Costco's Frozen Cocktail Pops sú ideálne na leto

Zmrazený koktail Costco Instagram

Pokiaľ ide o mrazené potraviny, Costco zaručuje, že svojich zákazníkov nesklame. Ak v obchode hľadáte niečo špeciálne, môžete si vybrať z mnohých mrazených pochúťok. Za Zlomiť , niektoré z najlepších mrazených potravín v Costco zahŕňajú 40-násobné zmrzlinové balenie od Nestle, uspokojivé a krémové Melónové ľadové bary , Tyčinky Organic Fudge od spoločnosti Healthy Choice a zmrzlina My / Mochi.


Zatiaľ čo zmrzlina a nanuky uspokoja chuť na sladké počas dlhých, horúcich mesiacov, spoločnosť Costco priniesla späť aj letnú pochúťku určenú len pre dospelých. V sklade sa nachádza sortiment mrazených koktailov z oranžového vína Other Than Standard. Je to podobný koncept ako línia vodka, ktorá debutovala v roku 2019 (via Najlepšie výrobky ).Dobrá správa bola oznámená používateľom Instagramový účet @costcodeals , ktorí uverejnili príspevok: „Sú späť! #kirklandsignature dospelá vydra sa objaví! ' Tieto kúsky Kirkland Signature budú dostupné v rôznych lahodných príchutiach, ako sú napríklad Strawberry Freeze, Lime Drop a Watermelon Hibiscus.
Tieto vínne koktaily sú vynikajúce

Zmrazený koktail Costco Instagram

Podľa @costcodeals , Kirklandove mrazené koktailové zmrzliny sú veľmi obľúbeným artiklom, ktorý sa dokázal vrátiť späť včas v lete. Predávajú sa za 13,99 dolárov za balenie 18 vreciek pripravených na zmrazenie. A hádaj čo? Pozeráte sa na iba 100 kalórií za každý pop, čo z nich robí nízkokalorickú pochúťku. Jéj!

Podľa správy od Chuť domova , každý pop má 8% ABV. A samozrejme sú pohodlnou pochúťkou, ktorú si môžete vziať so sebou, keď relaxujete vonku za slnečného dňa. Je potrebné poznamenať jednu vec, že ​​dostupnosť produktu bude závisieť od predpisov o alkohole platných v danom štáte, takže je vhodné vykonať dôkladnú kontrolu pred hľadaním tohto produktu v miestnom Costco.Používateľ Instagramu mal k dispozícii vhodný komentár. Napísali: „Woohoo zachytilo 2 vrecia. Najlepšie rozhodnutie vôbec. “ Väčšina používateľov uviedla, že mrazené víno na leto nevyhnutne potrebujú. Iný kupujúci osobitne odporúčal príchute Strawberry a Lime Drop.