Instagram je nadšený z poroty hostí najlepšieho šéfkuchára Kanady

 Kanadské najlepšie šéfkuchárske hviezdy Instagram Dave Mallyon


dlhodobá americká ' Najvyšší šéf “ má bratranca v Kanade a Instagram oznámil, že známa tvár navštívi kanadský seriál ako hosťujúci porotca. 15 ďalších medzinárodných destinácií hostiť verziu „Top Chef“ a podľa článku z Toronto Sun z roku 2011 bol úspech relácie v krajine nad očakávania od samého začiatku (prostredníctvom Webový archív ).Vysielanie zapnuté Food Network , relácia je momentálne vo svojom 10. sezóna s jeho najdlhšie slúžiacim členom obsadenia, hlavným rozhodcom Markom McEwanom, v sprievode Janet Zuccarini, Mijune Pak, Chrisa Nuttalla-Smitha a novším prírastkom hercov, potravinárskym vedcom a novým sudcom Davidom Zilberom. Hostiteľ Eden Grinshpan vypĺňa topánky Padma Lakshmi v kanadskej verzii televízneho kuchára. Ďalšou paralelou medzi americkým a kanadským „Top Chef“ je to, že na scénu každú chvíľu prichádza hosťujúci porotca a tentoraz zavíta na scénu „Top Chef“ Kanada slávny veterán potravinárskeho priemyslu.
Instagram sa už nemôže dočkať, kedy bude sledovať Gail Simmonsovú na kanadskom „Top Chef“.

 Gail Simmons, najlepší šéfkuchár Kanady Instagram

Netreba znalca kuchárskej šou, aby vedel kto Gail Simmonsová je. Medzi jej početnými príspevkami do médií o potravinách je pravdepodobne najlepšie známa svojou úlohou v americkej iterácii „Top Chef“ – a to oprávnene, keďže je v šou ešte dlhšie ako jej ikonická moderátorka Padma Lakshmi. Menej známa o Simmonsovej je však skutočnosť, že pochádza z kanadského Toronta Jedlo a víno .Tento týždeň Simmons zverejnil spoiler pre divákov televízneho vysielania Instagram , píše: „Ako si viete predstaviť, bola som veľmi nadšená, že som sa vrátila do svojej vlasti na dnešnú epizódu 'Top Chef Canada'.“ Nebolo by to prvýkrát, čo obsadila miesto v kuchárskej šou Food Network; objavila sa aj v epizóde premiérovej sezóny seriálu v roku 2011, per Život v Toronte .

'Je skvelé, že ťa mám, musíš sa vrátiť!' Porotkyňa 'Top Chef' Janet Zuccarini komentovala príspevok Simmonovcov. 'Dúfam, že nie naposledy, čo s tebou sedím v porote!!' pridal sa nový porotca David Zilber. Viac ako 3 000 hodnotení Páči sa mi z oddelenia fanúšikov a slová „nemôžem sa dočkať, až si to dnes večer pozriem“ zhrnuli pocit uznania vo vlákne komentárov.