Ako

Tu je príklad, ako môžete získať obsadenie pomocou Nailed It!

Ak ste veľkým fanúšikom seriálu hitových reality show Netflix Nailed It!, Viete, že účasť si nevyžaduje veľa špeciálnych schopností.

3-zložková steaková marináda, ktorá uľahčuje večeru

Nie je núdza o názor, pokiaľ ide o spôsob prípravy dokonalého steaku. Marinovanie steaku nemusí byť komplikované a vynikajúcu marinádu si môžete pripraviť len z niekoľkých ingrediencií. Ak hľadáte najlepšiu 3-zložkovú steakovú marinádu, zvážte vyskúšanie tohto receptu.

Tu je správny spôsob použitia tyčiniek

Chcete poznať správny spôsob používania paličiek? V rôznych krajinách existujú rôzne pravidlá týkajúce sa paličiek a etiketa paličiek, preto šliapajte opatrne.

Najjednoduchší spôsob, ako zemiakovú kašu bez maškrty

Ak existuje jedna príloha, ktorá sa dá príliš ľahko pokaziť, je to zemiaková kaša. Je to preto, lebo prepracovanie zemiakov môže mať za následok nepríjemnú gumovitú štruktúru. Po zozbieraní správnych zemiakov a opláchnutí v studenej vode je možné textúru ovládať výberom vhodnej metódy rmutovania.

Ako rozmrazovať mleté ​​hovädzie mäso

Mleté hovädzie mäso je v amerických domácnostiach často základom, ale ako ho môžete bezpečne zmraziť a rozmraziť? Tu je príklad, ako správne rozmraziť mrazené mleté ​​hovädzie mäso.

Toto je úplne najlepší spôsob, ako znovu zohriať Burritos

Burritá bývajú jedným z tých jedál, kde sú naše oči väčšie ako naše žalúdky. Pravdepodobne existuje veľká šanca, že by ste mohli skončiť s nejakými zvyškami v podobe napoly zjedeného burrita.

Toto je úplne najlepší spôsob, ako zohriať vyprážanú ryžu

Vyprážaná ryža môže byť neuveriteľným jedlom, ale ako postupujete pri ohrievaní zvyškov jedla na obed? Vyprážanú ryžu najlepšie zohrejete v mikrovlnnej rúre. Jedným z trikov, ako získať správnu textúru zvyškov vyprážanej ryže, je pridať do svojej nádoby trochu vlhkosti, napríklad vody alebo oleja.

Tajná ingrediencia, ktorú Snoop Dogg používa vo svojich kuracích krídlach

Ak Snoop Dogg nie je prvé meno, ktoré vám napadne, keď hľadáte skvelý recept na kuracie krídlo, prichádzate o miesto. Snoop môže byť vysoko postaveným členom hip-hopovej kráľovskej rodiny, ale aj v kuchyni má dosť pôsobivé schopnosti.

Ako dokazovať kvasinky

Kvasinky sú nakoniec to, čo dodáva chlebu alebo pečivu jeho nadýchanú, neuveriteľnú štruktúru. A bez neho vám pečivo jednoducho spadne.

Tu je návod, ako uložiť svoje spálené hrnce a panvice

Spálené hrnce a panvice sú súčasťou zážitku z varenia - nie príjemnej, ale nevyhnutnej. Našťastie existuje veľa možností na čistenie vašich hrncov a panvíc. Niektoré z týchto metód sa spoliehajú na prvky, ktoré už pravdepodobne doma máte.

Copycat Panera Chicken Noodle Soup

Ak túžite po teplej miske na kuraciu rezancovú polievku Panera, ale nemáte náladu ísť von, tento recept na kuraciu rezancovú polievku Copycat Panera vám túto túžbu určite splní. Táto kuracie rezancová polievka Copycat Panera vyrobená z kuracích pŕs, vaječných rezancov a zeleniny je určite pohodlná.

Najlepšie kuracie mäso s 5 prísadami a grilom Costco, ktoré si môžete pripraviť doma

Je ťažké poraziť Costcoho kuracie mäso v hodnote 5 dolárov. Toto grilované kurča je šťavnaté, chutné a ideálne pre rodinné jedlo, keď nemáte čas na varenie. Je však možné toto grilované kurča znovu vyrobiť iba z piatich ingrediencií? Stavíte sa! A takto to môžete urobiť doma.

Ako nakrájať zelenú cibuľu

Proces krájania zelenej cibule je v skutočnosti celkom jednoduchý, najmä v porovnaní s niektorými inými bylinami a zeleninou.

Ako zmraziť steak

Aby ste sa uistili, že vaše krásne steaky sú stále čerstvé a chutné, keď ste pripravení na varenie, môže byť vaším najlepším priateľom mraznička. Tu je postup, ako zmraziť steak.

Celý čas ste skladovali nesprávne pekanový koláč

Ak vynecháte koláč na pulte po jedle vďakyvzdania, po celú dobu ste pekný koláč skladovali zle. Pekanový koláč by sa kvôli obsahu vajec mal skutočne skladovať v chladničke. Tu je príklad, ako tento rok správne uložiť pekanový koláč.

Toto je správny spôsob, ako vyradiť kuracie stehná

Pokiaľ ide o kuracie mäso - a Halloween, myslite na to - nezľaknite sa niekoľkých kostí. A ak už oceňujete vynikajúcu chuť, chuť a textúru skromného kuracieho stehna, môžete ušetriť pár dolárov tým, že si ho sami vykostíte.

Toto je úplne najlepší spôsob, ako ohriať Mac a syr

Mac a syr sú jedným z tých jedál, ktoré chutia rovnako dobre, ak nie lepšie, keď ich na druhý deň ráno alebo večer znovu zahrejete. Ale zďaleka najlepšia metóda na prihrievanie maku a syra je robenie úplne rovnakým spôsobom, aký ste si pôvodne uvarili.

Trik Rachael Ray sa používa pri pečení slaniny

Slanina, aj keď je jedným z najchutnejších druhov mäsa, ktoré môžeme jesť, je jedným z našich najmenej obľúbených jedál. nikto nechce upratať následky varenia. Ale trik Rachael Ray zaručuje, že nebudete musieť kresliť slamky alebo hrať kameň, papier alebo nožnice, aby ste rozhodli, kto dostane špinavú prácu.

Nerobte túto chybu pri topení hnedého cukru

Pretože hnedý cukor má pridanú melasu späť, má v sebe prirodzene tiež viac vlhkosti, čo je kľúčové. Cukor musí mať viac vlhkosti, aby sa roztopil. Často sa používa maslo alebo voda (prostredníctvom Leaf TV). To je dôvod, prečo biely cukor horí rýchlejšie ako hnedý cukor, ak sa doň nepridáva vlhkosť.

Ako umyť šalát

Šalát je skvelým doplnkom vašich jedál, ale čistenie sa môže javiť ako nekonečná drina. Tu je príklad, ako si umyť šalát a mať ho pripravený po celý týždeň.