Fakty

Tu je príklad, ako spoznáte, že sa hummus zhoršil

Zmierte sa s tým, že väčšina z nás okamžite postaví čokoľvek v chladničke, ak dátum „najlepšie, ak je spotrebovaný“ prišiel a odišiel. Aby sme boli spravodliví, existujú niektoré jedlá, ktoré sa rýchlo kazia, ale čo humus?

Pravda o kombinovanom sendviči za studena

Keď si v Subway objednáte sendvič, možnosti sú zdanlivo nekonečné, niektoré sú však lepšie ako iné. Tu je pravda o kombinácii Cold Cut.

Pravda o hotdogoch piatich chlapov

Aj keď párky v rožku, ktoré nájdete u miestnych Five Guys, nie sú také slávne ako hamburgery Five Guys alebo slávne arašidy, ktoré obsadzujú stoly a niekedy podlahy každej reštaurácie Five Guys, stále stojí za to si ich občas objednať čas. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

The Untold Truth Of Coke Zero

Nenechajte sa pomýliť, Coke Zero nie je len diétny koks v čiernej plechovke. Nie, táto sóda má svoju vlastnú históriu a chuťové rozdiely. Je pre vás Coke Zero zlá? Chutí to ako pôvodná Coca-Cola? Toto je nevyslovená pravda o jednej z najobľúbenejších limonád Coly.

Aká horúca je v skutočnosti posledná bodka od horúcich

Pozeráte niekedy Hot Ones a máte pocit, že by ste sa pod horúčavou dokázali pekne dobre postaviť? Počnúc štvrtou sezónou Hot Ones sa producenti rozhodli prísť s vlastnou omáčkou, ktorá by bola najteplejšia z najlepších. Aké je to skutočne horúce?

Skutočný rozdiel medzi diétou a koksom od nuly

Diet Coke aj Coke Zero sa predávajú pre konzumentov nealkoholických nápojov, ktorí dbajú na svoju váhu. Ani jeden neobsahuje žiadny cukor ani kalórie. Chutia však dve limonády odlišne, pretože každý nápoj používa iný recept.

Takto sa skutočne vyrába spam

Zmierte sa s tým - spam je čudná vec. Mohlo by to vyzerať ako blok tajomného mäsa a chutiť podozrivo lahodne, ale ukázalo sa, že do každej plechovky spamu patrí veľa. Tu je príklad, ako sa spam skutočne vyrába.

Nevypovedaná pravda o instantnej káve

Instantná káva je medzi milovníkmi kávy kontroverznou voľbou, pretože mnohí sa na ňu pozerajú ako na falošnú alebo slabú. Má však faktor pohodlia a je to vlastne skutočná káva.

Skutočný rozdiel medzi mäkkou zmrzlinou a bežnou zmrzlinou

Existuje veľa rôznych druhov mrazených dezertov, od želatíny a mrazeného jogurtu až po nanuky a ďalšie. Možno by vás zaujímalo, aký je rozdiel medzi zmrzlinou a mäkkou zmrzlinou - alebo či naozaj existuje rozdiel. V podstate majú rovnaké meno.

Vynálezca arašidového masla nie je ten, koho si myslíte

Ak milujete arašidové maslo rovnako ako mnoho ľudí, potom je to pravdepodobne špajza, ktorú máte vždy po ruke - ale možno by ste nevedeli, kto vynašiel tento delikátny roztierateľný proteín.

Pravda o bývalých manželkách Bobbyho Flayho

Šéfkuchár celebrít Bobby Flay mal počas svojho pôsobenia v centre pozornosti niekoľko manželiek. Tu je kopa bývalých manželiek Bobbyho Flayho a všetkých súčasných žien v jeho živote.

Tu je toľko, koľko má manžel Ina Garten, Jeffrey

Zatiaľ čo Ina Garten získala väčšinu svojho bohatstva na očiach verejnosti ako autorka kuchárskych kníh a televízna osobnosť, kariéra Jeffreyho Gartena bola rovnako pôsobivá.

Tu je príklad, koľko Marthy Stewartovej skutočne stojí za to

Martha Stewart prežila neskutočný život, ktorý ju preniesol na miesta, o ktorých by väčšina z nás ani len nepomyslela. Je ľahké predpokladať, že oddaná podnikateľka dokázala premeniť svoje rôzne obchodné aktivity na pekný (a pravdepodobne dobre vyleštený) cent.

Tu je to, čo sa stane, keď každý deň pijete brusnicovú šťavu

Brusnica ponúka veľa zdravotných výhod, a preto je logické, že pitie brusnicového džúsu každý deň by bolo pre vás dobré. V priebehu histórie sa brusnicový džús používal ako liečba na problémy s močením, žalúdočnou nevoľnosťou a problémami s pečeňou (prostredníctvom Healthline).

Celý čas ste ohrievali nesprávne kuracie mäso

Či už ste si to sami vyrobili alebo ste prechádzali cez KFC, smažené kura si zaslúži všetku lásku, ktorú musíte dať. Celá vec je koniec koncov proces. Ak by ste mali nejaké zvyšky vyprážaného kuracieho mäsa, nerešpektujte ho technikami podrazného ohrevu.

Nevypovedaná pravda Dr. Peppera

Dr Pepper existuje už od roku 1885 a za celú tú dobu sa môžete staviť, že existujú nejaké tajomstvá tejto značky, ktoré boli prezradené.

Pravda o zmrzline JoJo Siwa

JoJo Siwa môže vďačiť za svoju slávu YouTube a Nickelodeon, ale sú to jej luky s podpisovými vlasmi, jej trblietavé pastelové farebné doplnky a jej tanečné pohyby, vďaka ktorým stále hovoríme. A teraz, televízna hviezda reality šou dobieha uličku s vlastnou zmrzlinou.

Skutočne sa opijete vanilkovým extraktom?

Vanilkový extrakt sediaci vo vašej korenistej skrini obsahuje 35 percent obsahu alkoholu. Zistite, či sa skutočne môžete opiť vanilkovým extraktom.

Pravda o mäse McDonald's

Ak vezmeme do úvahy, že McDonald's predáva viac hamburgerov ako ktokoľvek iný na tejto planéte, nie je prekvapujúce, že ich hovädziemu mäsu sa venuje veľká pozornosť. Ak znepokojujúce fámy bokom, treba si ešte klásť otázku, ako postupuje spoločnosť McDonald's pri manipulácii s jej mäsom.

Z čoho je vlastne napodobňované krabie mäso?

Ten pevne zabalený červeno-biely podvodník, ktorý nájdete v časti s morskými plodmi v obchode s potravinami, môže pripomínať kraba, ale vôbec nie je z kraba vyrobený. Takže, čo presne je v imitácii kraba?