Transformácia Giady De Laurentiisovej vážne otáča hlavu

Giada De Laurentiis ako dieťa Instagram

Či už sa považujete za príležitostného kuchára alebo ste samozvaný gurmán, je dosť pravdepodobné, že ste oboznámení Giada De Laurentiis . De Laurentiis sa často označuje ako Kráľovná talianskej kuchyne - a je ľahké pochopiť prečo. Od prvého vystúpenia na scéne so svojou vlastnou sériou Food Network, Každý deň taliansky, v roku 2003 kuchársky kuchár vytvoril rad najpredávanejších kuchárskych kníh spolu s niekoľkými ďalšími kuchárskymi sériami. Pracovala tiež ako spoluhostiteľka pre Dnes predstavila, uviedla na trh rad kuchynských potrieb a otvorila niekoľko reštaurácií. Stručne povedané, vybudovala si taliansku kuchársku ríšu (via Životopis ).


V skutočnosti je ťažké si predstaviť dobu, keď De Laurentiis nebol menom domácnosti. Ukázalo sa však, že hviezda pochádza z celkom skromných začiatkov v roku Taliansko . Chcete zistiť, ako sa z tohto talianskeho dievčaťa podarilo stať sa kuchárskou osobnosťou a legendou, ktorú dnes poznáme a milujeme? Tu je transformácia Giada De Laurentiis .Giada De Laurentiis prežila svoje detstvo v Taliansku, potom sa ako 7-ročná presťahovala do Ameriky

Giada De Laurentiis ako dieťa Instagram

Pokiaľ ide o taliansku kuchyňu, Giada De Laurentiis je tým pravým riešením. Nielen, že televízna hviezda pochádza z rodiny Talianov, ale aj ona sama vyrastala v Taliansku. Na Jedlík Upsell podcast prezradila, že mala iba sedem rokov, keď sa presťahovala do Ameriky. Ako vysvetlil De Laurentiis Insider , presun do štátov ešte nemusel znamenať, že jej výchova bola o niečo menej talianska. „Moja rodina berie svoju kultúru veľmi vážne, takže aj keď sme sa presťahovali do USA, stále sme žili veľmi taliansky život,“ spomenula si. Dodala: „Doma sme hovorili po taliansky, jedli sme iba talianske jedlo.“
Hoci jej talianske dedičstvo jej dáva dôkladné pochopenie kuchyne a kultúry krajiny, pre ambicióznu mladú kuchárku to nebolo vždy ľahké. Ako vysvetlil De Laurentiis Architectural Digest „Môj starý otec, ktorý pochádza z Neapola, je obzvlášť starý svet: Keď sa ženy vydajú, majú deti, nepracujú.“ Dodala: „A ak pracujú, nepracujú v profesionálnej kuchyni.“ Vyzerá to, že by De Laurentiis musela v začiatkoch svojej kariéry skutočne bojovať, aby si razila svoju vlastnú cestu!

Giada De Laurentiis bola v škole šikanovaná za to, že nehovorila anglicky

Giada De Laurentiis pózuje pre školské fotografie Instagram

Ako mladé talianske dievča sa Giada De Laurentiis spočiatku usilovne aklimatizovala na život v Amerike. Ako povedala Insider , jej rodina pokračovala doma v taliančine, takže jej chvíľu trvalo, kým pochopila a hovorila anglicky. De Laurentiis to vysvetlil Červená kniha že to viedlo k pomerne veľkému šikanovaniu. „Deti v škole ma trápili,“ spomenula si. 'Skutočne, bolo to hrozné meno, ktoré mi volali, a učitelia nikdy neurobili nič, aby to zastavili.'mcdonald vs burger king

De Laurentiisovi sa našťastie podarilo z bolestnej detskej skúsenosti vziať niekoľko pozitív. Skúšanie šikany v skutočnosti spočiatku vyvolalo jej záujem o varenie. „Pomohlo mi to vybudovať si ego a dokonca začať prijímať v škole,“ vysvetlila. Ďalej pripomínala, že si prinesie jedlo, ktoré si pripravila doma. „Moji spolužiaci boli ako:“ Páni. Je to úžasné a to dievča so smiešnym menom to uvarilo! “Je ľahké vidieť, ako sa varenie stalo pre De Laurentiisa prvoradou charakteristikou.

