Tu je to, čo ľudia hovoria o nových kuracích sendvičoch spoločnosti McDonald

McDonald Nathan Stirk / Getty Images

Od prvého povestného výstrelu v vojny s kuracím sendvičom s významným zavedením Superchrumkavý kurací sendvič Popeyes v roku 2019 privítali milovníci rýchleho občerstvenia a priaznivci kuracích sendvičov množstvo nových ponúk z niektorých ich obľúbených reťazcov. Podniky s rýchlym servisom, ako sú Wendy's, KFC, Burger King a BurgerFi, skočili do sveta s vlastným pohľadom na klasický kurací sendvič.


sa giada rozvádza

Nedávno gigant rýchleho občerstvenia McDonald's hodil klobúk do ringu so svojou najnovšou ponukou jedál, Crispy Chicken Sandwich, ktorá bola pridaná do ich ponuky 24. februára. Podľa Takeout , Lojalisti McDonald's už nejaký čas čakajú, čo vytvoria Zlaté oblúky. Nový kurací sendvič, ktorý nahrádza miesto, ktoré po sebe zanechal dnes už zaniknutý kurací sendvič v južnom štýle, sa dodáva v troch variantoch - klasickej, pikantnej a luxusnej. Pri všetkom rozruchu a humbuku okolo kuracích sendvičov sa mnohí pýtajú, či sa vyrovnajú konkurencii.Nový kurací sendvič spoločnosti McDonald's získal zmiešané recenzie

McDonald Twitter

The Chicago Tribune uvádza, že vstup kuracieho sendviča McDonald's do pseudovojny bol dávno prekonaný. V minulosti publikácia zaradila svoje staršie iterácie kuracieho sendviča do istej miery slanou a suchou reprezentáciou kuracieho sendviča. Tentokrát však nová ponuka McDonald's Crispy Chicken Sandwich desaťkrát prevyšuje staršie sendviče. „Ako je uvedené v reklame, mäso je skutočne šťavnaté a jemné, bez akýchkoľvek suchých a takmer kriedovo chutných kúskov z predchádzajúcich verzií,“ Chicago Tribune potvrdzuje. Tiež hovoria, že aj keď sú sendviče oveľa lepšie, McDonald's nevyhnutne neprekonáva to, čo robia ostatní konkurenti.
The Washington Post , na druhej strane, zistili, že tieto tri sendviče neboli na rovnakej úrovni, a pomenovali ho ako posledný v porovnaní spoločností McDonald's, Wendy's, KFC, Chick-fil-A a Popeyes. Pošta nazval klasickú verziu „dupe“ pre klasický sendvič Chick-fil-A, ale uviedol, že pikantná omáčka vo verzii Spicy Crispy Chicken Sandwich mala neočakávaný náskok. Takeout súhlasí s týmto hodnotením pikantného sendviča: „Väčšina reštaurácií s rýchlym občerstvením podáva pikantnú verziu s hodnotením PG, ale McDonald's si trúfa byť odvážny a tlačí na úroveň horenia PG-13.“

Teraz, ak si myslíte, že konzumácia jedného z troch kuracích sendvičov vám pomôže udržať vaše zdravotné ciele, Zdravie mužov hovorí inak. Poznamenávajú, že nutrične nie sú kuracie sendviče (čo je v podstate ten istý sendvič oblečený inak) úplne zlé, ale existuje podozrivé množstvo zbytočných cukor nájdené v kuracom mäse, chlebe a omáčkach.