Slávni kuchári, ktorí sú naštvaní v skutočnom živote

paula deen Getty Images

Personál slávnych kuchárov na obrazovke je rovnako rozmanitý ako ich osobnosti. Niektoré z nich sú známe tým, že sú teplé a láskavé (aspoň v televízii), zatiaľ čo iné majú ohnivé nálady, ktoré môžu alebo nemusia byť len pre vaše potešenie. Je ťažké vedieť, koľko z toho je čin. Slávni kuchári môžu na verejnosti pôsobiť určitým spôsobom - dokonca aj vo svojich vlastných reštauráciách -, ale často je to preto, lebo si udržiavajú určitý imidž. Koľko z toho je reálnych a koľko je to len šou pre kamery? Ukázalo sa, že veľa vašich obľúbených celebritných kuchárov je v skutočnosti úplným trhnutím. Buďte radi, že týchto kuchárov poznáte iba prostredníctvom televíznej obrazovky.


Paula Deen

Paula Deen Getty Images

Paula Deen sa dostala pod paľbu v roku 2013 po pripúšťa použitie slova „N“. Dá sa dosť dobre povedať, že každý, kto používa rasové nadávky, nie je veľmi milý, ale jej spoločnosť všetko ešte zhoršila tým, že vydala bizarné ospravedlnenie pre Deenovo použitie slova. Podľa vyhlásenia, keď Deen išiel okolo pomocou epiteta, bolo to pred rokmi v „celkom inej dobe“.Podľa jej spoločnosti malo byť Deenine použitie nadávky ospravedlnené, pretože keď sa narodila, „americký juh mal školy, ktoré boli oddelené, rôzne kúpeľne, rôzne reštaurácie a Američania jazdili v rôznych častiach autobusu.“ Deen tvrdí, že už toto slovo nepoužíva, pretože „veci sa zmenili ... na juhu“. Prepáč Paula Deen, ale rasizmus je rasizmus bez ohľadu na to, aké je to desaťročie.
najlepšie pretrepať pri sonic

Rocco Dispirito

Rocco Dispirito Getty Images

Rocco Dispirito zarobil milióny ako reštaurátor a televízna osobnosť, ale slávny šéfkuchár stále ráta haliere. On hovorí bol jediným opatrovateľom svojej matky rokov, čo je obdivuhodné, ale potom, čo zomrela, šiel do vojny so svojimi dvoma súrodencami kvôli jej vôli. Jeho matka mu nechala 50 percent majetku a druhú polovicu rozdelila rovnomerne medzi ďalšie dve deti, ale Dispirito tvrdí, že peniaze, ktoré minul na starostlivosť o matku, ho oprávňujú k väčšiemu podielu.

Mysleli by ste si, že muž s toľkými peniazmi nechá svoju matku odpočívať v pokoji, ale zdá sa, že Dispirito by svoju rodinu najradšej odcudzil.Chlap

Chlap Getty Images

Tvrdí to producent David Page, ktorý vytvoril hit Food Network Diners, nájazdy a ponory , Guy Fieri je nemožné pracovať . Povedal, že s rastúcou slávou Fieriho rástla aj jeho predošlá doba. „Takmer každý, kto sa stane hviezdou v televízii, si vyvinie nenormálny zmysel pre seba,“ povedal Stránky mesta. „V najhoršom scenári sa dostanú do obkľúčenia sykofantov, ktorí im povedia všetko, čo chcú počuť.“

Veľké ego je jedna vec a medzi známymi ľuďmi nie práve neobvyklá, ale Fieri je údajne tiež homofóbny. Page zdieľal príbeh o čase, keď Fieri vtrhol z reštaurácie, pretože „sa rozhodol, že dvaja muži, ktorí reštauráciu prevádzkujú, sú životnými partnermi“. Fieri údajne povedal Pageovi: „Nemôžeš ma bez varovania poslať na rozhovor s homosexuálmi! Tí ľudia ma čudujú! “Znie to, že Fierimu treba pripomenúť, že žije v 21. storočí.

Gordon Ramsay

Gordon Ramsay Getty Images

Gordona Ramsayho vyvádzanie na obrazovke sú známe, ale môže byť aj dosť drsné v skutočnom živote - najmä na sociálnych sieťach. Prešiel od nadávania sa ľuďom v televízii k urážaniu príspevkov ľudí o jedle na Twitteri. Je známkou toho, aký slávny je Ramsay, že ho ľudia označujú v jedlách. Niekedy je zrejmé, že plagáty dúfajú, že povie niečo nepríjemné. Ale pri iných udalostiach je zrejmé, že rúti niečie kuchárske sny.

