Novinky

Pravda o steaku a sendviči so syrom

Jednou z najobľúbenejších možností v Subway je sendvič Steak & Cheese, jedlo, ktoré je vybavené lahodnými prísadami. Tu vieme o tom všetko.

Čo robí McDonald's Travis Scott jedlo tak znepokojujúce

Nové kombinované jedlo spoločnosti McDonald's, Cactus Jack, bolo okamžite bestsellerom, ale nebolo to bez kontroverzií. Existuje ešte jeden dôvod na obavy. Podľa poradcu pre výživu Joan Ifland, Ph.D., toto jedlo propaguje práve tie problémy, proti ktorým jej organizácia bojuje.

Pravda o víťazovi Veľkej Británie, Bake Offovi, Rahulovi Mandalovi

Víťaz deviatej série Veľkej britskej pekárskej show (Great British Baking Show v USA), Rahul Mandal, je uznávaný muž.

Gordon Ramsay sa opäť predstaví v kategórii horúcich za jednej podmienky

Gordon Ramsay bol v januári 2019 nadmieru spokojný s fanúšikmi všade, keď sa objavil v šou YouTube Hot Ones a jedol pikantné krídla s hostiteľom Seanom Evansom. Gordon Ramsay práve oznámil, že sa tento mesiac opäť predstaví v skupine Hot Ones pod jednou špeciálnou podmienkou.

Pravdepodobne budú vajcia drahšie. Tu je dôvod

Pravdepodobne vajcia zdražejú. Tu je dôvod, prečo by ste mali v najbližších týždňoch očakávať zvýšenie cien vajec a kuracieho mäsa.

Tu je uvedené, koľko pracovníkov spoločnosti Instacart skutočne zarába

Aj keď je podnikanie na vzostupe, nemusí sa to nevyhnutne prejaviť vo vysokých príjmoch pre pracovníkov Instacart. Koľko zarábajú?

Prečo pravdepodobne nebudete mať šancu vyskúšať nové kocky tvarohového koláča od spoločnosti Oreo

Nie sme tí, ktorí zvyčajne riskujú hyperboly, ale v každej úctyhodnej americkej večeri nájdete slušný tvarohový koláč Oreo. Na druhej strane štvorce Oreo cheesecake sú nepochybne geniálne na úrovni Einsteinu.

Pravda o vírusovej sprchovej cibuli spoločnosti TikTok

TikTok predstavil najnovšie kúpeľňové výrobky proti zápachu a horúci objav je oveľa lacnejší ako vonná sviečka, luxusný difuzér alebo Poo-Pourri.

Skutočný dôvod Taco Bell zaplatí iba niektorým manažérom 100 000 dolárov ročne

Spoločnosť Taco Bell nedávno oznámila vážne zvýšenie platov niektorých svojich manažérov s platmi, ktoré sa pohybujú v rozmedzí 100 000 dolárov - ale nie všetci manažéri majú nárok.

Heather West: Čo teraz robí víťaz sezóny 2 v Hell's Kitchen

V 2. sezóne Hell's Kitchen sa predstavilo 12 súťažiacich bojujúcich o možnosť pracovať ako výkonný kuchár v rezorte Red Rock v Las Vegas. Keď sa prach usadil, korunu získala Heather West, šéfkuchárka Sous z Port Jefferson v New Yorku. Čo chystá v týchto dňoch?

Táto vírusová povesť TikToku o Dave & Busterovej hovorí ľuďmi

Virálna fáma TikToku o Dave & Busterovej vyvolala predtým zdieľané klebety o tom, kto skutočne založil reťazec rodinnej zábavy.

Smiešne množstvo jedla Burger King sa predáva iba za 2 doláre

Čo môžete v dnešnej dobe dostať za 2 doláre? Nie veľa: ani kilo mletého hovädzieho mäsa a ani celkom galón mlieka. V Burger King však môžete získať novú ponuku občerstvenia, ktorá znie skôr ako plnohodnotné jedlo: cheeseburger, 10 kuracích nugetiek, stredné hranolky a sóda

Koľko majiteľov franšízy Chick-Fil-A skutočne ročne zarobí

Vlastníctvo franšízy Chick-fil-A má niektoré odlišné podmienky ako ostatné reťazce rýchleho občerstvenia. Pre tých, ktorým sa podarí otvoriť franšízu Chick-fil-A - a získať ju nie je ľahké - je príjem veľmi dobrý.

Buffalo Wild Wings práve pridal nové príchute. Tu je to, čo potrebujete vedieť

Ak ste fanúšikom Buffalo Wild Wings, je pravdepodobné, že vás dosť nadchne vždy, keď uvoľnia novú príchuť zo svojej „Sauce Lab“, a možno si dobre spomínate (a zvláštne túžite) po niektorých od tých minulých omáčok. . Túto jeseň Buffalo Wild Wings vydal štyri nové príchute krídel!

Prečo Noel Fielding nebude v pripravovanej edícii celebrít Veľkej Británie na pečenie

Noel Fielding nebude vstupovať do stanu a nebude sa zúčastňovať očakávaného hviezdneho obsadenia filmu The Great British Bake Off. Tu je dôvod.

Kto je teraz Alton Brown ženatý?

Alton Brown bol hostiteľom úspešnej šou Food Network Good Eats do roku 2012, pričom mal sedemročnú prestávku, kým sa šou nevrátila, prepracovaná, v roku 2019. Dlhoroční fanúšikovia si však mohli všimnúť ďalšiu veľkú zmenu, ktorá sa v živote hviezdy udiala počas jeho Good Jedáva neprítomnosť.

Pravda o 3D tlačenom „kuriatku“ KFC

Dobre, takže už máš rád kuracie mäso z Kentucky Fried Chicken, však? Ste hra, aby ste vyskúšali 3D tlačenú verziu nugetiek KFC? Spoločnosť spolupracuje s výskumným laboratóriom v ruskej Moskve na výrobe laboratórne vypestovaných nugetiek, ktoré majú rovnakú chuť a štruktúru ako skutočná vec.

Panda Express má dobré správy pre fanúšikov kuracieho medu s sezamom

Od svojho prvého vystúpenia v roku 2013 sa medové sezamové kuracie prsia stali obľúbenými fanúšikmi a od svojho prvého uvedenia sa občas objavujú. Teraz má Panda Express pre fanúšikov sezamového kuracieho mäsa dobrú správu.

Nové kuracie jedlo Wendy o 5 dolárov, o ktorom všetci hovoria

Reťazec rýchleho občerstvenia, spoločnosť Wendy's, aktualizovala svoju obľúbenú ponuku Biggie Bag v hodnote 5 dolárov tak, aby obsahovala aj kuracie mäso. Nová taška Crispy Chicken Biggie Bag obsahuje jeden chrumkavý kurací sendvič, 10 kuracích nugetiek, malú objednávku hranoliek a fontánkový nápoj.

Twitter reaguje na „nešťastné“ jedlá spoločnosti Burger King

Na máj 2019 spoločnosť Burger King oznámila, že uzavrela partnerstvo so spoločnosťou Mental Health America pre nový produkt: Real Meals. Prišlo to v niekoľkých rôznych náladách, ktoré zahŕňali slané jedlo, jedlo YAAAS, jedlo DGAF, modré jedlo a naštvané jedlo. Reakcie sa líšili a Twitter musel povedať toto.