Reťazce rýchleho občerstvenia so šalátom zoradené od najhorších po najlepšie

Vrecko so šalátom

Či už sú prevzatie rýchleho občerstvenia alebo sa objavujú v módnych reťazcoch, musíte uznať: Šaláty sa stali chladnými . Skromná malá hromada zeleniny, ktorú sme zvykli tlačiť pred hlavným príchodom nášho príchodu, sa stala hlavným obedom pre zaneprázdnených kancelárskych pracovníkov, miléniovníkov z Instagramu a kohokoľvek, kto má zdravé zdravie. A popri tom prešli samotné šaláty zásadným vylepšením. Časy, keď hrsť rímskej rasce, pár cherry paradajok a možno aj nejaké krutóny, ak máte šťastie, prešli ako prijateľný šalát, sú preč. V dnešnej dobe sú šaláty plné, čo sa týka ich úpravy šalátové reťazce vyskočia všade krajina - plná čerstvých, efektných zelených, celá dúha zálievok a menu plné kreatívnych a jedinečných zmesí so šalátom.


V súčasnosti je v skutočnosti toľko možností, že to môže byť zdrvujúce. Myslím tým, koľkými rôznymi spôsobmi môžete skutočne otriasť a misa šalátu ? Ukázalo sa, viac spôsobov, ako si myslíte. ale Roztlačený je tu na to, aby pomohol zoradiť najväčšie reťazce šalátov rýchleho občerstvenia od najhoršieho po najlepší.Grabbagreen

Misky šalátu Grabbagreen Instagram

S miestami, ktoré sú teraz otvorené v sedem štátov a počítanie, so sídlom v Arizone Grabbagreen pracuje na tom, aby si urobila dobré meno na celej mape. Reťazec sa označuje ako „reštaurácia s rýchlym občerstvením, kde vynikajúce chutné a zdravé jedlá spĺňajú rýchlosť a pohodlie tradičného rýchleho občerstvenia“. Okrem kompletnej ponuky šalátov a obilných misiek ponúka Grabbagreen aj celý rad smoothies a čerstvých lisovaných džúsov.
Rovnako ako väčšina šalátových reťazcov, aj Grabbagreen vám umožňuje výber z ich šalátových kreácií v ponuke , alebo postaviť si úplne od nuly. Samotný výber ich šalátov bohužiaľ nie je príliš originálny ani vzrušujúci - máte svoje Caesar a tvoj Cobb ... a nič iné. Grabbagreen však svoj šalátový výber takmer vyrovná niektorými zaujímavými miskovými kreáciami, ako napríklad Riviera s pikantnými krevetami, červenou paprikou a krémovou avokádovou omáčkou; alebo Tokijský záliv, čo je v podstate sushi miska; a Patagónia s jej steakom a omáčkou chimichurri. Ktorákoľvek z týchto misiek môže byť vyrobená zo zelenej farby namiesto zŕn, aby bola skutočným šalátom.

Celkovo je tento reťazec v poriadku, ale určite existujú lákavejšie možnosti, s trochou šalátovej inšpirácie v ponuke.Vyhodený

Stanica na miešanie šalátov v Tossed Instagram

Menu v malom reťazci šalátov Tossed ponúka na výber bohatú škálu šalátov, ako aj misky, zábaly a sendviče, a smoothie . Tossed sa pýši predstavovaním ' viac ako 50 čerstvých surovín a domáce dresingy, z ktorých si môžete vybrať, s niekoľkými vynikajúcimi zvukovými možnosťami, ako je jicama a pesto kuracie mäso, ktoré nenájdete v každom šalátovom reťazci. A pokiaľ ide o dresingy, bude ťažké rozhodnúť sa medzi Citrus Chipotle, Granátovým jablkom Açaí Vinaigrette alebo Medovým jablkovým šampanským, vymenujte niekoľko .

