Kráľovská havajská ponuka vďakyvzdania je jedlo vo vlaku

 Kráľ's Hawaiian sweet rolls Facebook Gillian King


Cestovanie na Deň vďakyvzdania môže byť pre každú rodinu jedným z najstresujúcejších období v roku. Podľa Úrad pre štatistiku dopravy , 91 % dovolenkovej cesty na dlhé vzdialenosti (viac ako 50 míľ) je osobným vozidlom. A šesťdňové obdobie okolo Dňa vďakyvzdania je jedným z najrušnejších cestovných období v roku.Takže tento Deň vďakyvzdania, Kráľovský havajský chce odľahčiť vášmu cestovnému zaťaženiu. Nešoférujte, choďte vlakom a vezmite si kráľovský havajský sviatočný obed, kým ste na ceste do cieľa. Alebo, ak ste naozaj pripútaní k tomu, že sedíte šesť hodín v aute s litániou príbuzných, môžete si na chvíľu oddýchnuť od hektického vedenia s rezerváciou jedla v stojacom jedálenskom vozni.
Od štvrtka 3. novembra si môžete rezervovať tento očarujúci zážitok z jedálenského vozňa online a vychutnajte si skutočne špeciálne prázdninové zážitky, ktoré sa vracajú k vianočným obdobiam v minulosti.

Kráľovský havajský prázdninový vlak

 Havajské posúvače sladkých roliek msaandy033/ShutterstockSladkú chuť King's Hawaiian Sweet Hawaiian Rolls možno poznáte, ale ak sa počas týchto sviatkov vydáte ich vlakom v štýle Roll Home In Style, značka vám pomôže uľahčiť vstup do sezóny trojchodovým jedlom (za Vráťte domov štýlovo ). Dostanete zelený šalát s opečenými krutónmi Hawaiian Roll, zhovievavý sendvič inšpirovaný zvyškom vďakyvzdania podávaný na žemli Hawaiian Roll a ako dezert prepychový puding z tekvicového chleba Hawaiian Roll.

korenie pre steakový dom

V piatok 18. novembra si môžete vychutnať chutné jedlo vo vlaku zo stanice Philadelphia 30th Street Station na stanicu Penn v New Yorku, cesta trvá približne hodinu a 15 minút. V sobotu 19. novembra premáva stravovací vlak z newyorskej Penn Station na bostonskú South Station, čo je asi štvorhodinová cesta. Alebo ak chcete, jedlo bude k dispozícii v pokoji a tichu stacionárneho jedálenského vozňa 18. novembra na stanici Philly's 30th Street Station, 19. novembra na ikonickej stanici Penn Station v New Yorku a v nedeľu, novembra na stanici Grand South v Bostone. 20.Na ktorékoľvek jedlo, ktoré sa koná počas obeda a je možné ho urobiť online, je potrebná rezervácia. Ak sa vám nepodarí nájsť nejaké miesto, vždy sa nájde spôsoby, ako si kúpiť predvarenú večeru na Deň vďakyvzdania . Tu je stará dobrá sviatočná hostina!