Copycat Buffalo Wild Wings, ktoré musíte urobiť

Recept na kopírovanie Buffalo Wild Wings Lindsay D. Mattison / Mashed

Či už je čas na hru alebo nie, pri návšteve hry sa nemôžete pokaziť Buffalo Wild Wings . Majú ohromujúci počet možnosti omáčky skutočne umožňuje každému získať kôš krídel, ktoré chce. Vyberte si z tradičných korenených byvolích príchutí alebo roztopte Blazinovu horúcu omáčku, alebo urobte niečo iné s ich pikantnou ázijskou omáčkou Zing alebo slaným cesnakovým parmezánom. Bez ohľadu na to, ako ich ochutíte, sú horké, chrumkavé a pokryté dokonalým množstvom omáčky.


Ale čo ak chcete, aby sa vaše horúce krídla napravili bez toho, aby ste museli ísť do baru a minúť kopu peňazí za predjedlá a nápoje? Je skutočne možné pripraviť si svoj obľúbený recept na kopírovanie Buffalo Wild Wings doma? Stavíte sa, že môžete! Hoci si ich omáčku môžete kúpiť online alebo v ich pobočkách (občas sme ju špehovali aj v Costo), pripraviť si ich originálnu omáčku Medium Sauce je rovnako ľahké. Môžete ho dokonca prispôsobiť svojej úrovni korenia, ak patríte k tým bláznivým ľuďom, ktorí zvládajú duchovné papriky.vresová kuchyňa na západe

Zhromaždite si ingrediencie pre tento kopírujúci recept Buffalo Wild Wings

Buffalo Wild Wings copycat recept zložiek Lindsay D. Mattison / Mashed

Prvým krokom k vytvoreniu kopírujúceho receptu Buffalo Wild Wings bolo preskúmanie ingrediencií, ktoré reštaurácia používa v miske skutočného obchodu. Našťastie to pre tento recept bolo dosť ľahké, pretože spoločnosť predáva svoju krídlovú omáčku na Amazone a my sme mohli nahliadnuť do zoznam zložiek na štítku . Museli sme sa len pohrávať s množstvami, kým chutili tak akurát.
Zoznam ingrediencií začínal octom, červenou kajenskou paprikou, olejom, xantánovou gumou, korením, cesnakom a prírodnými a umelými príchuťami. To je takmer všetky prísady vo fľaši Franks Red Hot Buffalo Wings Sauce , takže sme to použili ako základ našej omáčky Buffalo Wild Wings. Odtiaľ sme pridali extra prášok z cesnaku, kryštálový cukor a kajen, aby chutili rovnako ako stredná omáčka v Buffalo Wild Wings. Pridajte kukuričný škrob a vajíčko, aby ste ho zahustili, a dochuťte ho šplouchnutím worcesterskej omáčky, aby ste do zoznamu pridali zvyšné ingrediencie (cibuľa, melasa a tamarind).

Úplný zoznam zložiek a podrobné pokyny nájdete v pokynoch na konci tohto článku.Chlieb Buffalo Wild Wings s kuracími krídlami?

robí si Buffalo Wild Wings kuracie krídelká Lindsay D. Mattison / Mashed

Ocitli sme sa pri otázkach, či vyrobiť nášho napodobňovača Buffalo Wild Wings s cestom alebo bez cesta. Za normálnych okolností kuracie krídla nepečieme - je to jedno z nich chyby, ktoré každý robí pri robení krídel Buffala . Koža sa perfektne chrumká sama, takže to nie je nevyhnutne potrebné, ale išli sme tu po autenticite. Zahĺbili sme sa a vykonali nejaké vyšetrovanie. Trvalo nám dlho, kým sme sa usadili na našej metóde: Žiadne cesto. Našli sme niekoľko vlákna na Reddite od bývalých zamestnancov, ktorí potvrdili vykostené krídla, na nich nie je žiadny povlak. Krídla prichádzajú surové a zamrznuté. Po rozmrazení ich všetci zamestnanci vyhodia do fritézy tak, ako sú.

