Nakupujúci Aldi šalejú o hľuzovkových gnocchi

 halušky v bielej miske Giorgio Perottino / Getty Images Cole Brocksom


Ako sa rok chýli ku koncu a dni sú chladnejšie, mnohí z nás siahajú po teplejších a výdatnejších jedlách. A kto by mohol povedať nie teplej miske polievky alebo koláču? nedávno SN urobili prieskum medzi našimi čitateľmi , ktorá zistila, že jeseň bola najobľúbenejším obdobím roka pre sezónne potraviny.A čo je výdatnejšie ako veľký tanier halušiek? Hoci to nie je vo svojej podstate sezónne jedlo (v Argentíne jedia halušky raz za mesiac, napr. Food Republic ), určite je hustá, sýta a podáva sa teplá. Navyše je ich dosť recepty na jesenné halušky používam sezónne suroviny a koreniny.
Ak vám toto všetko znie ako dobrá večera, potom Aldi môže mať presne to, čo hľadáte. Sieť supermarketov práve vydala novú halušky plnené hľuzovkou , ako si všimol používateľ Instagramu @adventuresinaldi, a fanúšikovia to milujú – a nielen preto hľuzovky sú práve teraz .

Čo hovoria fanúšikovia

 balené halušky na poličke Aldi InstagramFanúšikovia Aldi vyjadrili svoje myšlienky v sekcii komentárov na @adventuresinaldi príspevok na Instagrame.

'Hľuzovka je fenomenálna! Najprv uvarená, potom orestovaná s maslom a cesnakom. Podávame s krevetami v smotanovej omáčke.... Šéfkuchársky bozk,' napísal jeden užívateľ, zatiaľ čo ďalší poukázal na to, že hľuzovkové halušky boli plnené ricottou. a opísal ich ako „bombu“. Ďalší venovaný účet Aldi napísal, že minulý týždeň podávali hľuzovkové halušky s nejakou omáčkou Alfredo. 'DOBRE!' @aldifoodie napísal.Niektorí používatelia však mali o produkte určité obavy. Na stránke Reddit, a diskusia vypukol o tom, či sú hľuzovkové halušky bezlepkové. Redditor v komunite r/glutenfree, ktorý povedal, že sú v bezlepkovej diéte noví, zverejnil fotografiu zoznamu zložiek balíka a používatelia diskutovali o svojich názoroch v komentároch. Jeden používateľ vysvetlil, že 'nevidí žiadne zložky obsahujúce lepok, ale Aldi je naozaj dobrý v označovaní vecí bez lepku, takže by som predpokladal, že existuje nejaká krížová kontaminácia alebo niečo, čo im bráni v označení týchto výrobkov bez lepku.'

Mnohí používatelia súhlasili s tým, že s tým je spojená určitá úroveň rizika, no niektorí boli ochotní toto riziko podstúpiť. Jeden užívateľ napísal: 'Bez lepkových prísad, vyrobené v Taliansku, distribuované spoločnosťou Aldi. Tri zelené svetlá.' Ďalší vysvetlil, že „toto predtým jedli bez problémov, hoci nie presne s touto príchuťou“. Bez ohľadu na to, ako sa zdá, ľudia túžia dostať tieto hľuzovkové halušky od Aldi do rúk.