Martha Stewart práve povedala, že sa „roztopí“ na fotkách Brada Pitta na Instagrame

 Martha Stewart sa usmieva lev radin/Shutterstock


Martha Stewart je stále tu a rozbúcha srdcia aj vo svojich 80 rokoch. Kľúč k jej mladosti, podľa toho, čo povedala Zábava dnes večer , je liezť na hory, cvičiť, dobre jesť a samozrejme raz za čas postaviť pasce smädu. Aby ste si zapamätali, Stewart urobila v roku 2020 pomerne veľa titulkov, keď zdieľala dusná selfie pri bazéne . Po zdieľaní zrejme dostala aj množstvo návrhov a návrhov, no ignorovala ich, pretože na to jednoducho nemá čas (cez Ellen Show ). Radi by sme si mysleli, že nebola sarkastická, ale aj keby bola, nezáleží na tom, pretože je Martha Stewart. A kto by na ňu zabudol tínedžerský špinavý príspevok ? Lifestylový guru predviedol modelingové fotografie, pri ktorých sa otáčali hlavy všetkých vekových kategórií.Zdá sa, že už nejaký čas s nikým nechodí a na rozdiel od klebiet, ona a Pete Davidson neboli vecou , hoci memy boli zábavné a povedala, že je „roztomilý“. .“ Ale verte tomu alebo nie, existujú muži, ktorí dávajú Stewartovej motýle. V skutočnosti prezradila počas epizódy Milá Chelsea podcast, že len v roku 2022 tvrdo rozdrvila niekoľko mužov a nedávno navrhla, že by sa mohla zaľúbiť do Brada Pitta.
Martha Stewart má oči na Bradovi Pittovi

 Martha Stewart a Brad Pitt Tinseltown/Shutterstock & Karwai Tang/Getty

Počas jej vystúpenia na ' The Tonight Show 'Moderátor Jimmy Fallon sa opýtal Marthy Stewartovej, či existuje nejaká celebrita, ktorá ju očarí. 'Na Instagrame ma celkom zaujal tento veľmi pekný mladý chlapec, ktorý sa volá Brad Pitt,' prezradil Stewart, keď publikum začalo šalieť. Stewart však pri stretnutí s hercom len vie, že by bola ohromená hviezdami, pretože je „tak roztomilý.“ „S pribúdajúcimi rokmi vyzerá lepšie a lepšie,“ vykríkla.Aj keď si nie sme istí, či má Brad Pitt o Marthu taký záujem ako ona oňho, nevieme si predstaviť, že by príležitosť stretnúť sa s ikonou dal ďalej. Koniec koncov, každý, kto je miláčikov so Snoppom Doggom musí stáť za to stretnúť sa, nie?

Domáca bohyňa bola vydatá za svojho bývalého manžela Andrewa Stewarta od roku 1961 do roku 1990 a od rozvodu bola notoricky známa o svojom romantickom živote. Pokiaľ ide o jej bývalého manžela, pokračoval s Robyn Whitney Fairclough, ktorá kedysi pracovala so Stewartom ako jej asistentka (per Denná pošta ).