Geniálny hack z obchodu na prípravu koláča s kuracím kotlíkom v okamihu

 kurací kotlíkový koláč MSPhotographic/Shutterstock Sophia Lo


Ak chcete teplé jedlo, ktoré vás zasýti, vždy sa môžete obrátiť na nejaké južné pohodlné jedlo. Aj keď ste ďaleko od južanskej reštaurácie, vytvorili sme zoznam južných komfortných jedál aby ste do svojej kuchyne vniesli lahodnosť a domácu atmosféru. Ale varenie pohodlného jedla od začiatku môže trvať nejaký čas a príprava, najmä ak smažíte kura alebo pripravujete sušienky od začiatku.Našťastie je na stole veľa skratiek k teplej večeri. Chcete pripraviť koláč s kuracím kotlíkom, ktorý vás prenesie cez týždeň? Toto Recept na 30-minútový koláč s kuracím kotlíkom je už pomerne jednoduché, pretože používa mrazenú zeleninu a hotové lístkové cesto, ale ak dúfate, že niečo vyšľahate ešte rýchlejšie, odpoveď môže byť vo vašej špajzi.
Zatiaľ čo ohrievanie konzervy kuracej polievky je jednoduchým obedom, s konzervou polievky môžete urobiť oveľa viac, ako ju zjesť tak, ako je. Napríklad veľa kopírovacie recepty na Cracker Barrel's Hashbrown Casserole použite plechovku kondenzovanej kuracej polievky , ale ak uprednostňujete koláč pred hnedými, skúste použiť konzervovanú polievku ako náplň do koláča s kuracím kotlíkom.

obchodník joe's chicken salad

Ako použiť plechovku polievky na prípravu koláča s kuracím kotlíkom

 obchod s potravinami polievková ulička Joni Hanebutt/ShutterstockNa prípravu koláča s kuracím kotlíkom bez ďalšieho sekania a prípravy budete potrebovať plechovku kuracej polievky, najlepšie s trochou zeleniny. Použite krémovú kuraciu polievku alebo dokonca kuraciu polievku. Pre textúru, ktorá je viac podobná kuraciemu koláču, je najlepšie získať robustnejšiu polievku.

Akonáhle dostanete svoju plechovku polievky, budete ju musieť zahustiť, pokiaľ neuprednostňujete tekutejšiu náplň. Polievku môžete zahustiť tak, že ju zohrejete na sporáku a pripravíte zápražku z kukuričného škrobu alebo zápražku z múky (aj keď zápražka zaberie viac času) alebo dokonca do plnky koláča pridáte trochu syra. Francúzsky kuchár Jacques Pépin používa zemiakové vločky na zahustenie polievky , tak poslúži aj instantná zemiaková kaša. Po zhustnutí prelejeme do pekáča a navrch pridáme koláčovú kôru alebo sušienky. Ak dávate na spodok misky aj koláčovú kôrku, pred pridaním polievkovej plnky by sa mala piecť samotná, aby koláč nebol príliš rozmočený.Zaujíma vás, čo ešte môžete urobiť s plechovkami polievky, ktoré ležia v zadnej časti vašej špajze? Zaokrúhlili sme sa prekvapivé recepty, ktoré používajú plechovku polievky , od použitia kondenzovanej syrovej polievky čedar na prípravu raňajkových zemiakov až po pridanie paradajkovej polievky do koláča s korením.

je škoricová hrianka zdravá