Ramsayove odpovede sú rôzne. Niekedy skutočne ponúka konštruktívnu kritiku, napríklad niekomu hovorí: „Takto NEVARÍTE miešané vajcia.“ Ostatní používatelia Twitteru však dostanú viac, ako požadujú, ako napríklad človek, ktorému bolo povedané, že jeho toast so syrom z vajec „vyzerá ako vnútro mojich kolostomických tašiek mojich otcov“. Je to hrozné a zároveň veselé.

Rachael Ray

Rachael Ray Getty Images

Rachael Ray v televízii sa zdá byť taká milá a veselá, ale nie vždy je taká milá, keď zhasnú kamery. Na svoje 10. výročie svadby s rodinou a priateľmi údajne plánovala cestu do Talianska a nepozval jej otca . 'Je to sklamanie,' povedal jej otec.

Hovorí sa tiež o slávnom kuchárovi celkom nočník , rozpútajúc svoju náladu, keď sa kamery neotáčajú. Údajne mala tiež znevažujúce poznámky o ďalších slávnych osobnostiach vrátane niektorých rasovo spoplatnené komentáre o Oprah.

Akcia Bronson

Akcia Bronson Getty Images

Action Bronson si svojím drzým správaním vybudoval impérium, boli však chvíle, keď ho verejnosť zavolala na jeho huncútstva . V roku 2012 zverejnil na Instagrame fotografie invalidnej osoby, ktorú jeho priateľ polial vodou. Titulky majú text „Zblízka opitého mexického Trannyho po tom, čo jej Bes vyliala fľašu vody na hlavu“ a „Veľké mŕtve telo s opitým mexickým na Broadwayi #Queens.“ Bronson svoje kroky obhajoval s tým, že osoba na fotografii sa nemala opiť, ak nechce byť zverejnená na Instagrame.

Neskôr zverejnil ospravedlnenie, ktoré znie: „Milujem gayov, trannies až tak veľmi nie.“ Zhoršuje sa to - Bronson ďalej uviedol, že sa „nepokúšal uraziť nikoho z komunity gayov a lesbičiek“ a že osoba na fotografii „nebola ani transvestitom“. Svoje pseudoospravedlnenie uzavrel tým, že nedáva „f ***“ to, čo si ľudia myslia.

Jamie Oliver

Jamie Oliver Getty Images

Je ťažké si predstaviť, že by roztomilý Jamie Oliver niekedy pôsobil ako hlupák, ale stalo sa. Keď Oliver chrlil okolo prečo by ženy mali kojiť , dámy všade boli pochopiteľne mrzuté. Oliver má niekoľko vlastných detí, ale to neznamená, že je odborníkom na dojčenie, aj keď v rádiu LBC povedal ženám, že je to „ľahké ... pohodlné ... výživnejšie ... [a] zadarmo . “

Jedna volajúca, ktorá telefonovala, vyjadrila znechutenie z Oliverovej prednášky. 'Nevedeli sme, čo robiť s bradavkami, kým Jamie Oliver nevyskočil hlavou nad parapet!' povedala sarkasticky.

Záhrada Ina

Ina záhrada Getty Images

Ina Garten je v podstate najsladšou dámou potravinovej scény, ale ukazuje sa, že ani ona nie je taká milá, ako sa javí. V roku 2010 ona odmietol 6-ročného superfanúšika ktorého najväčším želaním bolo stretnúť sa s jeho idolom. Dieťa trpelo leukémiou a požiadalo o účasť na kuchárskom stretnutí so spoločnosťou Garten prostredníctvom Nadácie Make-A-Wish. Povedala, že nie iba raz, ale dvakrát.

Ina Garten je určite neuveriteľne zaneprázdnená, ale zdá sa byť kruté odmietnuť chorého malého chlapca. Napokon súhlasila, že sa s ním stretne, ale až keď chlapcova matka o incidente napísala na dnes už vymazanom blogu. Hovorca Gartenovej tvrdil, že trvalo mesiace, kým sa dostala na jeho žiadosť, pretože dostala toľko žiadostí „na podporu charitatívnych vecí“ a že „nie je možné splniť všetky“. V čase, keď si Garten urobila čas pre malého chlapca, však jeho rodičia už mali dosť a odmietla jej pozvanie navštíviť jej predstavenie.