Na druhej strane vykostené krídla majú otlčený povlak. Prichádzajú v zabalenom a zmrazenom stave, takže si nie sme stopercentne istí, čo do cesta ide. Jediné, čo vieme s určitosťou, je to, že obsahuje lepok a pšenicu (podľa sprievodca alergénom na webe Buffalo Wild Wings), zatiaľ čo vykostené krídla nie.Sú Buffalo Wild Wings pečené alebo vyprážané?

Sú byvolie divoké krídla pečené alebo vyprážané Lindsay D. Mattison / Mashed

Za tie roky sme počuli z oboch strán debata o pečenom vs. vyprážanom byvolom krídle . Navrhovatelia fritézy tvrdia, že je to jediný spôsob, ako zaručiť chrumkavú pokožku, ktorá je rozhodujúcou súčasťou dobrého horúceho krídla. Tí, ktorí bojujú na druhej strane pečenia, tvrdia, že krídla sa môžu pri pečení vo vysokoteplotnej rúre chrumkať. Používanie rúry šetrí tonu oleja a robí krídla oveľa zdravšími.

najlepšie príchute halo

Nie sme tu, aby sme si to rozmysleli, ak pristanete na jednej alebo druhej strane, ale chceli sme vytvoriť najautentickejší recept na kopírovanie Buffalo Wild Wings. Ukázalo sa, že reštaurácia skutočne smaží ich krídla. The sprievodca alergénom na svojich webových stránkach potvrdzuje, že tradičné (vykostené) aj vykostené krídla sú vyprážané v hovädzom tuku, tiež známy ako loj . Mali sme problém nájsť loj pre naše domáce kuchyne, a tak sme sa rozhodli pre vysokoteplotný neutrálny kuchynský olej (napríklad repkový alebo avokádový olej).

Áno, v našom recepte s kopírovaním Buffalo Wild Wings je vajíčko

Je v kópii receptu Buffalo Wild Wings vajíčko Lindsay D. Mattison / Mashed

Takže by sa to mohlo zdať ako zvláštna ingrediencia do krídlovej omáčky, ale je to vlastne tak tajná prísada v našom kópickom recepte Buffalo Wild Wings. Toto tiež nie je jedna z ingrediencií, o ktorých tušíme. Skutočne vieme, že vajcia sú v omáčke Buffalo Wild Wings, pretože sú obidve uvedené na zoznam prísad ich fľaškového produktu a ich sprievodca po alergénoch v reštaurácii .

Čo robí vajce také kritickým? Zahusťuje omáčku, až kým nevytvorí dokonalý povlak pre každé krídlo. Nielen to, ale vajíčko dodáva omáčke lesklý lesk a tiež bohatú chuť. Keď sa na to pozrieme z pohľadu potravinárskej vedy, má to úplne zmysel. Vajcia sú rozhodujúcou prísadou v koreninách, ako sú šalátové dresingy a majonéza, pretože žĺtok je schopný vytvárať emulzia . Uvidíte, že olej a ocot sa prirodzene nemiešajú, ale vajíčko dodáva stabilitu, ktorá udržuje každú látku v suspenzii. Pridajte trochu kukuričného škrobu, aby ste posilnili štruktúru, ktorú ste vytvorili s vajíčkom, a vytvoríte dokonale hustú omáčku s krídelkami.

Oddeľte krídla a pripravte tento recept na kopírovanie Buffalo Wild Wings

Ako krájať kuracie krídla Lindsay D. Mattison / Mashed

Dobre, teraz, keď sme preskúmali všetky základné ingrediencie, je čas sa pripraviť. Začneme samotnými kuracími krídlami. Nájdete niekoľko rôznych spôsobov, ako kúpiť krídla v obchode s potravinami, pretože celé kuracie krídla majú tri komponenty: hrot krídla, strednú časť (nazývanú plochá) a najmäsitejšiu časť (nazývanú bubenku). Krídla sa niekedy predávajú ako takzvané „párty krídla“, kde sú sekcie už oddelené. Inokedy sa predávajú ako celá jednotka krídla.