Giada De Laurentiis sa začala zaujímať o varenie už ako dieťa

Giada De Laurentiis sa usmieva s priateľom Instagram

Ako sa teda vlastne Giada De Laurentiis dostala k vareniu? Ukázalo sa, že jej vášeň pre varenie prišla dosť skoro. Ako povedala Čas v roku 2006 „Potraviny boli vždy veľkou súčasťou môjho života. Môj starý otec bol jedným zo 14 detí a jeho rodičia mali továreň na výrobu cestovín, takže ako dieťa on a jeho súrodenci predávali cestoviny od dverí k dverám. ““ Neskôr sa stal filmovým producentom, ale tiež otvoril obchody s potravinami De Laurentiis v Amerike. „Bol to obchod s potravinami pre labužníkov, ktorý mal tiež kuchyňu a servírovalo sa jedlo,“ povedal De Laurentiis.Ďalej vysvetlila, že po škole často trávila čas v kuchyni obchodu. „Milovala som byť v kuchyni,“ spomenula si láskavo. Je smutné, že jej starý otec zatvoril obchod - avšak, ako povedal De Laurentiis, „pre mňa zanechali odtlačok“.

Giada De Laurentiis vyštudovala antropológiu na UCLA

Giada De Laurentiis sa usmieva do kamery Instagram

Po ukončení strednej školy sa Giada De Laurentiis rozhodla, že ju nebude prenasledovať vášeň pre varenie spočiatku. Ako vysvetlil De Laurentiis Jedlík , ako prvá z rodiny išla na vysokú školu. V tom čase jej rodičom bolo úplne jedno, či pôjde na vysokú školu, alebo nie - ako povedal De Laurentiis: „[Talianske rodiny] sa starajú iba o chlapcov ... je to tak, ako bola naša kultúra.“ Cez školu si teda platila sama. V roku 1996 ukončila štúdium antropológie (via Životopis ).

V roku 2009 De Laurentiis prehovoril na Katedru antropológie na začiatku. Ako vysvetlila absolvujúcim študentom: „Viem, že táto univerzita vám určite poskytla nástroje, ako ísť do sveta a dosiahnuť svoj úspech.“ Aj keď sa nakoniec venovala kuchárskej kariére, je zrejmé, že De Laurentiis získala veľa zo svojich štyroch rokov pôsobenia na UCLA.

Giada De Laurentiis sa so svojím budúcim manželom stretla, keď mala iba 19 rokov

Giada De Laurentiis, ktorá prednáša na udalosti Gustavo Caballero / Getty Images

Počas jej pôsobenia na UCLA sa Giada De Laurentiis prvýkrát stretla Todd Thompson , muža, ktorý by sa stal jej manželom. Nie je prekvapením, že jedlo bolo veľkou súčasťou ich vzťahu. Vysvetlila Červená kniha , 'Nemal som žiadne peniaze, pretože som bol na vysokej škole.' Namiesto toho, aby mu kupovala darčeky alebo jedlo, varila by pre neho.

De Laurentiis si ho zjavne získal aj tým, že sa k nemu správa ako ku kráľovi. „Všetci muži chcú, aby sa s nimi vo vzťahu zaobchádzalo ako s kráľmi, a myslím si, že ak si to ženy niekedy nedoprajú, je pravdepodobné, že ich muži zablúdia a hľadajú niekoho, kto by im to mohol dať,“ uviedla. Aj keď jej prístup k vzťahom môže pre niekoho pôsobiť trochu archaicky, je zrejmé, že v tom čase táto dvojica fungovala. Nakoniec ich vzťah nakoniec trval dve dekády !