Geoffrey zakarian

Geoffrey zakarian Getty Images

Geoffrey Zakarian je veľká vec. „Nasekaná“ hviezda je nielen televíznou osobnosťou, ale aj reštaurátorom. Bohužiaľ, šéfkuchár môže mať veľké kuchárske schopnosti, ale jeho obchodné znalosti trochu chýbajú. V roku 2011 podal návrh na vyhlásenie konkurzu čelí súdnym sporom s jeho bývalými zamestnancami v práve zatvorenej reštaurácii Country. Podľa skupinovej žaloby podanej proti Zakarianovi a jeho správcovskej spoločnosti Zakarian nedokázal riadne odškodniť svojich zamestnancov za prácu nadčas a sfalšované platové tarify. Určite trhaný ťah, kuchár.

Bobby Flay

Bobby Flay Getty Images

V roku 2014 bola manželka Bobbyho Flayovej Stephanie Marchová prevezená do nemocnice. Namiesto toho, aby sa Flay rútila na svoju stranu ako každý milujúci manžel, ponúkol sa, že ho bude mať asistenti s ňou zostávajú keďže bol pracovne vyťažený. Navyše Flay údajne podvádzal svoju manželku o desať rokov so svojou asistentkou Elyse Tirrellovou (tieto obvinenia poprel). Až príliš prekvapením nebolo, keď March požiadala Flayho, aby sa odsťahoval z ich bytu. Flay rýchlo požiadal o rozvod a zrušil marcové kreditné karty v pohybe, ktorý jej právnik nazval „šikanovaním v hospodárskej vojne“. Dá sa dosť dobre povedať, že Marcovi je lepšie bez neho.

Anthony Bourdain

Anthony Bourdain Getty Images

Anthony Bourdain, ktorý umrel v júni 2018, bol povestný svojimi urážkami. Tento chlap hodil každý pod autobusom - a to bolo jedným z dôvodov, prečo ho fanúšikovia tak milovali. Či bol posmieva sa svojim kolegom kuchárom alebo trashing Food Network , Bourdain nebol známy tým, že by sa držal späť. Jeho urážky sprosté pohybovala od miernej až po vyslovene škaredú. „Nahodne pohŕdal“ Emerilom Lagasseom, ktorého nazýval „podobným ako Ewok“. Pokiaľ išlo o Alaina Ducasseho, mal Bourdain prísnejšie slová, keď francúzskeho šéfkuchára nazval „arogantným bláznom“.

Bourdain však nebol mimo vykúpenia. Po častom urážaní Rachael Ray, ktoré jej hovorilo „bobblehead“ a „freakazoid“, mu poslala košík s ovocím a on ustúpil. Ukázalo sa, že nakoniec mohol mať srdce.

Mario Batali

Mario Batali Getty Images

V roku 2010, hromadná žaloba bol podaný proti Mario Batali a jeho obchodnému partnerovi Joe Bastianich v mene čakateľne jeho reštaurácií. Podľa žaloby mali Bataliho reštaurácie politiku odpočítavania 4 až 5 percent z predaja vína od špičkového bazéna, aby obložili vrecká majiteľov. Pracovníci čakania sa nakoniec unavili a požadovali, aby dostali svoje tipy. Batali a Bastianich sa vyrovnali na 5,25 milióna dolárov.

Ale to nie je nič v porovnaní s nedávnymi obvineniami zo sexuálneho zneužívania, ktoré boli spáchané proti Batali. Prihlásili ho štyri ženy, ktoré ho obvinili - a Batali obvinenia nepopiera. „Ospravedlňujem sa ľuďom, s ktorými som zle zaobchádzal a ktorým som ublížil. Aj keď mi totožnosť väčšiny jednotlivcov spomenutých v týchto príbehoch nebola odhalená, veľa z opísaného správania sa v skutočnosti zhoduje s tým, ako som konal, “uviedol Jedlík . Po obvineniach odstúpil zo svojich podnikov a uvoľnil miesto ako hostiteľ pre Žuvačka .

