládového mlieka, počnúc značkami, ktoré si zaslúžia byť na dne suda.
16. Nesquik čokoládové nízkotučné mlieko

Čokoládové mlieko Nesquik s nízkym obsahom tuku Facebook

Keď ste vyrastali, je skutočne veľká šanca, že Nesquik Chocolate Lowfat Milk bolo prvé čokoládové mlieko, ktoré ste zažili. Tieto veci existujú už viac ako 70 rokov a všetci videli Quickyho, usmievavého zajačika, ktorý je Nesquikovým maskotom. Vtedy ste tento nápoj pravdepodobne milovali. Ak však dnes vyskúšate toto čokoládové mlieko, budete sklamaní.

Nesquik čokoláda s nízkym obsahom tuku má ohromné ​​množstvo sladkosti. Namiesto toho, aby chutili ako čokoládové mlieko, chutia ako cukrové mlieko. Keď ste vyrastali, sladký nápoj bol lahôdkou. Ale teraz, keď ste dospelí a zaujímate sa o bohaté a lahodné čokoládové mlieko, si uvedomíte, že tento nápoj nie je to, čo hľadáte.Aby toho nebolo málo, Nesquik Chocolate Lowfat Milk má zvláštnu konzistenciu. Keď je v ústach, budete si myslieť, že sa vám do nápoja akosi dostali drobné zrnká piesku. Odovzdajte tento posýpaný haraburdu nabitý cukrom. Prepáč, Quicky.

15. Čokoládové mlieko veľkej hodnoty

Vynikajúce čokoládové mlieko Twitter

Aj keď určite existujú položky vysokej hodnoty, ktoré by ste si nemali kúpiť, je to tak nie vždy prípad tejto značky Walmart. Niekedy môžete nájsť položky veľkej hodnoty, ktoré majú veľkú hodnotu a za svoju babku impozantne zarobia. Bohužiaľ to nie je pravda, pokiaľ ide o čokoládové mlieko Great Value. Táto vec je jednoducho zlá a treba sa jej vyhnúť.Rovnako ako čokoláda Nesquik Chocolate Lowfat Milk, aj značka čokoládového mlieka od Walmartu je príliš sladká. Aj keď to nie je také sladké ako Nesquikova verzia, je to blízka výzva. Dobrou správou je, že čokoládové mlieko Great Value nemá drsnosť. Zlou správou je, že je naozaj, ale naozaj tenký.

Špičkové čokoládové mlieko má okolo seba zvodnú hrúbku. Verzia programu Great Value je takmer ako voda. Čo je s tým? Súčasťou problému je, že Walmart používa jedno percento mlieko. Používanie nízkotučného mlieka zvyčajne vedie k nedostatku hrúbky - a to je určite prípad týchto vecí.

14. Čokoládové mlieko Hershey

Hershey Instagram

Spoločnosť Hershey's je známa tým, že je odborníkom na čokoládu. Majú a dlhou históriou výroby najlepších čokoládových výrobkov na planéte. Ak na etikete uvidíte slovo „Hershey's“, takmer vždy si môžete byť istí, že si prídete na svoje. Toto pravidlo prekvapivo neplatí, pokiaľ ide o čokoládové mlieko Hershey.

Aj keď patríte k milovníkom čokolády, ktorí nikdy nemôžu mať dostatok čokolády v ústach, bude vás ohromiť množstvo čokolády v tomto nápoji. Hershey's zjavne chceli rozšíriť svoje čokoládové znalosti - ale išli cez palubu. Na jeden alebo dva dúšky je toto čokoládové mlieko v poriadku. Ale netrvá dlho, kým sa z toho unavíte.

Čokoládové mlieko, ktoré je príliš čokoládové? Zdá sa, že to nie je možné, ale kúpte si čokoládové mlieko Hershey's a uvidíte, že chuť je jednoducho príliš silná. Ak si chcete na týchto veciach pochutnať, primiešajte ich v dostatočnom množstve do plnotučného mlieka. Ešte lepšie je, vyzdvihnúť si niečo lepšie.

13. Mandľový vánok Čokoláda Mandľové mlieko

Mandľový vánok Čokoláda Mandľové mlieko Facebook

Pokiaľ ide o mandľové mlieko, je to Almond Breeze jeden z tých dvoch značky, ktorým môžete vždy dôverovať. Na kvalite výrobkov sa nestalo nič zlé - a to platí aj pre mandľové mlieko Almond Breeze Chocolate Almondmilk. Táto látka je najlepším čokoládovým mandľovým mliekom, aké nájdete. To znamená, že by ste si to nemali kupovať.