Ak ste si kúpili samostatné krídla, môžete jednoducho prejsť k ďalšiemu kroku. Inak začnite odstránením hrotu krídla z bytu pomocou kuchynských nožníc alebo ostrého noža. V tejto časti nie je takmer žiadne mäso, takže môžete špičky zahodiť alebo im uložiť vrecúško do mrazničky, aby ste si mohli neskôr pripraviť kurací vývar alebo kostný vývar. Potom nakrájajte plátok medzi plochým povrchom a bubnom, aby ste vytvorili dva kúsky. Každý kúsok posypeme soľou, korením a odložíme ich bokom, kým pripravíme krídlovú omáčku.

ktorý je chlap, za ktorého sa vydáva

Pripravte omáčku pre tento kopírovaný recept Buffalo Wild Wings

Ako pripraviť napodobeninu omáčky Buffalo Wild Wings Lindsay D. Mattison / Mashed

Je čas, aby sa kúzlo stalo! Vezmite malý hrniec a pripravte sa na vytvorenie svojej novej obľúbenej omáčky z kuracieho krídla. Začneme tým, že do hrnca pridáme takmer všetky prísady omáčky - Frank's Red Hot, olej na varenie, kryštálový cukor, cesnakový prášok, čierne korenie, kajenské korenie a worcesterskú omáčku. Pred privedením zmesi na mierny oheň ohrejte na miernu bublinu.

Potom šľahajte spolu s vodou a kukuričným škrobom v malej miske, aby ste vytvorili tzv kaša . Môžete skúsiť pridať kukuričný škrob priamo do omáčky, ale rozšľahanie s vodou najskôr zabráni nežiaducim zhlukom. Potom, čo nalejete kašu z kukuričného škrobu do panvice, duste zmes asi päť minút, kým nebude pekná a hustá. Stiahneme ho z ohňa a necháme asi desať minút vychladnúť.

Nakoniec je čas pridať vajíčko. Namiesto pridania vajíčka priamo do omáčky, pridajte omáčku do vajíčka - veľmi, veľmi pomaly - aby sa tieto oleje emulgovali do vaječného žĺtka. Nakoniec si dáte krásnu hustú omáčku, ktorá chutí dosť fantasticky.

Pripravte si fritézu na svoj recept kopírovania Buffalo Wild Wings

Akú teplotu vyprážať kuracie krídla Lindsay D. Mattison / Mashed

Keď je omáčka hotová, je čas osmažiť krídla. Aj keď poznáme najautentickejší spôsob vyprážania Buffalo Wild Wings hovädzí loj , tiež sme tento produkt ťažko našli v obchode s potravinami. Namiesto toho sme na testy použili repkový olej a mysleli sme si, že naše krídla dopadli dobre. Ak máte po ruke hovädzí loj, smelo do toho! Inak môžete tiež použiť akýkoľvek iný vysokoteplotný neutrálny kuchynský olej, ako je avokádový olej alebo rastlinný olej.

Vo veľkej holandskej rúre alebo zohrejte asi tri centimetre oleja wok . Môžete tiež použiť elektrickú stolovú fritézu, ak máte to šťastie. Predhrievajte olej na 350 stupňov Fahrenheita pomocou teplomera na vyprážanie, aby ste skontrolovali teplotu. Keď olej dosiahne cieľovú teplotu, znížte teplotu na stredne nízku, aby sa príliš nezahrial. Nechceme, aby sa kuracie krídelká zvonka pripaľovali pred úplným dovarením.

Vyprážajte krídla a pripravte dokonalý recept na kopírovanie Buffalo Wild Wings

Ako smažiť recept kopírovania Buffalo Wild Wings Lindsay D. Mattison / Mashed

Keď je olej pekný a horúci, opatrne v ňom nakvapkajte krídla. Ak sa obávate postriekania, môžete ich jemne spustiť do panvice pomocou nástroja s názvom a pavúčie sitko . V závislosti od veľkosti vašej holandskej rúry alebo elektrickej fritézy sa vám podarí umiestniť naraz všetkých 24 krídel. Náš hrniec max. Dosiahol asi 12, takže sme ich vyprážali v dvoch dávkach, aby sme zabránili preplneniu panvice a pretečeniu oleja.

je crisco to isté ako masť

Krídla varte asi 10 až 12 minút, kým nezískajú zlatohnedú farbu a až kým nie sú uvarené úplne na vnútornú teplotu 165 stupňov Fahrenheita. Keď sú krídla hotové, vyberte ich na dosku vyloženú papierovou utierkou, aby ste z nich prebytočný olej vypustili. Ak máte viac krídel na vyprážanie, pred pridaním ďalších krídel nechajte olej na 350 stupňov. Vyprážané krídla môžete jesť ako občerstvenie, keď čakáte, alebo ich môžete držať teplé v 200-stupňovej peci. Len ich nehádžte do omáčky, kým nebudete pripravení na konzumáciu, inak nebudú premočené.