Jeden z malých chlapcov, ktorý dnes patrí medzi veľké mená v šalátovej hre, Tossed začal podávať šaláty v New Yorku už v roku 1998 (prostredníctvom QSR ) predtým, ako svoje franšízové ​​činnosti presunie do Fort Lauderdale. Tossed má teraz reštauráciu umiestnenia na Floride a v Texase, plus jeden čoskoro na Aljaške. V určitom okamihu mal tento malý reťazec zdanlivo veľké plány. Spoločnosť Tossed bola pripravená na výrazný rast okolo roku 2013 a plánuje otvoriť desiatky pobočiek po celej krajine, podľa vedenia spoločnosti . Nie je jasné, ako alebo prečo tieto plány konkrétne vyšli, ale nemusí to nevyhnutne znamenať dobré veci pre širšiu príťažlivosť reťazca.Saladworks

Misa šalátu Saladworks Instagram

Ak náhodou nemáte sídlo v New Yorku, vaše možnosti šalátového reťazca môže byť trochu obmedzenejší. Spoločnosť Saladworks sa však pridáva k niekoľkým reťazcom, ktoré rastú do všetkých kútov krajiny. Viac ako 30-ročná spoločnosť v skutočnosti skôr pomáha viesť trend, ktorý reťazec v súčasnosti funguje 105 miest vo viac ako 20 štátoch s plánovanými prácami na otvorenie ďalších desiatok (via Forbes ). Aj keď pre Saladworks existuje zjavná masová príťažlivosť, motorovým poslaním reťazca je dosiahnuť byť originálny nadovšetko. A tam sa akosi prepadajú.

špeciály metra máj 2015

Zatiaľ čo Saladworks skutočne ponúka kompletné menu šalátových a obilných misiek, plus zábaly a panini, sa skutočne nedá nazvať originálnym grilovaným kuracím cézarom alebo tureckou meltou. Majú tiež vlastné otočenie na Cobbovom šaláte, stredomorskom (čítajte: grécky) šaláte a okrem iného aj mandľovom kuracím šaláte s pomarančmi a povinnými Wontonovými prúžkami. Možno konvenčné voľby sú tajomstvom ich príťažlivosti, ale v skutočnosti, ak sa chystáte z cesty ísť na šalátový kĺb, je lepšie zaobstarať si niečo jedinečnejšie.

Iba šalát

Misky šalátu z Just Salad Instagram

Program Just Salad sa skutočne stal oslavou šalátu v New Yorku. Reťazec má desiatky umiestnenia roztrúsené po celom Manhattane 23 štvorcových míľ a niekoľko miest v New Jersey a Connecticute. Postupom času Iba šalátové menu sa rozšírila o celý rad podpisových, klasických a sezónnych šalátov, plus teplé obilné misky, zábaly, polievky, smoothies a dokonca aj toasty z avokáda. Môžete si tiež pripraviť svoj vlastný šalát od 8,29 dolárov. Získate tak greeny podľa vášho výberu a štyri základné zálievky predtým, ako sa začnú pripočítavať ďalšie poplatky.

Z hľadiska ceny by ste si mohli lepšie vybrať z jednej z ponúk Just Salad, ktorá je pod 11 dolárov. Zatiaľ čo klasický a podpisový šalát vyzeral trochu ohromujúci, sezónne zimné šaláty môžu byť celkom príťažlivé (choďte na šalát Winter Harvest Salad alebo kurací šalát Pita). Tu je skutočný kicker o Just Salad: Už vám viac nenasekajú šalát. Ak vás rozmaznali iné šalátové reťazce, ktoré vám rozdrvia zeleninu na plné obrátky, alebo sa vám naozaj nechce zaoberať sa obsahom šalátu, ktorý sa prebojuje z vašej misky, keď sa budete hrabať, potom ste pripravení na sklamanie tu.