Giada De Laurentiis študovala na parížskom Le Cordon Bleu a po prvý raz žila sama

Giada De Laurentiis sa usmieva do kamery Michael Buckner / Getty Images

Po absolvovaní UCLA urobila Giada De Laurentiis krok, ktorý šokoval jej rodinu - presťahovala sa do Paríža, aby študovala na slávnom Le Cordon Bleu škola varenia . Jej pobyt v Paríži sa ukázal byť trochu šokom. Jedna vec bola, že to bola prvýkrát, čo žila sama. Podľa všetkého si nikdy predtým ani sama nepekala. Jej intenzívny program trval šesť dní v týždni a v nedeľu mala namierené do práčovne. Ako si spomenula Jedlík , 'Ja by som vláčil všetky svoje vrecia smradľavého, špinavého kuchárskeho oblečenia, ktoré páchlo a páchlo.'

Ako ďalej vysvetľoval De Laurentiis, bol to super stresujúci kurz. Zo stresu dokonca schudla desať kíl. „Nemohla som jesť, spať, bola som taká ... Nehovorila som po francúzsky, hodiny boli vo francúzštine,“ vysvetlila. V tom čase sa obávala, že sa rozhodla zle. „Neviem, na čo som myslela,“ povedala. Našťastie vieme, že veci sa jej nakoniec osvedčili!

Giada De Laurentiis dostala veľký zlom v roku 2003 a pomohla priateľovi, ktorý bol stylistom v oblasti stravovania

Giada De Laurentiis sa obracia k fotoaparátu Astrid Stawiarz / Getty Images

Po skončení v Le Cordon Bleu sa Giada De Laurentiis vrátila do štátov. Niekoľko rokov pracovala pre rôznych kuchárov v reštauračných kuchyniach. Ako povedala Jedlík , tieto prvé roky boli dosť ťažké. „Moja rodina bola ako:„ Dobre, zarábate päť dolárov za hodinu, pracujete sedem dní v týždni, pätnásť hodín denne, “vysvetlila. Keď konečne prišiel jej veľký zlom, nebolo to to, čo čakala. Ako povedala Jedlo a víno „Nepozeral som sa na televíziu.“

Zrejme sa to všetko stalo náhodou. Keď časopis požiadal, aby vytvoril príbeh o rodine De Laurentiis, pomáhala priateľovi v príprave jedla. Poskytla recepty na kúsok. Náhodou tento článok uvidel producent z Food Network a požiadal De Laurentiisa o demo nahrávku. „O deväť mesiacov neskôr som to urobil a Každý deň taliansky sa narodilo, “spomenula si. Hovorte o tom, že ste na správnom mieste v správnom čase!

Giada De Laurentiis porodila v roku 2005 svoju dcéru Jade

Giada De Laurentiis pri pohľade na fotoaparát Peter Kramer / Getty Images

Krátko po začiatku jej kuchárskej šou Giada De Laurentiis a jej vtedajší manžel Todd Thompson prijali do svojej rodiny nové dievčatko. Ako vysvetlila Červená kniha , nebolo to presne naplánované. Zdá sa, že sa manželia rozhodli, že nebudú mať deti - „Ale potom prišla Jade a ja som sa veľmi bála, aj Todd,“ spomenula si. Bála sa, že ich život na slobode sa bude musieť zmeniť. Našťastie sa jej podarilo získať väčšinu slobody cestovania a získať dcéru.

A nielenže získala dcéru - ako povedala Dnes , získala tiež „partnera v kuchyni“. Jade sa zjavne motala s mamou, keď varila od narodenia. „Hreje [moje] srdce ako nič iné,“ povedal De Laurentiis.

Pre mnohých ľudí je to, že majú deti pekné zmeny v živote - a pre De Laurentiisa to nebolo inak. „Keď nemáte deti,“ vysvetlila, „žijete pre seba.“ Odkedy má Jade, žije tiež pre svoju dcéru.