Hoďte napodobňovača Buffalo Wild Wings do svojej omáčky s kopírovacím krídlom

ako natrieť kuracie krídla omáčkou Lindsay D. Mattison / Mashed

Pripravte sa, pretože tento krok môže byť trochu chaotický: Veci sa budú blížiť. Saucingová časť nie je úplne vedecká. Redaktori povedzte nám, že omáčka prichádza na Buffalo Wild Wings v galónových vreciach s pumpičkou. Každých šesť vykostených krídel a osem vykostených krídel dostane pumpu omáčky. Keďže doma nemáme pumpu, museli sme odhadnúť správne množstvo omáčky. Niektorí ľudia v našej degustačnej skupine uprednostnili sušičku 1/3 šálky omáčky, zatiaľ čo iní sa vybláznili nad šikovnou 1/2 šálkou.

Po pridaní omáčky na krídla ich ihneď hodte štipcami, kým nie sú dobre obalené. Ak sa vám zdá táto metóda príliš špinavá, skúste krídla a omáčku vložiť do veľkej vzduchotesnej nádoby s vekom. Intenzívne ním potraste, kým nie je obsah dostatočne obalený. Odstráňte krídla na tanier a ihneď podávajte. Možno vám zostane omáčka, ktorá je dobrá v chladničke asi týždeň.

Ako blízko sme sa dostali k pravému receptu Buffalo Wild Wings?

kopírovanie recept Buffalo Wild Wings Lindsay D. Mattison / Mashed

Ak hlasné davy a drahé pivá nie sú vašou vecou, ​​toto je recept pre vás. Úprimne sme nedokázali rozlíšiť medzi našim kopírujúcim receptom Buffalo Wild Wings a originálom. Omáčka mala vynikajúcu hladinu cesnaku a korenia, čo dokonale vystihovalo strednú omáčku reštaurácie. Krídla boli tiež bezchybne uvarené - zvonka chrumkavé a zvnútra šťavnaté - a omáčka bola ideálnou úrovňou hrúbky pre vytvorenie pekného povlaku.

Ak stredná omáčka nie je vaša obľúbená, nikdy sa nebojte: Tento recept môžete prispôsobiť tak, aby vyrábal niektoré z ďalších Omáčky Buffalo Wild Wings . Je to tak jednoduché, ako pridať extra kajenské korenie, aby sa stredná omáčka zmenila na horúcu omáčku, alebo vylepšiť cesnak a kajenské korenie na pikantnú cesnakovú omáčku. Ak sa chcete naozaj vyblázniť, prihoďte pár čerstvo nakrájaných habaner, jalapenos a možno prízračnú papriku na vytvorenie blazinovej omáčky. Len buďte pripravení, pretože tieto veci sa tu nemotajú!

