Ako získať 25 centov vykostené krídla v spoločnosti Applebee

Applebee Applebee

Applebee Najnovšia ponuka vás bude mať úplne cez všetky tie rebrá, ktoré vám vrátia dieťa späť. Spoločnosť Applebee's iba na obmedzený čas (a na zúčastnených miestach) prináša späť svoju slávnu dohodu o vykostených krídlach s veľkosťou 25 centov. Krídla sú dokonca k dispozícii v troch omáčkach: Classic Buffalo, Honey BBQ a Sweet Asian Chile (via Applebee ) - fanúšikovia pikantných kurčiat, radujte sa. Za túto cenu môžete získať 60 vykostených krídel len za 15 dolárov, čo je kradnutie.


Aj keď existuje veľa krídel, ktoré je potrebné obísť, existuje niekoľko ustanovení dohody. Zákazníci sa musia stravovať, aby využili výhody ponúk, takže pre tieto vykostené krídla nie sú k dispozícii možnosti uskutočnenia ani doručenia. Ak sa však chystáte na večeru, neexistuje nijaké obmedzenie, koľko vykostených kuracích krídel si môžete kúpiť (prostredníctvom Delish ). Inými slovami, váš žalúdok je limit.Skutočné náklady na vykostené krídla spoločnosti Applebee

vykostené krídla so zelerom a namáčanou omáčkou

Táto dohoda, ktorá šíri ústa, má však háčik. Zatiaľ čo samotné vykostené kuracie krídla majú iba 25 centov, Applebee's si účtuje príplatok za zeler a omáčku (cez Denné jedlo ). Ak sa chcete vyhnúť dodatočným nákladom, požiadajte o krídla extra drzosť alebo si jednoducho vezmite ďalšie náklady na bradu. Keďže samotné krídla stoja iba štvrtinu, zaplatenie väčšieho množstva nádychu za nivu alebo rančovú omáčku skutočne nie je zlým rozhodnutím.
Ďalším dôvodom na večeru a využitie výhod marcových obchodov spoločnosti Applebee je odber reťazca v hodnote 1 USD na ľadový čaj z Long Islandu, ktorý je nápojom mesiaca (prostredníctvom Delish ). Ak si radšej umývate krídla niečím trochu iným, pozrite sa na „Beverage Value Menu“, ktoré obsahuje nápojové špeciality iba za 3, 5 a 7 dolárov (prostredníctvom Thrillist ). Takéto ponuky nápojov je ťažké prekonať, pokiaľ nenavštívite potápačský bar, ktorý bude s najväčšou pravdepodobnosťou slúžiť iba zatuchnutému popcornu namiesto 25 centových vykostených krídel. Je to naozaj samozrejmé.