Nezvyčajné stravovacie tradície, ktoré si počas sviatkov užíva rodina Joela McHalea – exkluzívne

  herec a televízny moderátor Joel McHale Alberto E. Rodriguez/Getty Images Alexandra Cassová


Amerika je taviacim kotlom ľudí, a to nie je nikdy tak zjavné ako počas prázdnin, keď sa kultúry a rodiny opierajú o svoje tradície a zdôrazňujú jedinečne osobné jedlá, ktoré prinášajú správy o úteche a radosti. To platí pre každého, či už ste sa narodili a vyrástli v štáte, alebo ste generačný prisťahovalec; či už ste obyčajný ľud, alebo slávna celebrita, ako je Joel McHale.jedlo travis scott mcdonalds

McHale vyrastal na severozápade Pacifiku a pochádzal konkrétne z Seattle . Viete si teda predstaviť, že strava jeho formačných rokov pozostávala z množstva naozaj dobrých, čerstvých morských plodov. A McHale potvrdzuje, že tradícia sa preniesla aj do sviatočného obdobia a rok čo rok ovplyvňovala jedlá na stole.
SN dostal nedávno príležitosť dohnať McHaleho a diskutovať o všetkom najnovšom o jeho nedávnych projektoch pred dovolenkovou sezónou. A keď sa konverzácia zvrtla na jedlo, McHale sa podelil o niekoľko pohľadov na chutné spôsoby, ako si on a jeho rodina túto sezónu radi vychutnávajú. V an exkluzívny rozhovor so SN McHale odhalil stravovacie tradície svojej rodiny v tomto ročnom období, vrátane zdieľania jedného zo svojich obľúbených sviatočných receptov od svojej mamy.

Dovolenka v Seattli znamená pre Joela McHalea vychutnať si veľa dobrých morských plodov

  čerstvý dungeness krab a citrón Larisablinova/Getty ImagesAj keď Vianoce zvyknú byť v Amerike svedkami trochu väčšej kulinárskej flexibility ako, povedzme, Deň vďakyvzdania, nie je pochýb o tom, že moriak, šunka a všetky doplnky zostávajú konštantné po celý čas. dovolenkové obdobie . Iste, občas tam môžete vidieť vhodené prvotriedne rebro alebo jahňacinu spolu s obvyklým množstvom brušných bokov. No pre Joela McHalea a jeho rodinu sa život na pobreží dostal aj do ich dovolenkového menu. McHale povedal SN že vyrastať, „zvyčajne sme mali losos ako rodina, pretože [v] Seattli bol losos veľmi lacný a mali by sme ho veľa.'

A hoci sa to niekomu môže zdať ako super čerstvá a špeciálna pochúťka, môže byť zbytočná ako pečený moriak, ak ho jete rok čo rok. Našťastie pre McHaleho sobáš znamenal zmenu – do určitej miery – s jeho každoročným sviatočným menu. 'Rodina mojej ženy, vďaka Bohu, začala na Vianoce tradíciu jedenia kraba, krab Dungeness... Je to tak dobré.'McHale uznáva, že táto tradícia je stále „veľmi v Seattli“ a poznamenáva, že to bývalo v regióne všadeprítomnejšie, než by si ľudia mysleli. 'Krab bol v Seattli navždy lacný,' povedal McHale. A hoci sa ceny v priebehu rokov určite zvýšili, kvalita morských plodov sa nezmenila. A pre niekoho, ako je McHale, ktorý hovorí: „Dungeness crab is najlepší krab na planéte,“ je to vianočná tradícia, ktorá stojí za to byť veselá a veselá každý rok.

A keď sa mäso objaví na McHaleovom sviatočnom stole, zvyčajne prichádza vo forme steaku z boku jeho mamy. McHale hovorí, že mäso je „na pár dní marinované v sójovej omáčke, zázvore, zelenej cibuľke, olivovom oleji, soli a korení“ a že je „sakra dobré“.

Pozrite si novinky od Joela McHalea na jeho stránke Instagram . A získajte najlepšie tipy a recepty na koktaily od šéfa Happy Hour Office Q mixéry .

kuriatko korenieKategórie tipy Komiks Potraviny