Just Salad prestal sekať v roku 2018 a tvrdí, že služba v reštauráciách vytvárala chaotickejší zážitok, navyše zamieňala niektorých ľudí a narážala šalátové ingrediencie. Aj keď mnoho zákazníkov nie je so zmenou spokojných, generálny riaditeľ spoločnosti tvrdí, že sa nepozerajú späť (via Jedlík ) .

Hale a srdečné

Polievka a šalát od Hale a Hearty Instagram

Existuje niekoľko miest, ktoré zasiahnu miesto pre chutný, rýchly, a napriek tomu zdravý obed, ak práve nemáte čas predtým niečo rýchlo vybičovať. Tam prichádzajú na rad newyorskí Hale a Hearty.

z čoho sa vyrába tequila

Reťazec je známy predovšetkým svojou expanzívnou a neustále rotujúce polievkové menu , ale ponuka šalátov Hale a Hearty stačí na to, aby sme sa dostali do nášho rebríčka. Možno je to preto, že na boku svojho šalátu môžete vždy vziať naparovací hrnček niečoho teplého a výdatného, ​​ako je naložená pečená zemiaková polievka alebo krémová paradajková polievka s fašírkami, alebo možno preto, že si k polievke môžete doobjednať menšie vedľajšie šaláty s prísadami ako ananás a čerstvá mozzarella. Ale ich čerstvé suroviny a podpisové výtvory , podobne ako zelená bohyňa avokáda a výdatné kuracie avokádo, tiež neubližujú.

A napriek širokej ponuke polievok, šalátov a sendvičov, ktoré Hale a Hearty servírujú, Yelp Recenzie uvádzajú, že reťazec dokáže poskytovať zaneprázdneným a hladným zákazníkom rýchle služby a dobré jedlo rýchlym tempom aj počas hektických dopravných špičiek v New Yorku - a v dlhých radoch, ktoré s nimi súvisia. A to už niečo hovorí.

Freshii

Misky na šalát z Freshii Instagram

Pokiaľ ide o reťazce šalátov s rýchlym občerstvením, Freshii bol jedným z prvých na scéne, ktorý udával tón pre dnešný vysoko konkurenčný trh. Spoločnosť Freshii bola založená v New Yorku v roku 2005 a v súčasnosti má stovky lokalít v USA, Kanade a na celom svete. Freshii je rajom milovníkov zdravej výživy s Ponuka so šalátmi, miskami, zábalmi, polievkami, raňajkami a dokonca aj s mrazeným jogurtom. A vždy je potrebné vyskúšať nové veci. Spoločnosť hovorí jej „ponuka sa neustále vyvíja“ a každých 90 dní vydáva novú položku ponuky „obsahujúcu najnovšie trendy v oblasti zdravia a výživy“.

Pokiaľ ide o šaláty vo Freshii, asi je lepšie stavať si vlastné. Ak hľadáte kreatívne a zdravé možnosti v tomto reťazci, ktoré nevyžadujú vymenovanie toľkých ingrediencií, obráťte sa na ponuky misiek a burrito, ako je misa Oaxaca alebo Baja Burrito. Freshii kývne na ďalší záväzok, že je ekologický. Všetky obaly reštaurácie sú vyrobené z biologicky odbúrateľných alebo ľahko recyklovateľných materiálov. Navyše, namiesto toho, aby ste svoj šalát hodili do misy, zamestnanci pretriasajú ingrediencie v biologicky odbúrateľných vreciach. Iste, môže to viesť k a mlátenie vaku každú chvíľu, ale to je už iný príbeh.

Fresh & Co.

Misa šalátu od Fresh & Co. Instagram

Rodinný podnik Fresh & Co. spája dobrý pocit jedlo z farmy na stôl v rýchlom neformálnom prostredí. Reťazec teraz funguje tucet umiestnenia v New Yorku a okolí a veľa svojich surovín získava z vlastnej farmy na neďalekom Long Islande .

