Je Kroger otvorená pre Memorial Day 2023?

 Potraviny Facebook Mária Scintová






Pre mnohých je Memorial Day neoficiálnym začiatkom leta, keď mnohí chodia na kúpalisko alebo organizujú grilovačky a vonkajšie párty pre rodinu a priateľov. Netreba dodávať, že v akejkoľvek situácii na večierku budete potrebovať potraviny, ale dobrou správou pre nakupujúcich na poslednú chvíľu je, že sa zdá, že väčšina veľkých reťazcov obchodov s potravinami – vrátane Kroger – plánuje byť otvorená na Memorial Day. V závislosti od miestnych potravín sa však otváracie hodiny môžu líšiť.



To znamená, že by ste mali byť celkom v bezpečí pre všetky svoje potreby týkajúce sa hamburgerov a žemlí na poslednú chvíľu a budete pokrytí, ak by vám náhodou v nevhodnej chvíli došlo uhlie alebo zapaľovač. Ak tvoj Memorial Day party bude bujará , Kroger vám tu tiež môže pomôcť mnohé z jej obchodov predávajú víno , pivo a dokonca aj liehoviny v závislosti od štátnych alebo miestnych zákonov.








A čo pridružené spoločnosti Kroger?

 párky v rožku s vlajkami USA Oleksandra Naumenko/Shutterstock

Môžete byť nakupujúcim Kroger bez toho, aby ste o tom vedeli, pretože reťazec prevádzkuje aj niekoľko ďalších značiek potravín. V Colorade môžete nakupovať v King Soopers, zatiaľ čo vo Wisconsine je kráľom Pick'n Save. Virgínia je domovom viac ako 50 Harris Teeters, zatiaľ čo v západných štátoch ako Arizona a Nové Mexiko budete pravdepodobne nakupovať Smith's.



Podobne ako Kroger, aj mnohé z jej pridružených spoločností ako Harris Teeter, Pick'n Save, King Soopers a Smith's plánujú byť otvorené na Deň obetí vojny. Je však možné, že prázdninové hodiny predajne sa môžu skrátiť na základe počtu zamestnancov a navyše vždy existuje šanca, že ktorýkoľvek obchod môže byť zatvorený z vlastných dôvodov. Hoci takéto udalosti môžu byť nepravdepodobné, nikdy nemôžete úplne vylúčiť možnosť.

Ako už bolo povedané, existuje veľká šanca, že vaša miestna pobočka Kroger alebo Kroger bude počas sviatku Memorial Day otvorená. Vždy ste si mohli skontrolovať hodiny váš miestny obchod online . Ak si však musíte byť 100% istý konkrétnym miestom, jediný spôsob, ako to urobiť, je zavolať vopred a potvrdiť jeho stav.