Giada De Laurentiis a jej manžel si pre seba postavili úplne nový dom

Giada De Laurentiis predstavuje Amy Sussman / Getty Images

Nič nehovorí „nový začiatok“ ako nový domov - a pre Giadu De Laurentiis a jej vtedajšieho manžela Todda Thompsona to bolo presne to, čo potrebovali v roku 2005. Keď De Laurentiis začala uvažovať o prepracovaní svojej kuchyne, uvedomila si, že úplná renovácia by trvala rovnako dlho. 'Takže sme povedali:' Poďme to zbúrať a urobme to, čo skutočne chceme, 'vysvetlil Thompson Architectural Digest . Vybrali si suseda architekta Petra Cohena, aby svoj domov prepracovali s čistým, moderným vzhľadom.

Nakoniec vytvorili ohromujúci nový domov s africkým teakom, štukom a sklom s niekoľkými vnútornými stenami, ktoré maximalizovali priestor a svetlo. Samozrejme, aj keď bol dom navrhnutý tak, aby bol moderný a svetlý, pár zahŕňal niektoré osobné úpravy, vrátane starých filmových plagátov od starého otca De Laurentiisa. Domov bol dokončený práve v čase narodenia ich dcéry Jade.

Giade De Laurentiis chvíľu trvalo, kým sa so svojou sexualitou uspokojila

Giada De Laurentiis sa usmieva na udalosti Alberto E. Rodriguez / Getty Images

Je ťažké diskutovať o Giade De Laurentiis bez uvedenia jej sexuality. Pre ňu bolo varenie a sexuálna príťažlivosť vždy spojené s jej úspechom. A hoci to slobodne pripúšťa, teraz pre ňu nebolo vždy ľahké prijať jej sexualitu ako verejnú osobnosť. Ako vysvetlila Červená kniha v roku 2011 „prsia sa mi vyvinuli, keď som mala deväť rokov a bola som jediná v triede.“ Ďalej pripomínala sedenie „zhrbené“, aby skryla svoje telo. Podľa De Laurentiisa tento pocit trápnosti nikdy úplne nezmizol.

Navyše chcela byť známa tým, že varí, nie výzorom. Ako povedala: „Nechcela som byť známa ako sexi kuchárka.“ Asi v roku 2006 však začala prijímať svoju sexualitu. Ako vysvetlila, zmena prišla s pribúdajúcimi rokmi. 'Mal som pocit, že musím Jade ukázať, že jej mama je hrdá na to, aká je.'

Aj keď možno pre svoju dcéru objíma túto stránku svojej osobnosti, úplne milujeme pozitívnu správu tela, ktorú vysiela deťom po celej krajine!

Giada De Laurentiis a jej manžel sa rozviedli v roku 2014

Giada De Laurentiis sa usmieva Frederick M. Brown / Getty Images

Po vzťah trvajúci dve desaťročia s Toddom Thompsonom, dvojica to označila za ukončenie v roku 2014. Správa o ich rozvode bola zverejnená dňa Giada De Laurentiis Facebook stránke. „Po priateľskom odlúčení od júla sme sa s Toddom rozhodli ukončiť naše manželstvo,“ napísal De Laurentiis. Ďalej vysvetlila, že hoci to bola smutná správa, pár zostal oddaný svojej dcére.

Zatiaľ čo De Laurentiis uviedla, že rozchod je priateľský, v rozhovore pre otvorila rozhovor o rozvode DR. OZ Dobrý život (cez HuffPost ) . „Boli sme spolu od mojich 19 rokov; Teraz mám 45. To je s niekým život, “vysvetlila hviezda. Je samozrejmé, že muselo byť ťažké rozdeliť sa. Jednoducho povedala: „Nemám odpovede; Postupne ich zisťujem. “

ako urobiť mäsové mäso jemné

Ďalej povedala, že po svojom rozchode s Thompsonom musela urobiť celý rad úprav. Napríklad sa musela naučiť niečo také, ako pripojiť televízor a vypnúť domáce alarmy. „Teraz môžem robiť tieto veci,“ potvrdila. V skutočnosti dodala, že tieto nové výzvy samostatného života ju posilnili. „O to ide: veriť v seba,“ zhrnula.

