Všetko, čo potrebujete vedieť o ružovom nápoji spoločnosti Starbucks

Ružový nápoj Starbucks Facebook

Starbucks vynaložiť veľké úsilie pri vymýšľaní názvu pre svoj Pink Drink, a napriek tomu je to bestseller, pretože bol prvýkrát pridaný do ponuky v roku 2016. Je zaujímavé, že Skutočne jednoduché prezrádza, že Ružový nápoj bol pôvodne a položka tajného menu . Na rozdiel od neustáleho prúdu mesačného filmu špeciality fraps ako napríklad nedávny výtvor s motívom Harley Quin. Ružový nápoj sa však stal mimoriadne populárnym.


Po roku ľudí prichádzajúcich a otravujúcich baristov pre tento skvelý recept, ktorý práve našli na internete, sa spoločnosť Starbucks rozhodla, že by sa tiež mohli vzdať - a zarobiť peniaze - tým, že si sami pripijú na nápoj a štandardizujú recept, aby každý zamestnanec ved ako na to. Ďalším plusom pri pridávaní nápoja do jedálneho lístka bola skutočnosť, že by medzi nami, ktorí sú ľahko v rozpakoch (alebo aspoň v nedostatku dostatočnej chutzpah, aby otravovali baristov), ​​mohli objednať nápoj bez toho, aby z toho museli robiť veľkú produkciu. .Tajomstvo popularity ružového nápoja

Ružový nápoj Starbucks Instagram

Musíte sa vôbec pýtať, prečo je Ružový nápoj taký populárny? Duh, pretože na Instagrame to vyzerá tak pekne. Má však aj svoje ďalšie dobré stránky. Podľa Starbucks menu , oficiálny názov Pink Drink je Strawberry Açaí Refreshers® Beverage a okrem dvoch príchutí, ktoré sú v jeho názve, obsahuje aj „prízvuk mučenky ... v kombinácii s krémovým kokosovým mliekom“. Verzia Grande má 140 kalórií a 27 gramov sacharidov, s 2,5 gramov tuku. Možno nie najzdravší nápoj na svete, ale je to oveľa lepšia stávka ako podobne pekný nápoj Jahodové frappuccino , ktorá porovnáva pri 370 kalóriách, 53 sacharidových gramoch a 15 tukových gramoch.
PopSugar dokonca zdieľa spôsob, ktorým môžete dosiahnuť, aby bol váš Pink Drink keto priateľský - požiadajte o nápoj vyrobený z čaju z vášnivého tanga, sirupu bez cukru, ťažkej smotany a voliteľnej zmesi Splenda, o nápoj so 123 kalóriami, 11 gramami tuku a iba 6 gramov sacharidov.

Oplatí sa Ružový nápoj vypiť?

Ružový nápoj Starbucks Instagram

Musí to chutiť celkom dobre - koniec koncov, ľudia si ich stále objednávajú, aj keď už dosiahli maximum na fotografických operáciách Starbucks. Skutočne jednoduché Panel testerov porovnával ružový nápoj s „jahodovou príchuťou jahodového mliečneho koktailu, ale viac osviežujúcou, pretože nie je hustá a krémová“, a „energetickým nápojom s jahodovou príchuťou len s najmenším náznakom krému.“ Aj keď väčšina pripúšťala, že to nie je nič, čo by si pravdepodobne znova objednali, súhlasili s tým, že nápoj bol „na leto zábavný a pekný nápoj“.Och, a ak ružová nie je tvoja vec? To je v poriadku, Starbucks „pastelová paleta obsahuje aj fialovú, zelené a zlaté , rovnako ako akýsi purpurovo vyzerajúci nápoj Dragon, takže si môžete vybrať nápoj, ktorý najlepšie zodpovedá vášmu oblečeniu, nechtom alebo obývacej izbe. Je smutné, že Starbucks ešte neprišiel s Modrým nápojom. No tak, chlapci, poďte s programom. Ako inak budeme vyrábať Starbucks pohlavie prezrádza vec?