Zábava

Michael Wray: Čo teraz robí pôvodný víťaz pekelnej kuchyne

Šéfkuchár Michael Wray bol vôbec prvým človekom, ktorý so svojimi kulinárskymi schopnosťami prežil plamene Hell's Kitchen a zvíťazil nad Gordonom Ramsayom. Čo robí teraz?

Tu je príklad, koľko Paula Deen skutočne stojí za to

Paula Deen, kedysi „kráľovná južného varenia“, len pred pár rokmi zdanlivo sedela na vrchole sveta. Po sérii kontroverzií však bola jej čistá hodnota obrovským hitom, pretože stratila väčšinu sponzorstiev, zatiaľ však nie je potrebné zakladať GoFundMe pre nebohú Paulu.

Dôvod Anthony Bourdain nemohol vystáť Guy Fieri

Bourdain poznamenal, že Fieri vyzeral ako postava Simpsonovcov, a neskôr povedal: „Pozerám sa na Guy Fieri a myslím si ...“ Som rád, že to nie som ja. “

Je Paula Deen stále vydatá?

Fanúšikovia južného televízneho šéfkuchára možno toľko nevedia o osobnom živote Pauly Deen. Čo tak Deenov manžel, však? Potravinová sieť vysielala svoju svadbu už v roku 2004, ale bolo to už dosť dávno. Je stále s tým chlapom alebo sa ukázalo, že klebety o rozvode sú pravdivé?

Koľko svetových rekordov drží Matt Stonie?

Sledovanie konkurenčného jedáka Matta „Megatoada“ Stonia v práci je čiastočne fascinujúce, čiastočne desivé. Koľko drží súťažných rekordov v stravovaní?

Skutočné meno priekopníckej ženy nie je to, čo si myslíte

Väčšina z nás dokonca vie, že krstné meno Pionierskej ženy nie je „The“, ani to nie je „Pioneer“. Ako sa ukázalo, „Ree“ skutočne nie je skutočné krstné meno pani Drummondovej.

Koľko Gordona Ramsayho skutočne stojí

Niektoré sú motivované tvrdými slovami a množstvom nadávok, zatiaľ čo iné len radi sledujú, ako iní ľudia po náročnom dni prežúvajú. Vďaka svojim ambíciám a nasadeniu sa však Ramsay určite stal známym úspechom.

Koľko stojí prenájom Gordona Ramsayho?

Gordon Ramsay je slávny kuchár celebrít známy pre rôzne televízne programy. Koľko by vás to vrátilo, aby ste ho najali na svoju udalosť?