Iné

Sandra Lee

Sandra Lee je spisovateľka, redaktorka a blogerka, ktorá už mnoho rokov píše kreatívny obsah v rôznych oblastiach životného štýlu. Pracovala v tlačených aj digitálnych publikáciách a značkách v oblasti bytového dizajnu, rodiny, krásy, wellness a cestovania.

Kareena Koirala

Kareena je spisovateľka a redaktorka so sídlom v Káthmandu v Nepále. Svoj prvý triler napísala ako osemročná pre svoj školský časopis a od roku 2016 píše pre množstvo tlačených a digitálnych publikácií vrátane AmoMama a Womanly Live.

Mike Bedard

Mike sa profesionálne venuje písaniu už zhruba desaťročie, pričom vo svete žurnalistiky začal na UCLA písaním pre The Daily Bruin. Svoju lásku k filmu a zábavnému priemyslu posunul na ďalšiu úroveň písaním pre rôzne predajne, ako napríklad Cracked, Ranker a StudioBinder, a potom zakotvil v Looper.

Tim Lammers

Tim Lammers je skúseným zábavným reportérom, ktorý od roku 1999 písal pre desiatky webových stránok pridružených sieťových televízií a veľkých zábavných kanálov. Ako filmový reportér urobil viac ako 2 000 rozhovorov s niektorými z najväčších mien filmového a televízneho priemyslu, vrátane Meryl Streep, Morgan Freeman, Harrison Ford, Halle Berry, Keanu Reeves, Robert De Niro, Salma Hayek a Charlize Theron; a filmári vrátane Francisa Forda Coppolu, Tima Burtona, Jamesa Camerona a Christophera Nolana a Ridleyho Scotta.

Samantha Jacobsová

Samantha je spisovateľka na voľnej nohe, ktorá brutálne severovýchodné zimy vymenila za večné slnko južnej Floridy. Je amatérskou scenáristkou, čo podnecuje jej vášeň pre písanie o filmoch a televízii.