Copycat Buffalo Wild Wings, ktoré musíte urobiť4,9 z 34 hodnotení Vyplňte 202 Print Je skutočne možné pripraviť si svoj obľúbený recept na kopírovanie Buffalo Wild Wings doma? Stavíte sa, že môžete! Môžete ho dokonca prispôsobiť svojej úrovni korenia, ak patríte k tým bláznivým ľuďom, ktorí zvládajú duchovné papriky. Čas prípravy 25 minút Čas varenia 10 minút Porcie 24 krídel Celkový čas: 35 minút Ingrediencie
 • 1 šálka Frank's Red Hot Buffalo Wing sauce
 • ⅓ šálka neutrálneho kuchynského oleja (ako je avokádový olej)
 • 1 lyžička kryštálového cukru
 • 1 lyžička cesnakového prášku
 • ½ čajovej lyžičky mletého čierneho korenia
 • ½ čajovej lyžičky mletého kajenského korenia
 • ½ čajovej lyžičky worcesterskej omáčky
 • 2 lyžičky vody
 • 2 lyžičky kukuričného škrobu
 • 1 žĺtok
 • Kóšer soľ podľa chuti
 • 2 desiatky kuracích krídel
 • Neutrálny olej na vyprážanie, ako je avokádový olej alebo repkový olej
Smery
 1. V malom hrnci zmiešajte Frank's Red Hot, olej na varenie, kryštálový cukor, cesnakový prášok, čierne korenie, kajenské korenie a worcesterskú omáčku. Panvicu priveďte na miernom ohni k varu, kým neprebubláva, asi 5 minút. Stíšime oheň na miernom ohni.
 2. Vodu a kukuričný škrob vyšľaháme spolu v malej miske. Pridajte obsah do hrnca a zmes duste 5 minút, kým nezhustne.
 3. Vyberte panvicu z ohňa a odložte ju asi na 10 minút, aby vychladla.
 4. Keď je omáčka vychladnutá, pridáme do stredne veľkej misky vaječný žĺtok. Vychladnutú omáčku pomaly pridávajte do žĺtka rovnomerným prúdom a za stáleho miešania ju neustále šľahajte, aby ste vytvorili emulziu, ktorá zabráni oddeleniu oleja. Keď je do misky pridaná všetka omáčka, misku prikryte.
 5. Ak varíte krídla okamžite, omáčku skladujte pri izbovej teplote, kým ju nebudete chcieť použiť. Na uskladnenie omáčky dlhšie ako hodinu ju nechajte v chladničke. Predtým, ako začnete smažiť krídla, vyberte ho z pultu.
 6. Na prípravu krídel použite súpravu kuchynských nožníc alebo ostrý nôž na odstránenie špičky krídla. Zlikvidujte špičku krídla a nakrájajte na plátky medzi plochou a bubnom, aby ste vytvorili dva kúsky.
 7. Krídla podľa chuti dosolíme a posolíme.
 8. Medzitým si vo veľkej holandskej rúre zohrejte asi 3 centimetre oleja. Ak používate elektrickú stolovú fritézu, naplňte jednotku po rysku MAX.
 9. Predhrejte olej na 350 stupňov Fahrenheita na stredne vysokej teplote pomocou teplomeru na vyprážanie, ktorý kontroluje teplotu. Keď olej dosiahne 350 stupňov, znížte teplotu na stredne nízku.
 10. Krídla jemne nakvapkajte na olej a smažte ich, až kým nezískajú zlatohnedú farbu, asi 10 až 12 minút a sú uvarené úplne na vnútornú teplotu 165 stupňov Fahrenheita.
 11. V závislosti od veľkosti vašej fritézy nebudete môcť vyprážať všetky krídla naraz. Keď sú krídla hotové, odstráňte ich na dosku vyloženú papierovou utierkou, aby ste vypustili prebytočný maz a aby sa olej mohol znovu zotaviť na 350 stupňov pred pridaním ďalších krídel.
 12. Keď sú všetky krídla opečené, vložte ich do veľkej misy. Pridajte ⅓ až ½ šálky omáčky a rozhadzujte krídla kliešťami, kým nebudú dobre obalené. Ak vám zostala omáčka, uložte ju zakrytú v chladničke až na týždeň.
 13. Krídla ihneď podávajte, pretože omáčka spôsobí, že povlak bude premočený.
Výživa
Kalórie na porciu 122
Celkový tuk 11,2 g
Nasýtený tuk 1,8 g
Trans-tuky 0,0 g
Cholesterol 34,8 mg
Sacharidy spolu 0,6 g
Vláknina 0,0 g
Cukry spolu 0,2 g
Sodík 83,4 mg
Bielkoviny 4,7 g
Zobrazené informácie sú odhadom spoločnosti Edamam na základe dostupných prísad a prípravkov. Nemalo by sa to považovať za náhradu za radu profesionálneho odborníka na výživu. Ohodnoťte tento recept