Batali sa nakoniec formálne ospravedlnil s online výpis 15. decembra 2017 a začal silno. „Urobil som veľa chýb a je mi tak veľmi ľúto, že som sklamal svojich priateľov, rodinu, fanúšikov a tím. Moje správanie bolo nesprávne a neexistujú žiadne výhovorky, “uviedol. Veci sa však obrátili, keď ospravedlnenie zabalil do odkazu na svoj web. „ps. ak hľadáte raňajky inšpirované dovolenkou, tieto škoricové rožky Pizza Dough sú obľúbenými fanúšikmi, “odhlásil sa.

o Charleyho naložená zemiaková polievka

V máji 2018 NYPD oznámila, že vedie vyšetrovanie obvinení, avšak toto vyšetrovanie bolo uzavreté v januári 2019 bez podania obvinenia. Podľa CNN , iba jeden z dvoch vyšetrovaných prípadov spadal do premlčacej doby a NYPD nedokázala nájsť pravdepodobnú príčinu ani jedného z týchto prípadov.

Anne Burrell

Anne Burrell Getty Images

V roku 2009 Jedlík uviedla, že Anne Burrellová bola žalovaná za diskrimináciu. Všetci zamestnanci, bývalí zamestnanci a spolupracovníci prišli s príbehmi o Burrellovi, ktorý sa zameriaval na ženy okolo seba s veľmi príšerným zaobchádzaním a volal ich všetko od „hlúpych“, „hlúpych“ a „idiotských“ po „špinavé“. Zamestnankyne a barmanky uviedli, že opakovane komentovala všetko od ich tiel - aj keď mali na sebe formálne uniformy - až po ich sexuálny život až po miesto, kde niektorí nevideli inú možnosť, ako skončiť.

Jednorazový priateľ Phil Casaceli údajne ťažko zistil, s akými ťažkosťami sa jej spolupracovalo, a ich spoločný podnik, salónik Good Time Lounge Phil & Anne, bol v roku 2018 zatvorený z dôvodu nenávisti. Jedlík uviedli, že hovorili iba prostredníctvom právnych zástupcov, že Burrell sa ponúkol, že ho kúpi za dolár, a zatvorili reštauráciu, dokonca mu to ani len nepovedali.

Burrell tiež neurobí dojem na tých, ktorí ju idú navštíviť. Napísal jeden jednorazový fanúšik Syracuse.com aby všetci vedeli, čo ju čakajú, povedal, že je „útržkovitá a blahosklonná“, a otázky publika pozdravil „chradnúcim pohľadom“.

Ree Drummond

Ree Drummond Getty Images

Väčšina celebrít, ktoré volajú za rasistické poznámky, ich robí v súkromnom živote, ale Ree Drummond v skutočnosti išiel na vzduch s ňou . V epizóde 2. série jej hitovej šou, Pionierska žena , Drummond sa rozhodla žartovať svoju rodinu tým, že im naservírovala tácku s „ázijskými horúcimi krídlami“. Jej rodina bola z jedla znechutená a členovia posádky hovorili veci ako „Kde sú skutočné krídla“ a „Neverím im“.

Drummond, zjavne potešená hrôzostrašnými reakciami na etnické jedlo, prezradila, že si skutočne pripravila tácku s krídlami amerického Buffala a že ázijské krídla boli žartom. „Robím si srandu, chlapci,“ povedala. 'To by som ti neurobil.'

náhrada za paradajkovú omáčku

Ázijsko-americká komunita bola incidentom pochopiteľne urazená. Ak sa z jedla inej kultúry stane žart, nie je to v poriadku.

Michael Chiarello

Michael Chiarello Getty Images

Keď Kronika v San Franciscu vyšetrovali sexuálne zneužitie v reštauračnom priemysle, použili Michaela Chiarella ako dieťa plagátu za všetko zlé v teréne. Uviedli jeho dlhoročnú históriu sexuálneho zneužívania, vrátane súdneho sporu z roku 2009, kde bol obvinený z tápania a bozkávania spolupracovníčok. Tento prípad bol urovnaný v roku 2010, ale v roku 2016 bola proti nemu podaná ďalšia žaloba. Tento ho obvinil z vytvorenia pracovnej atmosféry, ktorá bola „nepriateľská, sexuálne nabitá a urážlivá“.

Podľa obvinenia bol obvinený z používania jedla na napodobňovanie sexuálnych činov, robenia úplne nevhodných komentárov o ženských hosťoch Jedlík , Chiarello bol dobre známy pre svoje blúdiace ruky, nechcené dotyky a tápanie po mužskom aj ženskom osadenstve.