Giada De Laurentiis otvorila novú reštauráciu v roku 2014, aby dala ženskému odtlačku prúžku po Vegas

Giada De Laurentiis pózuje na udalosti Kevin Winter / Getty Images

V roku 2014 Giada De Laurentiis otvorila svoju prvú reštauráciu GIADA v Las Vegas. Ako povedala Spýtajte sa mužov vlastniť vlastnú reštauráciu bola vždy jej snom.

V rozhovore s To „De Laurentiis bola požiadaná, aby bola prvou ženou, ktorá mala na markíze reštauráciu s vlastným menom. „Je to také zábavné, pretože som sa najdlhšie nikdy nevidela ako kuchárka proti kuchárke,“ povedala. 'Práve som sa videl ako všetci ostatní.'

Vysvetlila však, že si v priebehu rokov začala všímať, že v priemysle existujú rozdiely medzi pohlaviami. „Začal som o tom trochu viac premýšľať a uvedomiť si, že ak skutočne urobím rozdiel a urobím si svoju vlastnú pečať, musím trochu ustúpiť moja ženskosť. “ Vysvetlila, že sa naučila oceňovať, že jej ženskosť v skutočnosti znamená, že ponúka niečo iné, „čo muži nemajú“. Páni, milujeme mocný spôsob, akým De Laurentiis prijala svoje ženstvo pre tento obchodný podnik!

Giada De Laurentiis našla po dlhom manželstve novú lásku

Giada De Laurentiis v spoločnosti Whole Foods Michael N. Todaro / Getty Images

V roku 2018 Giada De Laurentiis potvrdila, že po náročnom rozvode našla lásku druhýkrát. Ako povedala Ľudia , ona a televízny producent Shane Farley boli vo vzťahu dva a pol roka. De Laurentiis sa otvoril o trajektórii ich vzťahu. „Po tom, čo som sa rozviedla, som strávila asi rok a pol sama, nechodila som, iba som vymýšľala veci,“ povedala. Pretože bola s Toddom Thompsonom tak dlho, potrebovala čas, aby sa prispôsobila životu samému. Keď však bola pripravená, znovu sa spojila s Farleyom, starým známym, a romantika rýchlo zakvitla. „Cítil som sa znova ako dieťa,“ priznala sa televízna hviezda.

Podľa zvuku vecí má celá rodina neuveriteľne zdravý vzťah. Thompson a De Laurentiis si zrejme zostávajú blízki, zatiaľ čo ich dcéra Jade má s oboma pozitívne vzťahy. Pre Farleya to znamená, že môže „byť súčasťou jej života bez akéhokoľvek tlaku“. Sme tak ohromení tým, ako vyspelá De Laurentiis pri zisťovaní svojho milostného života pri sledovaní svojej dcéry.

Zdá sa, že Giada De Laurentiis je šťastnejšia ako kedykoľvek predtým

Giada De Laurentiis ukazujúca šťastie. Dave Kotinsky / Getty Images

Od roku 2020 sa zdá, že sa kuchárskej hviezde darí lepšie ako kedykoľvek predtým. Podľa Ona vie , Giada De Laurentiis a jej dcéra Jade urobili príval na platforme sociálnych médií Tik Tok videom, na ktorých tancuje duo matka - dcéra a necháva si robiť nechty. Aké rozkošné!

Ohlásila tiež novú sériu s názvom Bobby a Giada v Taliansku sa na Discovery + príde začiatkom roku 2021. Na výstave sa predstavia De Laurentiis a starý priateľ Bobby Flay , keď „varia a jedia svoju cestu cez„ domovskú krajinu “De Laurentiisa (cez Ľudia ).

Ani výluka v roku 2020 nedokázala dostať hviezdu dole. Vo vzhľade dňa TMZ naživo , vysvetlila, že zatiaľ čo sa varenie počas pandémie zmenilo, pripravovala chutné recepty na konzervy. Navyše sa zdá, že ona a jej partner Shane Farley stále silnejú, pretože boli spozorovaní, ako venčia svojho psa v LA (prostredníctvom Denná pošta ). Podľa všetkého hľadáme túto senzáciu varenia - a my sa nemôžeme dočkať, až uvidíme, čo naservíruje ďalej!