Instagram miluje toto kreatívne točenie „obľúbeného“ koláča Iny Garten

 jablkový koláč a jablká Pixel-Shot/Shutterstock Pláž Hannah


Pre mnohých spomínanie Ina záhrada pripomína jednoduché, ale elegantné domáce varenie. Garten, kuchárka samouk, vstúpila do kulinárskeho sveta, keď si kúpila svoj obchod so špeciálnymi potravinami Bosá Contessa . Neskôr napísala kuchársku knihu s rovnakým názvom a v roku 2002 Garten spustila vlastnú reláciu Food Network “ Barefoot Contessa .'Napriek rýchlemu vzostupu slávy zostáva Gartner pokorná a pri zemi a povzbudzuje nespočetné množstvo ďalších. Nedávno sa instagramový umelec inšpiroval jedným z Gartenových receptov, sladkosťou Francúzsky jablkový koláč dezert.


Podľa nej Instagram , Jessie Kanelos Weiner je vizuálna umelkyňa a ilustrátorka pre The New Yorker, Vogue a The Wall Street Journal. Jej stránka je plná umeleckých diel s tematikou jedla a jablkový koláč Iny Garten nie je o nič menej výnimočný. V skutočnosti, Garten znovu uverejnené Weinerovej výtvor, tlieskajú jej talentu a ďakujú jej. Netreba dodávať, že tento jablkový koláč je skutočným umeleckým dielom.

Tento jablkový koláč inšpirovaný Inou Garten je príliš dobrý na jedenie

 umelecké znázornenie jablkového koláča InstagramLen niekoľko hodín po tom, čo umelkyňa Jessie Kanelos Weiner zverejnila svoj pohľad na francúzsky jablkový koláč Iny Garten, kulinárska hviezda našla video a zdieľala ho sama. Instagram stránku. Príspevok označila ako „[jej] najobľúbenejší zo všetkých [jej] dezertov“. Tento konkrétny jablkový koláč však nie je na jedenie – je vyrobený z papiera. Weiner používa útržky papiera a akvarelové farby, aby vytvoril ilúziu jedla, ktoré sa krája, kombinuje a varí do krásneho malého jablkového koláča.

Príspevok sa páčil viac ako 18 000 ľuďom, pričom stovky povedali, aká je prezentácia „krásna“ a „zábavná“. Iní to označili za „najdokonalejší recept“ a zverejnili emotikony zeleného jablka, pretože Granny Smiths sú očividne najlepší druh jablka na pečenie . Ako keby Weinerova práca už nebola dostatočne brilantná, jeden človek navrhol: 'Mali by ste spolupracovať na zábavnej pop-up knihe pre jednu z [Gartenových] kuchárskych kníh.' Áno prosím. Bezpochyby by to tak mohlo byť najlepšia kuchárska kniha Iny Garten ešte.