Iné

Sandra Lee

Sandra Lee je spisovateľka, redaktorka a blogerka, ktorá už mnoho rokov píše kreatívny obsah v rôznych oblastiach životného štýlu. Pracovala v tlačených aj digitálnych publikáciách a značkách v oblasti bytového dizajnu, rodiny, krásy, wellness a cestovania.

Kareena Koirala

Kareena je spisovateľka a redaktorka so sídlom v Káthmandu v Nepále. Svoj prvý triler napísala ako osemročná pre svoj školský časopis a od roku 2016 píše pre množstvo tlačených a digitálnych publikácií vrátane AmoMama a Womanly Live.

Mike Bedard

Mike sa profesionálne venuje písaniu už zhruba desaťročie, pričom vo svete žurnalistiky začal na UCLA písaním pre The Daily Bruin. Svoju lásku k filmu a zábavnému priemyslu posunul na ďalšiu úroveň písaním pre rôzne predajne, ako napríklad Cracked, Ranker a StudioBinder, a potom zakotvil v Looper.

Tim Lammers

Tim Lammers je skúseným zábavným reportérom, ktorý od roku 1999 písal pre desiatky webových stránok pridružených sieťových televízií a veľkých zábavných kanálov. Ako filmový reportér urobil viac ako 2 000 rozhovorov s niektorými z najväčších mien filmového a televízneho priemyslu, vrátane Meryl Streep, Morgan Freeman, Harrison Ford, Halle Berry, Keanu Reeves, Robert De Niro, Salma Hayek a Charlize Theron; a filmári vrátane Francisa Forda Coppolu, Tima Burtona, Jamesa Camerona a Christophera Nolana a Ridleyho Scotta.

Samantha Jacobsová

Samantha je spisovateľka na voľnej nohe, ktorá brutálne severovýchodné zimy vymenila za večné slnko južnej Floridy. Je amatérskou scenáristkou, čo podnecuje jej vášeň pre písanie o filmoch a televízii.

S.G. Howe

Savannah je bývalá členka vedenia redakcie novín, ktorá našla slobodu v písaní na voľnej nohe a časopiseckej žurnalistike. Počas svojho pôsobenia v oblasti novín získala viacero ocenení v oblasti reportáží, písania a fotografovania.

Kay Banks

Kay je spisovateľka a redaktorka na voľnej nohe s viac ako päťročnými skúsenosťami. Špecializuje sa na správy o celebritách a životný štýl.

Poďme sa porozprávať o Greganovi

Seamus je od narodenia chlapec z Oxfordu, čo funguje dobre, keď milujete slová. Jeho prvé publikované články prišli počas stáže vo Financial Times a krátko nato spoluzakladal krátkodobý interscholastický časopis s názvom Pendragon.

Kathryn Schultz

Kathryn písala o kultúre, správach a jedle už od strednej školy. Jej písanie bolo publikované online a v tlači na miestach ako The Minnesota Daily, Magenta Florence a Pop Culture Puke.

Madisen Swensonová

Madisen má silné základy v písaní pre rôzne publikum a témy, často s rukami v mnohých (možno príliš veľa) nádobách na sušienky. Láska k dizajnu a výzdobe, ktorá je vhodná na prenájom, pomohla jej a jej spolubývajúcej v prvom ročníku vyhrať cenu za najlepšie vyzdobenú internátnu izbu, zatiaľ čo jej vášeň pre písané slovo vo všetkých jeho formách ju viedla od akademickej obce až po písanie produktov a obsahu.

Svetlo radu

Predtým, ako sa pripojila k tímu The List News, Rowenova prax na voľnej nohe zahŕňala písanie pre ChipChick.com, úpravy pre časopis ATM a písanie scenárov pre niekoľko produkčných spoločností. Mala tiež to šťastie, že zastávala celý rad kreatívnych priestorov vedených ženami, stážovala v lifestylovej značke Refinery29, zúčastnila sa podcastingového festivalu WNYC Werk It a produkovala celovečerný projekt o feminizovanom hlase prostredníctvom rádia KSPC.

Savannah McClellandová

Savannah je ex-pat žijúci v jednom z hlavných kulinárskych centier sveta, vo Francúzsku. Jej záľuby vo varení a písaní sa zrodili skoro a už ako tínedžerka začala pracovať v rôznych zamestnaniach vo svete jedla, dokonca aj na začiatku svojej spisovateľskej kariéry.

Pamela pečať

Pamela pôsobila ako expertka pre The Spruce (predtým About), kde sa viac ako 20 rokov venovala rôznym témam vrátane zdobenia, nakupovania a zberateľstva. Písala pre mnoho ďalších webových stránok vrátane Livestrong, Worthpoint a RubyLane.

Sarah Mohamed

Sarah pochádza z Austinu v Texase a vrátila sa tam po štúdiách v Bostone v štáte Massachusetts. Láska k jedlu a nenávisť ku kanceláriám ju priviedli k práci na farmách a v reštauráciách.

Thompson Smith

Thompson Smith počas svojich mnohých rokov v biznise zažil dekadentné vrcholy a dušu ničiace pády voľnej popkultúrnej žurnalistiky. Urobil trochu staroškolského spravodajstva v novinách; urobil trochu neúctyhodných alt-týždenných vecí; objavil sa na mnohých webových stránkach; Napísal pár dosť hrozných krátkych filmov.

Meredith Eastwoodová

Meredith zdokonalila svoje domáce, upratovacie a kuchárske zručnosti vďaka veľkej rodine. Pravidelne skúša nové recepty s fantastickými výsledkami a je hrdá na to, že dokáže odstrániť akúkoľvek škvrnu z akéhokoľvek materiálu.

Rachel Welch

Rachel je spisovateľkou odkedy vie držať pero a bola nadšená, že sa v roku 2019 po prvý raz stala platenou spisovateľkou. V súčasnosti vytvára a upravuje obsah s rôznymi klientmi v oblasti jedla, životného štýlu a zdravia a wellness.

Ryan Hayward

Ryan strávil lepšiu polovicu dvoch desaťročí prácou vo všetkých aspektoch reštauračného priemyslu. Od autobusára cez obsluhu, pomocnú silu v kuchyni, barmana a generálneho manažéra sa naučil jemnosti tejto profesie.

Leslie McMann

Leslie je obsahový stratég a copywriter viac ako 3 roky. Pred písaním pracovala ako výskumníčka pre dokumentárny film o skutočných zločinoch.

Carlos Marulanda

Carlos je už deväť rokov študentom písania a profesionálom zameraným na komunikáciu. Začínal v Consumer Insights v Universal Orlando Resort, získal predstavu o tom, ako sa implementuje spätná väzba od spotrebiteľov, a zoznámil sa so zhromažďovaním údajov.