Pokiaľ ide o menu, spoločnosť Fresh & Co. kývne na svoju kreatívnu ponuku šalátov a misiek na obilie. Určite máme oči pre Falafel šalát a mexického Caesara. Šalát Santa Fe je ďalším obľúbeným davom - natoľko, že New York Post dokonca sa pokazilo, ako si ho vyrobiť doma počas pandémie koronavírusov.

Bohužiaľ, Fresh & Co. je ďalší reťazec, ktorý za vás nebude krájať vaše šaláty (cez New York Post ). Môžete však aj tak skončiť príliš pokušením, a to vrátane vynikajúcich sendvičov, ktoré sú tiež k dispozícii. Nehovoriac o tom, že Fresh & Co. má tiež chutné raňajkové menu doplnené o omelety, sendviče, ovsené vločky, smoothies a ďalšie. Ako presne to všetko ovplyvňuje rebríček šalátových reťazcov? Budeš sa musieť rozhodnúť.

Ostré a zelené

Misa šalátu pred Crisp & Green Instagram

Ak hľadáte obed plný plnohodnotných a jedinečných ingrediencií podávaných v povznášajúcom prostredí, nový reťazec v bloku Crisp & Green nesklame. Reštaurácia bola založená v roku 2016 a odvtedy sa rýchlo rozrástla osem miest v Minnesote a Texase a mnoho ďalších plánov na rozšírenie v piatich štátoch.

Ostré a zelené si kladie za cieľ pozdvihnúť zážitok z rýchleho neformálneho zážitku a ponúka nielen „kuchársky škrabané menu „ale aj„ pohostinnosť svetovej úrovne “a„ vášnivý záväzok k našej komunite “. Farebné šaláty ako #SquashGoals , a No Prob Cobb doplnený o zelený dresing bohyne jalapeño tiež pomáhajú prilákať milovníkov šalátu cez dvere.

Môžete tiež získať trochu viac peňazí za svoje peniaze v spoločnosti Crisp & Green: Šalát vyrobený podľa vlastnej chuti začína na 7,50 dolárov, čo je menej ako v prípade iných konkurenčných šalátových reťazcov. A za pár dolárov a centov navyše môžete pridať všetky svoje obľúbené zálievky a vlastné prísady, ako je napríklad tekvica z javora pečená na masle, pražená kukurica a poblano a dresing z jablkového muštu.

Nežní zelení

Misa šalátu od Tender Greens Instagram

Aby som bol úprimný, Tender Greens je naozaj oveľa viac ako rýchly šalátový reťazec - je to vynikajúci rýchly neformálny pocit inšpirovaný stolovaním (prostredníctvom QSR ). Spoločnosť bola založená v roku 2006 „dvoma kuchármi a labužníkom“, ktorí „sa rozhodli zmeniť spôsob stravovania ľudí k lepšiemu“. Nežní zelení má 30 umiestnenia v oblasti Los Angeles, San Diega a San Franciska - podľa reťazca každý šéfoval šéfkuchárovi.

Ponuka je bohatá a sezónna: Okrem šalátov a misiek , môžete si tiež vziať výdatné vlastné jedálenské taniere, polievky, dezerty a väčšie rodinné jedlá. Teraz dokonca podávajú brunch. Šaláty však vyniknú samy o sebe. Farebné možnosti zahŕňajú kurací šalát Chipotle BBQ, naložený tuniak Nicoise a nádherný šalát Happy Vegan.

Jednoducho povedané, Tender Greens podáva v štýlovom prostredí všade dobré jedlo z miestnych surovín a už to nie je o moc lepšie. Reťazec dokonca upútal pozornosť a investície z Zakladateľ Shake Shack Danny Meyer , ktorí otvárali miesta na východnom pobreží, až kým ich pandémia neprinútila zavrieť miesta (cez Jedlík ).

Sweetgreen

Misky na šalát od Sweetgreen Instagram

Možno, že žiadny reťazec nie je synonymom trendových, zdravých a instagramových šalátových obedov ako Sweetgreen. Od chvíle, keď vstúpite do reštaurácie, ktorá je minimálne zdobená a otvorená bielou farbou a regenerovaným drevom, všetko na Sweetgreen stelesňuje upravenú, ale bez námahy uvoľnenú, miestnu surovinu a hraničnú bougie podstatu rastúce zelené hnutie .

