Exkluzívny

Andrew Zimmern otvára svoje vzťahy s Anthonym Bourdainom - exkluzívne

V exkluzívnom vzťahu so spoločnosťou Mashed sa Zimmern podelil o to, aké to bolo, byť blízkymi osobnými priateľmi - a profesionálnymi nepriateľmi - s Bourdainom, a prečo bol rok 2020 mimoriadne ťažkým rokom na prežitie ako šampión ťažko postihnutého reštauračného priemyslu bez „Tony“, aby som sa pochválil.

Sudkyňa Hell's Kitchen Christina Wilson sa pripravuje v zákulisí, plus, lopatka na Gordona Ramsayho - exkluzívne

Šéfkuchárka Christina Wilson, porotkyňa a víťazka sezóny 10 v Red Kitchen, nám dala exkluzívny kopček toho, čo sa počas Hell's Kitchen skutočne deje v zákulisí.

Duff Goldman, prečo nikdy neuvidíme návrat esa koláčov - exkluzívne

V exkluzívnom rozhovore pre Mashed sme sa spýtali Duffa Goldmana, či sa niekedy dočkáme návratu „Ace of Cakes“. Jeho sentimentálny dôvod, prečo nie, by vás mohol prekvapiť.

Antonia Lofaso odhaľuje pravdu o posudzovaní kuchyne bez hrdla - exkluzívne

Antonia Lofaso z televízie „Cutthroat Kitchen“ väčšinou myslí ako sudca, existuje však jedna významná výnimka, ktorú zdieľala s Mashedom v exkluzívnom rozhovore.

Jim Gaffigan odhaľuje, čo skutočne inšpirovalo jeho rutinu horúcich vreciek - exkluzívne

V exkluzívnom rozhovore pre Mashed sa Gaffigan podelil o to, čo ho skutočne inšpirovalo k tomu, aby si zažartoval v hre Hot Pockets.

Jon Taffer nám hovorí, čo sa skutočne deje v zákulisí záchrany barov - exkluzívny rozhovor

Veterán z baru a moderátor barov Rescue, Jon Taffer, hovorí o nadchádzajúcej sezóne šou a o tom, čo oddeľuje dobré bary od zlých.

Ako sa zmenil život Reea Drummonda od vysielania Pionierskej ženy - exkluzívne

Počas exkluzívneho rozhovoru pre Mashed Ree Drummond odhalila, že nemala pocit, že sa jej život dramaticky zmenil vďaka úspechu filmu „Pioneer Woman“.

Toto je tajomstvo, prečo cesto Blaze Pizza tak dobre chutí - exkluzívne

Pokúste sa replikovať kôru Blaze doma, pravdepodobne to nebude také úžasné ako lokálny koláč. Čo dáva? V exkluzívnom rozhovore pre Mashed sa zakladatelia spoločnosti Blaze Pizza Rick a Elise Wetzel podelili o tajomstvo, prečo ich cesto na pizzu chutí tak dobre.

Mario Lopez odhaľuje najlepšie mexické jedlo, ktoré ste možno nikdy nepočuli - exkluzívne

Mario Lopez povedal Mashedovi v exkluzívnom rozhovore, že „vždy chcel byť v potravinovom priestore ... Som predovšetkým o rodine, viere, fitnes, zábave a jedle.“

Najzúrivejší okamih Gordona Ramsayho na scéne pekelnej kuchyne - exkluzívny

Mashed hovoril s šéfkuchárkou Christinou Wilson, súťažiacou v Hell's Kitchen, porotkyňou a šéfkuchárkou v steaku Gordona Ramsayho, o najväčšom hneve, aký kedy od Ramsay videla.

Odhalená obľúbená pizza Blaze od LeBrona Jamesa - exkluzívna

Počiatočná investícia basketbalovej legendy LeBrona Jamesa do spoločnosti Blaze v roku 2012 vo výške 1 milióna dolárov bola pre L.A. Laker aj pre reťazec pizze príklepom; James na tejto hotovosti zarobil najmenej 35 miliónov dolárov. Čo teda považuje tento trojnásobný All-Star MVP za NBA za svojho MVP - ako v prípade Najcennejšej pizze?

Antonia Lofaso sa pripravuje na vzťah s Guyom Fierim - exkluzívne

V exkluzívnom rozhovore pre Mashed sa šéfkuchár Antonia Lofaso pripravuje na to, aké je to pracovať s Guyom Fierim a priateľstvo, ktoré zdieľajú v zákulisí.

Najväčšie chyby, ktoré každý robí pri pečení soufflé - exkluzívne

V exkluzívnom rozhovore pre Mashed vysvetlil šéfkuchár Michelin Daniel Kleinhandler najväčšie chyby, ktorým by sa mal nováčik pekár vyhnúť, aby vytiahol z rúry dokonalé čokoládové suflé. ““ Ukázalo sa, že to naozaj nie je také ťažké, ako to vyzerá.

Jim Gaffigan odhaľuje svoju prekvapivo zdravú stravu - exkluzívne

Ak predpokladáte, že Jim Gaffigan pristupuje k jedlám, ktoré mu doma chutia, „budem jesť všetko“, možno vás prekvapí, keď zistíte, aká obmedzená je jeho denná strava. V exkluzívnom rozhovore pre Mashed sa Gaffigan podelil o to, čo zje v bežný deň - a prečo jeho vyhýbanie sa cukru nie je žartom.

Pravda o vzťahu medzi šéfom dortov a esom koláčov - exkluzívne

Aj keď už boli proti sebe navzájom postavení, „Ace of Cakes“ Duff Goldman vysvetľuje skutočnú podstatu jeho vzťahu s „Cake Boss“ Buddym Valastrom.

Šéfkuchár David Burke odhaľuje odpovede na všetky naše najlepšie otázky týkajúce sa jedla - exkluzívny rozhovor

Kuchárovi Davidovi Burkemu sa podarilo vtesnať do exkluzívneho rozhovoru s Mashedom, v ktorom nám povedal v podstate všetko a potom niektoré.

Michael Mina Dishes On MasterChef: Legends - Exkluzívny rozhovor

Michael Mina diskutuje o spolupráci s Gordonom Ramsayom, jeho vystúpení na MasterChef: Legends, a zdieľa, čo je potrebné na vybudovanie úspešného reštauračného impéria.

Jeff Mauro hovorí o havárii v kuchyni a zdieľa svoje najlepšie tipy na varenie - exkluzívny rozhovor

Hviezda Food Network sa pripravuje na svoje nové partnerstvo priateľské k fido s jedlom pre psov Cesar a diskutuje o príležitostiach jeho šou „Kitchen Crash“.

Andrew Zimmern sa pripravuje na rodinnú večeru a bizarné jedlá - exkluzívny rozhovor

Andrew Zimmerman sa so svojou novou šou „Rodinná večera“ podelil o to, čo fanúšikovia môžu čakať, a obzerá sa za svojimi obľúbenými momentmi z „Bizarre Foods“.

Paula Deen pokrmy na MasterChef: Legends - exkluzívny rozhovor

Paula Deen hovorila výlučne s Mashedom o svojom vystúpení na „MasterChef: Legends“, o jej ocenení pre domácu kuchyňu a o opätovnom spojení s fanúšikmi.