Problém nie je s mandľovým vánkom - problém je s mandľovým mliekom. Aj keď je mandľové mlieko o niečo hustejšie ako voda, stále je naozaj tenké . Rovnako nemá prirodzene hladkú štruktúru ako iné druhy nemliečneho mlieka. Jedinou dobrou vlastnosťou, ktorou sa môže mandľové mlieko pochváliť, pokiaľ ide o čokoládové mlieko, je to, že mandľové mlieko je vynikajúce v tom, že vám neprekáža. Mandľové mlieko môžete dať do čohokoľvek a rád zohrá podpornú úlohu, čo je hlavným dôvodom, prečo je to najpopulárnejší nemliečne mlieko.

Čokoláda s mandľovým vánkom Mandľové mlieko má uspokojivú čokoládovú príchuť. Je smutné, že nedostatok hladkosti a skutočnosť, že je taký riedky, znemožňuje odporúčanie tohto čokoládového mlieka.

12. Čokoládové plnotučné mlieko TruMoo

Čokoládové plnotučné mlieko TruMoo Facebook

Ako hovorí názov, celé mlieko TruMoo Chocolate je vyrobené z plnotučné mlieko . Výsledkom je čokoládové mlieko, ktoré je dostatočne husté a krémové. Pokiaľ ide o textúru tohto nápoja, nie je na ňom absolútne nič zlé. V skutočnosti je jeho štruktúra rovnako príjemná ako každé čokoládové mlieko v tomto rebríčku.

Týmto sa tragicky končí pozitívny atribút pre celé mlieko TruMoo Chocolate. Napite sa tejto tekutiny a nebude vám trvať dlho, kým zistíte, čo je také veľmi zlé. Táto látka môže vyzerať a pôsobiť ako čokoládové mlieko, ale chutí viac ako voda ako čokoládové mlieko. Úplne mu chýba akýkoľvek druh čokoládovej dobroty. Keď je v ústach, môžete ochutnať trochu čokolády - ale to nie je dosť.

Pokiaľ čokoládovým mliekom nemáte najmenej chuť na čokoládu, vyberte si niečo iné ako celé mlieko TruMoo Chocolate.

11. Čokoládové mlieko Kirkland Signature s organickým zníženým obsahom tuku

Kirkland Signature Organické mliečne čokoládové mlieko so zníženým obsahom tuku Facebook

Nájsť výrobky Kirkland Signature v spoločnosti Costco, ktoré sú v skutočnosti lepšie ako výrobky značkových značiek, je v skutočnosti ľahké . Ak máte pochybnosti, ušetriť peniaze a ísť s Kirkland Signature je zvyčajne skutočne bezpečný nápad. V najhoršom prípade sa produkt, ktorý kupujete, obvykle rovná tomu, čo by ste dostali, keby ste si vybrali mennú značku. Sklamaním je, že čokoládové mlieko Kirkland Signature s organickým zníženým obsahom tuku nespĺňa tieto očakávania. Toto čokoládové mlieko je určite podpriemerné.

tabuľka s omáčkou z byvolieho divého krídla

Textúra mlieka je prvý problém, aj keď to nie je príliš prekvapením, pretože sa v ňom používa mlieko so zníženým obsahom tuku a nie plnotučné mlieko. Druhé vydanie je hlavným dôvodom, prečo by ste si tieto veci nekúpili druhýkrát. Aj keď je čokoládovejší ako TruMoo Chocolate Plnotučné mlieko, čokoládová chuť je stále ohromujúca. V skutočnosti je mliečna príchuť silnejšia ako čokoládová.

Sklamaním je navyše skutočnosť, že vieme, že Costco je schopné vyrábať vynikajúce čokoládové výrobky. Ich All American Chocolate Cake bol jedným z najlepších čokoládových dezertov všetkých čias. Aj keď je teraz prerušené , ten koláč bol snom milovníka čokolády.