Keď vystúpite k pultu, privíta vás pozvaná ukážka miestnych remeselných surovín, z ktorých si môžete vybrať, ale šalátové a miskové výtvory navrhnuté šéfkuchárom v ponuke si nesmiete nechať ujsť - sú jedinečné, vyvážené tonami chutí a plné živín (s pekným rozumný počet kalórií , tiež). Misky Chicken Pesto Parm a Fish Taco sú niekoľkými výnimkami spolu s možnosťami, ako je šalát Guacamole Greens ... aspoň teraz. Sweetgreen neustále pretriasa svoje ponuky jedál a rotuje medzi naj sezónnejšími ingredienciami.

Spoločnosť Sweetgreen, ktorá bola založená v roku 2007 vo Washingtone D.C., v súčasnosti rozdáva šaláty na desiatkach miest v siedmich štátoch, pretože jej holistický étos jedla naďalej priťahuje vedomých jedákov. Sweetgreen je veľmi otvorený viazanosť obchodovať lepšie plošne, počnúc podporou poľnohospodárov a výrobcov, s ktorými spolupracuje, zameraním na vybudovanie „transparentnej siete dodávok“ „malých a stredných pestovateľov, ktorí hospodária udržateľným spôsobom“. Po pravde, to všetko znamená, že v spoločnosti Sweetgreen pravdepodobne strávite o niečo viac ako iné šalátové reťazce. Ale na oplátku získate povýšenejší zážitok a veľmi kvalitné jedlo.

cukríky bez cukru sonic

Chop't

Misky so šalátom a zábaly z Chopt Instagram

V dnešnom svete, kde na obedovej scéne dominujú ozdobné šaláty a šalátové reťazce pučia ako zelenina, ktorú vyhodia, zostáva jeden z priekopníkov v priemysle na vrchole. Spoločnosť Chop't, ktorá si hovorí „Creative Salad Company“, bola prvýkrát uvedená na trh v New Yorku už v roku 2001 , keď sa objavoval dnešný masový pohyb k listovým zeleninám pochádzajúcim z miestnych zdrojov a všetkým organickým, s dôrazom na sviežosť. Dnes sa Chop'tovi darí a jeho pobočky sa nachádzajú v ôsmich štátoch.

Chop't pomohol spojiť základných nájomníkov, ktorých sme zbožňovali a očakávame od našich skúseností so šalátmi z rýchleho občerstvenia: chutné sezónne šalátové kreácie okolo 10 dolárov a vlastné šaláty vyrobené z vysoko kvalitných čerstvých surovín, ktoré sa hodia ručne objednať (prostredníctvom QSR ). Akonáhle to budete pýtať, reťazec vám bude nakrájať šalát (prostredníctvom Business Insider ). A s dvoma dekádami remeselného spracovania šalátu, ktoré majú pod opaskom, nie je prekvapením, že sme závislí na super zaujímavých kreáciách menu v Chop't, ako je misa Havana Bowl (doplnená ryžou karfiolu, chrumkavými plantajnami a dresingom Green Mojo), Kebab Cobb ( s falafelom a chrumkavými hranolkami pita) a šalát z mexickej úrody Paleo (nabitý kuracím mäsom, sladkými zemiakmi, opekanými tekvicovými semiačkami a dresingom z mexickej bohyne).

Na konci dňa sa Chop't drží stabilne na vrchole nášho rebríčka, pretože vám poskytne všetko, čo hľadáte, v rýchlom, chutnom, zdravom a primerane lacnom šalátovom obede. Žiadne prekvapenia, žiadne rozptýlenie, žiadne ozdoby. Len dobrý šalát.
Kategórie Ako Recenzie Komiks