Ako Simon Cowell presvedčil Gordona Ramsayho, že má podstúpiť plastickú chirurgiu

Gordon Ramsay David M. Benett / Getty Images

Nie je žiadnym tajomstvom, že Gordon Ramsey urobil „nejakú prácu“. Nevieme ako vy, ale páčilo sa nám Gordona Ramsayho nedotknutá tvár v pohode. Hovoria, že tvár človeka je cestovnou mapou jeho života a odráža sa aj Ramsay vzostupy aj pády od ťažkého detstva po roky na futbalovom ihrisku, manželstvo, rodičovstvo a tvrdú prácu pri budovaní úspešnej reštauračnej ríše a mediálnej kariéry. Ak sa nás spýtate, každá charakteristická línia bola zaslúžená.


A okrem toho, keď kričí veci ako „Vonia to!“ a „Toto je najohavnejšia kuchyňa vôbec!“ (cez YouTube ) mali by ste sa pozrieť, dobre, znechutený , ktoré je ťažké odtrhnúť, ak vám ochrnuli svaly injekciami.Hollywood, krajina štrbín, tukov a injekcií, bol menej ohromený. V ironickom duchu Ramsay často vyzýval na šikanu Majster kuchár a Kuchynské nočné mory (cez Nezávislý ), bol sám týraný vedúcimi predstaviteľmi v odbore zábavy kvôli svojmu drsnému vzhľadu.
Esquire časopis, ktorý rozpráva príbeh z Radio Times , citoval Ramsay: „V LA to bolo všetko Ó môj bože, kedy si prešiel cez čelné sklo?“ Pokračoval: „Zmieriš sa s tým, ale potom ti je zle.“ Žiadne srandovanie.

Simon hovorí chirurgický zákrok

Simon Cowell Frazer Harrison / Getty Images

Ramsay sa nakoniec rozhodol vyhladiť niektoré zo svojich vrások. Neboli to však riaditelia televízie, kto Ramsayho presvedčil, aby tak urobil. Táto inšpirácia prišla z bližšieho domova. Ramsey uviedol, že v roku 2009 podstúpil laserové ošetrenie a injekcie, ktoré mu vyplnili vrásky na brade po tom, čo sa jeho deti pokúsili vložiť do nich mince (pomocou Denná pošta ). Jeho priateľ, mediálny magnát Simon Cowell , nie je cudzincovi v kozmetických procedúrach sám (prostredníctvom Nezávislý ), tiež povzbudil Ramsayho, aby urobil svoju tvár príjemnejšou pre televíziu. Cowell „navrhol, že teraz mám úspech v Amerike, mal by som niečo urobiť,“ uviedol Ramsay ( Radio Times , cez ďalší Denná pošta správa).Vtedy to povedal Ramsay Denná pošta že by už neboli žiadne kozmetické procedúry. „Nechám si urobiť ešte nejakú prácu? Samozrejme, že už nebudem robiť žiadnu ďalšiu *** ovú prácu, “povedal. Hviezda však na odovzdávaní cien Teen Choice Awards 2016 (via Nové FM ) a opäť v roku 2021, keď na to upozornili Ramsayho sledovatelia Instagramu (cez Esquire ) že hviezda vyzerala trochu červená a nafúknutá. Komentáre boli hrubé: „Čo sa stalo s tvojou tvárou? Prosím, prestaňte s botoxom, “bol jeden z nežnejších ostňov.

Ak sa po Gordonovi Ramsayovi po vykonaní trochy práce bude cítiť lepšie, je to skvelé. Ale myslíme si tiež, že jednorázové linky ako 'Prebuďte sa, ty šiška!' ( aj na YouTube ) vyžadujú výraznú tvár.


Kategórie Mená Recenzie Tipy