Manon Lagrève z Veľkej britskej prehliadky pečenia sa podelila o krásnu fotografiu svojho nového dieťaťa

Headshot Manon Lagrève

Manon Lagrève si získala publikum všade, keď ohromila sudcov v 9. sezóne seriálu Veľká britská show na pečenie ' (cez Manon Lagrève ). Potom, čo šiel hlava-nehlava proti nejakej vážne tvrdej konkurencii v stan na pečenie , Lagrève sa vďaka svojmu bystrému zmyslu, keď išlo o všetko pečené, prebojovala do štvrťfinále. Bývalá súťažiaca si naďalej užívala prestíž, ktorá sa jej dostala doposiaľ v súťaži, a odvtedy založila módnu líniu špecializovanú na dámske oblečenie s nádychom francúzskeho nádychu (prostredníctvom Manon a Rose ).


Ešte v marci Lagrève zásadne oznámila, že čoskoro bude mať dieťa so svojím snúbencom Lukom Bennettom ako Ahoj! Časopis hlásené. Niekoľko mesiacov po oznámení oznámila bývalá hviezda filmu „Pečenie v šou“ hrdé narodenie svojho prvého dieťaťa. Lagrève urobila vyhlásenie dňa Instagram a zverejnila fotografiu svojej novonarodenej dcéry spolu s nápisom „Fleur Camille Bennett narodená v deň otcov 20. júna 2021, všetko šťastné a zdravé. Malá slečna, ktorá nás zaskočila, keď sa rozhodla prísť! Už ju veľmi milujeme. “Perfektný darček ku Dňu otcov

Manon Lagrève so svojou novonarodenou dcérou Instagram

Po zverejnení oznámenia na Instagram sa k príspevku hrnuli fanúšikovia a blízki, ktorí blahoželali Manon Lagrève k úspešnému doručeniu. Komentáre ako: „Obrovská gratulácia Manon, je úplne krásna“ a „Awww gratulácia, že je taká rozkošná. Starajte sa o seba dobre, “dokonale vystihuje radosť a teplo, ktoré Lagrève zabalila do oznámenia.
Ak radi sledujete úskalia a životy všetkých, ktorí pomohli urobiť „Veľkú britskú prehliadku pečenia“ tak nezabudnuteľnou, nechcete si nechať ujsť ďalšie správy o najnovšom prírastku do rodiny Lagrève. Bývalá súťažiaca o stan na pečenie a jej snúbenec plánujú vychovávať svoju dcéru v dvojjazyčnej domácnosti a Bennett v súčasnosti vedie hodiny francúzštiny, aby sa mohla správne zapojiť do svojej novonarodenej dcéry (prostredníctvom Ahoj! Časopis ). Lagrève sa nemohla cítiť šťastnejšia a teší sa, až zahrnie svoju dcéru na svoju svadbu v roku 2022 vo francúzskom Bretani. Nemohli ste požiadať o šťastnejší koniec pre Lagrève a môžete zaručiť, že jej nová dcéra môže mať v pláne mať okolo seba niektoré z najlepších pekárskych výrobkov, s láskavým dovolením svojej mimoriadne talentovanej matky.