Nepodávajte vyprážané zelené paradajky bez jedného z týchto príloh

vyprážané zelené paradajky s kozím syrom Pooganova veranda / Facebook

Vyprážané zelené paradajky sú základom medzi južnými potravinami. Pre tých, ktorí neskúšali klasické jedlo, je to podobné ako s vyprážanými kyslými uhorkami, ale chuť je v skutočnosti miernejšia (cez Šialene dobré recepty ). Zelené paradajky sú len bežné paradajky, ktoré sa zbierajú skoro, takže ešte úplne nedozreli. Ich trochu kyslá chuť je dokonale prepojená s chrumkavým a chrumkavým chlebom, ktorý pokrývajú tiež pred vyprážaním.


Aj keď by ste pravdepodobne mohli zjesť celý stoh vyprážaných zelených paradajok s ničím iným ako s remuládou, do ktorej by ste ich namočili, je pekné mať k nim niekoľko ďalších príloh (cez Večera potom dezert ). Môžete s nimi zvážiť podanie výdatnejšieho pokrmu a južnejšie klasiky sú bezpečné tipy.Vyprážané kuracie mäso alebo vyprážaný sumec by sa k vyprážaným zeleným paradajkám hodili a tie by jedlu dodávali bielkoviny. Krabie koláče sú ďalším chutným jedlom, ktoré môžete tiež podať. Ak však chcete udržať zelené paradajky v strede pozornosti, mali by ste sa rozhodnúť pre niečo, čo je zreteľnejšie prílohou.
Zvážte tiež tieto južanské jedlá

podnos s južnými cmarovými sušienkami

Ostatné južné prílohy, s ktorými by sa dobre párovalo vyprážané zelené paradajky zahŕňajú makaróny a syr alebo syrové krúpy. Krémové, syrové jedlá môžu pomôcť znížiť časť kyslosti vyprážaných zelených paradajok. Okrem toho je takmer nemožné nemilovať južné mac a syr alebo syrové krúpy. Čiernooký hrášok, utíšiť šteniatka, vyprážanú okru alebo dokonca sušienky by boli všetko vynikajúcimi stránkami aj pre vyprážané zelené paradajky (cez Chuť domova ).

Niektorí dokonca navrhujú, aby ste vymenili vaše zrelé paradajky za plátok alebo dve vyprážané zelené paradajky v slanine, šaláte a paradajkovom sendviči. Môžete na ňom dokonca vymeniť májovú omáčku so zvyškami remulád. Je to pikantná náhrada, ktorá dodáva typickému sendviču BLT väčšiu kopu.Bez ohľadu na to, ako si na vyprážaných zelených paradajkach pochutnáte, budú vynikajúce. Pri zostavovaní celého jedla (prostredníctvom) nezabudnite na príchute, ako sú sladké, kyslé a slané, a tiež textúry ako chrumkavé a jemné. Správy o potravinárskom podnikaní ). Malo by vám pomôcť nájsť tie správne stránky, ktoré si zamilujete.