Podľa Obchodný vestník North Bay , aj tento súdny spor bol urovnaný a nie je jasné, či niektorá zo strán pripustila priestupky alebo nie. Chiarello v minulosti popieral obvinenia, ktoré proti nemu boli opakovane vznesené.

Joe Bastianich

Joe Bastianich Getty Images

Joe Bastianich nie je len jedným z rozhodcov Majster kuchár , je tiež obchodným partnerom Maria Bataliho. Batali, ktorý má vlastné problémy s obvineniami zo sexuálneho zneužívania, nie je jediný, kto je obvinený z niektorých pochybných vecí, a v roku 2017 Jedlík uviedol, že Bastianich bol obvinený z toho, že stopercentne dodržiava podmienky vytvárania prostredia „chlapčenského klubu“ v ich michelinských reštauráciách. Zamestnanci ho obvinili, že pred niektorými z najhorších priestupkov zatvára oči a vyskočí na palubu, keď dôjde na zhýralosť v neskorú noc a po práci.

Potom v roku 2018 Huffington Post informoval o pobúrení, ktoré prišlo po tom, čo počas natáčania filmu urobil niekoľko rasistických komentárov MasterChef Taliansko . V salóne začalo kolovať video o Bastianichovi, kde sa ženy pýtali na ich priateľov, a v jednej chvíli komentoval: „Neviem osobne ... Čínski muži ... majú občas nejaké chyby, sú trochu krátke. V určitých situáciách sú nedostatočné. ““ Aj keď sa žena snažila rozhovor zastaviť, Bastianich to nenechal. Následne sa ospravedlnil, ale mnohí na sociálnych sieťach to nekupovali.

Kerry Vincent

Kerry Vincent Getty Images

Nazvali ju „Dominatrix of Decorating“ a „Simon Cowell of Cake“, a to do veľkej miery hovorí o spôsobe Kerryho Vincenta z Výzva potravinovej siete a The Great Australian Bake Off . Podľa The Daily Telegraph „Neustále sa snaží presvedčiť ľudí, že to nemyslí vážne ... ale ak sa o tom musíte stále pokúšať presvedčiť ľudí, možno budete len veľký maznáčik.

Hovorí, že je konštruktívna, hovorí to Nový štátnik „V USA panuje predstava, že to myslím. Odpadky. Nie som zlý. Zlý je osobný. Ja som však úprimný. Nevyjadrujem sa k ničomu inému ako k práci, ktorú ste predo mnou položili, a ak je to koláč, ktorý má údajne hodnotu 10 000 dolárov, je na mne, aby som povedal, či je niečo krátke. “

Vincent vie - za jediný koláč si účtuje kdekoľvek od 5 000 do 10 000 dolárov, a to stačí na to, aby vás bolel mozog. Rovnako jej pohŕda niektorými konkurentmi v jej šou: „... ako odborníčka v odbore si uvedomuješ, že niektorým z týchto ľudí je to nad hlavou. [...] Musím byť k nim naozaj milý? '

Martha Stewart

Martha Stewart Getty Images

Martha Stewart môže mať na obrazovke milú osobnosť, ale podľa jej dcéry Alexis bola všetkým možným, len nie milujúcou matkou.

Keď Alexis napísala svoju povedomú knihu „Whateverland: Learning to Live Here“ odhodila niekoľko dosť šialených bômb (cez ABC News ). Hovorí, že jej slávna matka nikdy nemala čas na to, aby si doma mohla zacvičiť to, čo kázala, a jej detstvo bolo naplnené Halloweenmi, ktorí sa namiesto trikov liečili v dome a Vianocami, kde jej bolo povedané, aby si zabalila svoje vlastné darčeky. Stewartová randila so svojou dcérou v tom, že by sa mala uistiť, že z nej nevyrastie slobodná, a ak to vyzeralo pravdepodobne, mala by niekoho uväzniť s dieťaťom. „Martha nemala záujem byť priateľská k deťom,“ píše Alexis.

Forbes hovorí, že Alexis nie je sama, kto sa cíti vystresovaný požiadavkami svojej matky. Volajú ju „šialenec kontroly, ktorý núti jej zamestnancov plakať [...] a prepustí každého, kto s ňou nesúhlasí,“ zatiaľ čo Business Insider hovorí, že je známa tým, že je hrubá k publiku, posiela priateľom faktúry za výlety, ktoré podniknú spolu, a jej záchvaty zúrivosti boli porovnané s tými v Mommie najdrahšia . Mommie najdrahšia, naozaj.