Chlieb z brazílskeho syra od spoločnosti Costco sa krúti hlavou

Ručné vrecko na Brazi Bites Instagram

Pohodlná, výdatná a bezlepková možnosť občerstvenia alebo predjedla sa vrátila späť Costco . Instagramový účet fanúšikov Costco @costcobuys hlásili, že v sklade v severnej Kalifornii našli Brazi Bites plnené čedarom a parmezánom. Účet Instagram nás uisťuje, že syrový chlieb je okrem Kalifornie k dispozícii aj v obchodoch Costco na juhovýchode USA a Texasu. Spoločnosť Brazi Bites, založená na brazílskom receptúre na syrový chlieb, je veľmi populárna už od roku 2015, keď sa produkt objavil na epizóde „Shark Tank“. Union-Tribune v San Diegu . Taška so 62 kusmi sa predáva za 12,99 dolárov.


Brazi Bites nájdete v sekcii mrazených potravín spoločnosti Costco. Chlieb so syrom plnený sústom ide priamo z mrazničky do rúry a po 20 minútach vyjde z vnútra nadýchaný, zvonka chrumkavo hnedý (cez Bakalár za lacné ). Brazi Bites sú úplne prírodné, so skutočným čedarom a parmezánom, napríklad Costcuisine . Hlavná zložka je bez lepku tapioková múka .Recenzenti ocenili Costco's Brazi Bites za chutné a pohodlné

Sekcia mrazených potravín Costco Bloomberg / Getty Images

Brazi Bites Brazílsky syrový chlieb je hitom väčšiny recenzentov, aj keď nie všetko recenzie boli pozitívne. Bakalár za lacné udelil spoločnosti Brazi Bites päť hviezdičiek z piatich, pričom uviedol, že sú vkusné, pohodlné a lacné (dôležitá kvalita pre tento konkrétny blog). Stránka odporúčala Brazi Bites ako predjedlo, občerstvenie alebo večierok.
Young at Heart Mommy skontrolovali Brazi Bites celú cestu späť v roku 2014, predtým, ako ich mohol podviesť humbuk „Shark Tank“. Táto blogerka zistila, že Brazi Bites je návyková a obzvlášť na ňu urobila dojem tá chrumkavá textúra na vonkajšej strane, žuvačka na vnútornej strane. Páčilo sa im tiež, že syrová príchuť bola jemná a neprekonala.

Costcuisine zavážilo to, čo by sa dalo nazvať negatívnou recenziou Brazi Bites, aj keď boli na tom milí: „Nie sú také dobré, ako som čakal, takže som bol trochu sklamaný, ale tiež nie sú nijako príšerne chutné! Sú v poriadku! “ Na rozdiel od Young at Heart Mommy, Costcuisine mohol zjesť iba jednu. Napriek tomu tvrdili, že Brazi Bites sú „pochúťkou“, pretože sú bezlepkové.


Kategórie recepty jedlo televízia