inšpiráciu

12 druhov mixérov a s akými liehovinami sa najlepšie spárujú

Možno nemáte vždy to, čo potrebujete na prípravu svojho obľúbeného nápoja v čo najkratšom čase. Aby sme vám pomohli, tu je 12 jedinečných kombinácií liehovín a mixérov, ktoré môžete vyskúšať.

41 najlepších receptov z brusníc, na sviatky alebo kedykoľvek

Prezrite si tieto recepty a označte si svoje obľúbené, aby ste mohli pridať brusnicovú príchuť (a farbu) do každého jedla a nápoja, po ktorom túžite, či už na dovolenke alebo bez dovolenky.

Položky menu Taco John sú hodnotené od najhoršieho po najlepšie

Urobte si poznámky, aby vaša ďalšia návšteva tohto miesta rýchleho občerstvenia mohla byť veľkolepá. Toto sú niektoré z najobľúbenejších položiek ponuky Taco John, ktoré sa umiestnili najhoršie na prvom mieste

Johnny Rockets Burgers zoradené od najhoršieho po najlepšie

Hlboko sme sa ponorili do ponuky Johnny Rockets a zoradili sme všetky obľúbené hamburgery tohto reťazca rýchleho občerstvenia od najhorších po najlepšie. Tu je to, čo sme našli.

Najlepšie perníkové súpravy v roku 2022

Od perníkových chalúpok po perníkových nindžov, tieto perníkové súpravy túto sezónu určite pridajú sviatočnú náladu na vaše slávnosti.

Kráľovské jedlo na večeru, ktoré spája kráľovskú rodinu

Tu je dôvod, prečo má jedno rizoto špeciálne miesto v srdciach kráľovskej rodiny.

Martha Stewart nosí nič okrem zástery pre reklamu na zaparenú kávu

Celkové projekty Marthy Stewart neprestávajú prekvapovať sledovateľov, vrátane jej najnovšej reklamy na kávu, v ktorej má na sebe iba zásteru.

Here Comes The Donug, Your Next Glorious Hangover Cure

Neustála potreba väčšieho množstva potravy viedla k vzniku potravinových hybridov. A jedno slané cross-over jedlo je chválené ako ďalší liek na kocovinu.

Neočakávaná zložka v raňajkovom sendviči Marcusa Samuelssona

Ak je jedna vec, ktorú sme sa dozvedeli o šéfkuchárovi Marcusovi Samuelssonovi, je to, že sa bude chytať chutí. Zdá sa, že jeho raňajkový sendvič to dokazuje.

Toto sú obľúbené jedlá Paula Hollywooda na pečenie

Slávny pekár a porotca „GBBO“ Paul Hollywood má niekoľko obľúbených jedál, ktoré rád pečie. Možno budete dokonca prekvapení niektorými z jeho možností.

Najlepšie adventné kalendáre roku 2022

Adventné kalendáre môžu tradične obsahovať kúsky čokolády, no v súčasnosti je na vašom vianočnom zozname kalendár pre každého gurmána.

Hack vďakyvzdania Marcus Samuelsson prisahá

Tu je návod, ako vylepšiť klasickú prílohu na Deň vďakyvzdania.

Tipy na konzervované ryby, ktoré budete chcieť vedieť skôr

Ryby v konzerve sa stali obrovským kulinárskym trendom, ktorý neustále vytvára nové, chutné výtvory. Toto sú tipy na konzervované ryby, ktoré by ste chceli vedieť skôr.

Najlepšie potravinové darčeky v roku 2022

Ak hľadáte tie najlepšie potravinové darčeky pre gurmánov vo vašom živote, už nehľadajte. Náš vybraný výber darčekových krabičiek a zmiešaných predmetov uspokojí všetkých.

Sú maslové dosky ďalšou doskou na údeniny?

Tu je to, čo by ste mali vedieť o novom trende.