10. Sójové mlieko z hodvábnej čokolády

Sójové mlieko z hodvábnej čokolády Facebook

Ak ste niekedy mali sójové mlieko, viete, že je hodvábne a že textúra je mimoriadne jemná. Aj keď je s nízkym obsahom tuku , sójové mlieko býva tiež hustejšie ako mandľové mlieko. Z týchto dôvodov nie je prekvapujúce, že sójové mlieko Silk Chocolate Soymilk je lepšie ako mandľové mlieko Almond Breeze Chocolate Almondmilk. Hodvábnosť a hebkosť upútajú vašu pozornosť. Pridajte chutnú čokoládovú príchuť a budete presvedčení, že ste si vybrali geniálny výber čokoládového mlieka.

Je tragické, že sa tento vlak poháňaný čokoládou vykoľajil predtým, ako dorazí do konečného cieľa. Dochuť je príčinou vykoľajenia. Po prvé, táto látka má silnú sójovú dochuť, ktorá vám neumožňuje vyžívať sa v čokoládovej mágii. Aj keď vám chuť sóje neprekáža, dochuť má tiež falošnú sladkosť, ktorá je nepochopiteľná. To vás prekvapí, najmä preto, že v zozname nie sú uvedené žiadne umelé sladidlá v prísadách .

9. Celé jedlo 365 čokoládové mlieko

Celé jedlo 365 čokoládové mlieko Twitter

Whole Foods má veľa skvelých mliečnych výrobkov a mliečnych výrobkov mali by ste kúpiť vrátane organického mlieka, rôznych druhov nemliečneho mlieka a jogurtu vyrobeného z mandľového mlieka. To znamená, že aj ich čokoládové mlieko by malo byť vynikajúce, však? Bohužiaľ to tak nie je. Čokoládové mlieko Whole Foods 365 je priemerné, ale nie je na ňom nič pozoruhodné.

Toto čokoládové mlieko má bohatú čokoládovú chuť, ale využíva sa nízkotučný mlieko, takze jeho konzistencia je tak trochu sklamanie. Ak máte smäd, tieto veci sú dobrou voľbou, pretože ich môžete rýchlo zhltnúť. V opačnom prípade pokračujte v čítaní tohto rebríčka a vyberte si značku, ktorá je na zozname vyššie.

Čokoládové mlieko Whole Foods 365 tiež stráca niektoré body kvôli nafúknutej cenovke. Celá potravina dostala prezývku Celá výplata kvôli preukázanej skutočnosti, že ich výrobky majú tendenciu stáť viac. Tento nápoj je slušný a nebude vám mračiť na tvári - ale tiež si zaslúži odporúčanie.

8. Horizon Organické nízkotučné čokoládové mlieko

Organické nízkotučné čokoládové mlieko Horizon Instagram

Prvé čokoládové mlieko na tomto zozname, ktoré je bezpečne nadpriemerné, je Horizon Organické nízkotučné čokoládové mlieko. Ak hľadáte mlieko z organickej čokolády, ktoré má krátky zoznam surovín a nešetrí, pokiaľ ide o textúru alebo chuť, tieto veci by mohli byť pre vás. Horizon bol v popredí pohybu ekologického mlieka viac ako 25 rokov, čo vám pomôže v noci lepšie spať, ak ho kupujete pre dieťa, ktoré nemá dostatok čokoládového mlieka.

Ak chcete mať organickú alternatívu s vysokým obsahom bielkovín, vyskúšajte čokoládové mlieko Horizon Organic High Protein Reduced Fat Fat. Má 12 gramov bielkovín na porciu a iba päť gramov tuku. V porovnaní s ich iným čokoládovým mliekom má toto s pridaním bielkovín mierne horšiu dochuť. To znamená, že kompromis pri získavaní väčšieho množstva bielkovín z neho robí lákavú voľbu.

7. Čokoládové mlieko Ronnybrook Creamline

Čokoládové mlieko Ronnybrook Creamline Facebook

Spoločnosť Ronnybrook so sídlom v Ancramdale v New Yorku ponúka celý rad špičkových mliečnych výrobkov vrátane masla, zmrzliny, jogurtov a dokonca kyslá smotana . Aj keď ich ceny nie sú prešibané, luxusná kvalita ich výrobkov vás nikdy neprestane ohromovať. Napríklad Ronnybrook Egg Nog je jeden z najlepších vaječný likér kúpený v obchode ktoré nájdete kdekoľvek v Spojených štátoch. Ich vaječný likér je hustý a chuť je dokonalá.

