Fanúšikovia Costco sú rozdelení na jahodové belgické vafle

 jahodové vafle Katarzyna Hurová / Shutterstock Justina Huddleston


Costco je veľkoobchodný klubový obchod s potravinami, takže keď veľa ľudí premýšľa o tom, že tam bude nakupovať, mohli by uvažovať o tom, že by si zaobstarali veci ako rodinné balenia kurčiat, galóny pracieho prostriedku a dostatok toaletného papiera, aby vydržali ďalšiu pandémiu. Costco však nepredáva len edície domácich sponiek vo veľkosti suda. Má tiež prekvapivo pestrý výber pečiva a občerstvenia. Fanúšikovia zúrili, keď spoločnosť Costco priniesla späť svoj bochník s tekvicovým korením túto jeseň a ich sladkosti a dobroty sú také dobré, Reddit dokonca obvinil niektoré pekárne, že len ďalej predávajú dezerty Costco .Ale ako v každom obchode, nie každý produkt v Costco je hitom u všetkých zákazníkov. Jeho kuracie flauty rozdelili nakupujúcich , a fanúšikovia si neboli tak istí jeho súpravami poke bowl , buď. Teraz pútavá novinka opäť rozdeľuje fanúšikov Costco na internete: individuálne balené Strawberry Belgian Waffles. Znie to ako celkom všeobecne príťažlivé jedlo (kto nemá rád sladké sacharidy?), ale niektorí zákazníci online mali problémy s novými vafľami.
Costcove vafle majú fanúšikov rozdelených

 Costco jahodové belgické vafle Instagram

ako chutia bravčové kože

Ak ste sa niekedy pozreli na komentáre pod príspevkom na Instagrame o novej položke Costco, potom viete, že ľudia sa neboja zdieľať svoje skutočné názory. Nikdy to nebolo tak pravdivé ako v prípade nedávneho príspevku od @CostcoBuys , populárny instagramový účet, ktorý jednoducho zdieľa fotografie skvelých nálezov na rôznych miestach Costco.Keď účet zdieľal video o nových jahodových belgických wafliach od spoločnosti Costco z Universal Bakery, objavila sa rovnováha medzi negatívnou a pozitívnou spätnou väzbou, ktorá mohla v nerozhodných kupujúcich spôsobiť zmätok ako kedykoľvek predtým. 'Dobre, keď sa opekajú, ale už by som si to nekúpil,' povedal jeden z komentujúcich. Približne o dve hodiny neskôr odpovedal ďalší používateľ Instagramu: 'Tieto chutia škaredo.' Negatívne prijatie z týchto komentárov je dosť zjavné, ale iní respondenti robia dojem všeobecného nakupujúceho rozhodne menej jasným.

Iný používateľ zúril: „Tieto ma dostali do dusna,“ kým iný napísal: „Toto je oheň priamo z chladničky.“ Opäť sa zdá, že tieto komentáre naznačujú silné pocity zo strany nakupujúcich. Je zábavné, že aspoň jedna osoba mala zmiešané pocity o značke ako celku. 'Bežné vafle sú lepšie,' napísal tento človek. 'Tie sú na hovno!'prečo sa Joeova krabová chatrč zavrela

Vďaka zmiešanej spätnej väzbe je ťažké vedieť, či jahodové belgické vafle v Costco, ktoré stoja 8,99 dolárov za balenie 12 kusov, stoja za to. Niekto ich má rád studené z chladničky, niekto hovorí, že sú dobré len opečené; niektorí hovoria, že sú chutné, iní si myslia, že sú suché. Po všetkom tom omieľaní v komentároch stále ani nevieme, čo si o tejto novej dobrote Costco myslieť.