Najviac objednávaným sendvičom v roku 2022 bol The All-American Club

 Sendvič v metre zabalený Birch Photographer/Shutterstock


Metro áno zásadná zmena jedálneho lístka v júli 2021 a nebolo to nič podobné tomu, čo kedy urobili predtým. Potreba generálnej opravy sa stala nevyhnutnou, pretože podľa toho, čo generálny riaditeľ Subway John Chidsey navrhol počas svojho rozhovoru s časopis QSR , spoločnosť potrebovala nové smerovanie. štátnik uviedla, že to bol najúspešnejší sendvičový reťazec v Amerike v roku 2021, ale počet obchodov každým rokom klesá. Boli tam 26 744 predajní metra v roku 2016, ale od roku 2022 je v krajine v prevádzke 20 845, ScrapeHero správy.Nové menu „Eat Fresh Refresh“ obsahovalo nové omáčky, chlieb a proteíny. V roku 2021 spoločnosť predstavila „sériu metra“ obsahuje 12 typických sendvičov s jediným cieľom: zefektívniť proces objednávania odstránením potreby výberu ingrediencií. Spoločnosť kurátorovala každú odrodu. Od uvedenia na trh ubehol už nejaký čas a ako sa rok chýli ku koncu, spoločnosť Subway zverejnila rebríček najpredávanejších sendvičov série Subway „Subway Unwrapped“.
Subway zaradilo svoje bestsellery série Subway za rok 2022

 Čerstvo vyrobený Subway All-American Club YouTube

Séria Subway obsahuje štyri zostavy: syrové steaky, Italianos, kuracie mäso a kluby. Niektorí boli rozdelené najprv nad novým menu, ale zdá sa, že mnohým ľuďom chutilo. „Myslím si, že jedálny lístok dopadol oveľa lepšie, ako som si myslel, a v skutočnosti prinúti zákazníkov získať doplnky, s ktorými sa väčšina ľudí neobťažuje (ako dvojitý syr na syrových steakoch), takže to je plus,“ Redditor @Mirrororor, ktorý pracuje v metre, vyjadril názor .Podľa spoločnosti príspevok na Instagrame , All-American Club bol najpredávanejším sendvičom série Subway s 24,7% mierou objednávok v roku 2022. Subway Club sa umiestnil na druhom mieste s 21,4% a Supreme Meats na treťom mieste s 12,3%. Podľa Webová stránka metra , All-American Club pozostáva z pečených morčacích pŕs, údenej slaniny z bieleho chleba, Schwarzwaldskej šunky, paradajok, červenej cibule, šalátu, majonézy, talianskeho chleba a amerického syra. Dosahuje 450 kalórií pre 6-palcovú ponorku a 900 pre normálnu stopu. Footlong Pro je naplnený dvojnásobným množstvom mäsa a poskytuje 1350 kalórií.

Čo sa týka jeho chuti, YouTuber Johnny Clyde vyhlásil, že ponorka ju „vyhodila z parku“ a pochválil novú slaninu a morku pečenú v rúre Subway ako chutnejšie ako predchádzajúce verzie. Namáčanie sendviča do parmezánovej omáčky reťazca označil za „prevrat“. YouTuber JKMCraveTV objednal si stopku s extra mäsom a nahradil slaninu pečeným hovädzím mäsom. Ponorke dal solídnych deväť z 10 a tešil sa z toho, aké to bolo mäsité.