Aj keď je čokoládové mlieko Ronnybrook Creamline čokoláda dobré, nie je to pre každého a nie pre každú príležitosť. Táto látka je pre tých, ktorí milujú extra krémové čokoládové mlieko. Keby bolo toto čokoládové mlieko hustejšie, muselo by sa klasifikovať ako čokoládový puding. Tento nápoj je skvelou voľbou, ak chcete naplniť pohár a pomaly ho napiť v priebehu hodiny. Ak vám však chýba čas, hrúbka sa v skutočnosti môže stať nepríjemnosťou.

6. Ovsený ovsený nápoj Čokoláda

Ovsený ovsený nápoj čokoláda Facebook

Oatly je nezávislá spoločnosť zo Švédska to je už od 90. rokov. Ich výrobky sa však do Ameriky dostali až v roku 2016. Ako asi tušíte, Oatly sa špecializuje na výrobu výrobkov z ovsa. Tieto výrobky zahrňte všetko od slanej karamelovej zmrzliny po latte a od jahodového jogurtu po paradajkovú bazalkovú nátierku.

Pokiaľ ide o ich čokoládové mlieko, Oatly dodáva. V skutočnosti je Oatly Oat Drink Chocolate to najlepšie nemliečne čokoládové mlieko, ktoré nájdete kdekoľvek v krajine. Áno, je vyrobený väčšinou z ovos a voda - ale je to úžasné, keď vezmeme do úvahy, že nejde o žiadne mliečne výrobky. Na rozdiel od vyššie spomenutého mandľového mlieka z mandľového vánku a sójového mlieka z hodvábnej čokolády, sú tieto látky bohaté, husté, hladké a uspokojivo čokoládové.

Ak chcete mlieko, ktoré je bez mliečnych výrobkov, bez sóje a vhodné pre vegánov, doslova nikdy nenarazíte na nič lepšie. Toto čokoládové mlieko je také prekvapivo dobré, že je takmer nemožné povedať, že nie je vyrobené z plnotučného mlieka.

5. Yoo-hoo čokoládový nápoj

Yoo-hoo čokoládový nápoj Facebook

Pravdaže, Yoo-hoo čokoládový nápoj byť v prvej päťke tohto rebríčka čokoládového mlieka môže spôsobiť trochu kontroverzie. Zákonite sa nemôže propagovať ako čokoládové mlieko, pretože v ňom vlastne nie je žiadne mlieko. Mnoho ľudí sa na yoo-hoo pozerá ako na nápoj pre deti alebo pre deti s nedostatočne rozvinutým vkusom. Avšak len na základe vkusu sú tieto veci vynikajúce. Možno to nemusí byť oficiálne čokoládové mlieko, ale vaše chuťové poháriky sa nebudú sťažovať na túto technickosť.

Kľúčom k Yoo-hoo je zabezpečiť, aby bola naozaj zima. Ak necháte tento čokoládový nápoj priblížiť sa takmer k izbovej teplote, chuť ide rýchlo z kopca. V najlepšom prípade je Yoo-hoo sladké (ale nie príliš sladké) a jeho čokoládová dobrota sa jednoducho nedá uprieť.

Aj keď tento nápoj nemá v sebe mlieko, treba si uvedomiť, že je nie je bez mliečnych výrobkov . Má v sebe zložky pochádzajúce z mlieka, vrátane srvátky a kazeinátu sodného.

4. Darigold staromódne čokoládové mlieko

Starodávne čokoládové mlieko Darigold Instagram

Čokoládové mlieko Darigold Old Fashioned Chocolate je také dobré, že môže konkurovať všetkému, čo kedysi vyrábala vaša babička. Ak ste si niekedy na farme pochutnávali na domácom čokoládovom mlieku, tieto veci vám poskytnú spomienky. Tvrdí, že je extra krémová a bohatí a určite plní svoj prísľub.

Zatiaľ čo už spomínané čokoládové mlieko Ronnybrook Creamline Chocolate Milk šlo cez palubu, čo sa týka jeho krémovosti, s týmto čokoládovým mliekom od spoločnosti Darigold to nie je problém. Bohatstvo je tiež na perfektnej úrovni. Jedinou nevýhodou je, že toto čokoládové mlieko má jemnú dochuť namiesto tej, ktorá posilňuje jeho čokoládové vlastnosti.

Čokoládové mlieko Darigold Old Fashioned Chocolate je vyrobené z pravého kakaa a žiadne neobsahuje kukuričný syrup s vysokým obsahom fruktózy v tom. Ako spoločnosť má Darigold dlhú históriu excelentnosti, ktorá siaha viac ako do minulosti 100 rokov . Zatiaľ čo ich výrobky boli predtým dostupné iba na severozápade Tichého oceánu, teraz ich nájdete vo všetkých kútoch krajiny.

3. Čokoládové mlieko Fairlife

Čokoládové mlieko Fairlife Facebook

Najlepšie čokoládové mlieko so zníženým obsahom tuku je čokoládové mlieko Fairlife a nie je to ani tesná súťaž. Táto látka sa vyrába z dvoch percent mlieka, ktoré už bolo ultrafiltrovaný . Je úžasné, že napriek tomu, že nepoužívate plnotučné mlieko, je husté a v ústach sa cíti hodvábne hladko. Tento nápoj má nielen menej tuku ako tradičné čokoládové mlieko, ale aj má polovica cukru , viac vápnika a viac bielkovín. V skutočnosti má viac bielkovín na porciu (13 gramov) ako čokoládové mlieko Horizon Organic High Protein Reduced Fat Chocolate.

Pokiaľ ide o jeho čokoládu, Fairlife Chocolate Milk je tiež showstopper. Jeho čokoládová príchuť je hlboká a dostatočne bohatá na to, aby sa vaše oči roztiahli od extázy. Dochuť je tiež dosť pôsobivá.

Produkt Fairlife by bol v tomto rebríčku ešte vyšší - niektorí zákazníci však spoločnosti stratili dôveru v roku 2019, keď sa údajne na niektorej z ich mliekarenských fariem zachytilo zneužívanie zvierat.

2. Plnotučné mlieko obchodníka Joe's Chocolate

Obchodník Joe Facebook

Niektoré výrobky Trader Joe sú také dobré, že sa vyvinuli kultove nasledovania . Kombinujte ich prijateľné ceny a ich vysoko kvalitné výrobky a tento jav by nemal byť pre nikoho prekvapením. Plnotučné mlieko od obchodníka Joeho nemusí mať kultové pokračovanie, ale určite si ho zaslúži.

Tam, kde tento nápoj obchodníka Joe najviac žiari, je jeho konzistencia. Hrúbka čokoládového mlieka bude dráždiť váš jazyk a jeho hladkosť pokryje vaše hrdlo šťastím. Aj keď má jeho čokoládová príchuť zadné sedadlo, je stále fantastická. Milovníci čokolády nebudú váhať dať tomuto čokoládovému mlieku dva palce hore. Faktom je jeho cenovka a tento nápoj je veľmi, veľmi blízko zaslúženiu si prvého miesta v tomto zozname.

Aj keď nemáte chuť na kult, mali by ste do zoznamu výrobkov tohto obchodu pridať aspoň celé čokoládové plnotučné mlieko Trader Joe's Chocolate. mal by si vyskúšať než budete šesť stôp pod zemou.

1. Čokoládové plnotučné mlieko sľúbené do pôdy

Zasľúbená polnočná čokoládová plnotučné mlieko Facebook

Plnené mliečne čokolády Promised Land Midnight sú také dobré, že budú šokom pre vaše zmysly a obrátia váš celý svet milujúci čokoládu naruby. Kým tieto veci nevypijete, ani si neuvedomíte, že je možné, aby čokoládové mlieko chutilo takto dobre. Stačí jeden dúšok a vy sa tiež pripojíte k bujarému zboru verných, ktorý tento nápoj nazýva najlepší z najlepších .

Aj keď je toto čokoládové mlieko drahšie ako značka obchodu Trader Joe, vaše chuťové poháriky ho budú považovať za dôstojnú investíciu. Dekadentný je najlepším slovom na vysvetlenie toho, ako chutí celé mlieko Midnight Chocolate Plnotučné mlieko. Tento nápoj je bohatý, čokoládový a hlboko lahodný od chvíle, keď sa prvýkrát dostane do vašich pier, až do poslednej chvíle dochuti. Čokoládové mlieko je také chutné, že sa pri miešaní stratí skutočnosť, že jeho hrúbka a textúra sú tiež pôvodné. Kúpte si ho raz a už sa nikdy viac úmyselne neuspokojíte s inou značkou.