Tvarohový koláč No-Bake Jello, ktorý by ste mali podávať na každej párty

nepečený tvarohový koláč Jello Sher Castellano / Kaša

Tvarohový koláč môže byť veľmi dobre jedným z najuniverzálnejších ozdobných dezertov, či už je na vrchole s čerstvým ovocím, ako sú jahody, alebo poliaty bohatou višňovou polevou. Niektoré tvarohové koláče sú udusené v šľahačke a naplnené kúskami Oreo alebo pečené s čokoládovými lupienkami zakopanými vo vnútri, aby sa získal dekadentný dezert. Tvarohové koláče sa dajú obliecť nahor alebo nadol, ale bez ohľadu na to, ako radi ochutnávate každý kúsok svojho tvarohového koláča, jedna vec zostáva rovnaká: Sú vynikajúce!


Ak nemáte záujem nájsť si čas na zbehnutie do pekárne alebo a Továreň na tvarohové koláče chytiť plátok, ale túžite po úžasnom plátku tvarohového koláča, pozrite sa na tento recept z Sher Castellano rozšľahajte si doma svoj vlastný nepečený tvarohový koláč Jello s bobuľovým vírením! Príprava trvá len 20 minút a varenie trvá hodinu. Budete tak šťastní, že ste vyskúšali tento recept! Je ideálny pre špeciálnu príležitosť, či už ide o spoločnosť, alebo sa chcete len podeliť so svojou rodinou.čo kúpiť v klube sams

Získať prísady pre tento nepečený tvarohový koláč Jello

prísady na tvarohový koláč Jello, ktoré sa nepečú Sher Castellano / Kaša

Ak si chcete pripraviť tento recept na tvarohový koláč Jello, vezmite si z obchodu mrazené bobule podľa vášho výberu. Skôr ako ich použijete, musíte ich rozmraziť. Budete tiež potrebovať plnotučné mlieko, kryštálový cukor, krabičku zmesi Jell-O No Bake Classic Cheesecake a maslo, ktoré zahrejete na izbovú teplotu. Nezabudnite chytiť špeciálne zmes No-Bake Classic Cheesecake Jello. V krabici je takmer všetko, čo potrebujete, takže je tento recept prekvapivo jednoduchý.
Veľmi tvarohový koláč Jello, ktorý sa nepečie

nepečený tvarohový koláč Jello Sher Castellano / Kaša

S týmto receptom na tvarohový koláč Jello, ktorý sa nepečie, je obloha hranicou, pokiaľ ide o to, aké bobule sa rozhodnete použiť. Castellano uprednostňuje použitie zmesi bobúľ, ako sú napríklad tie zo zmesi mrazených bobúľ. Môžu to byť malinové koláče alebo sladšie jahody, a dokonca aj černice s chuťou dochutia! Aj keď nie ste fanúšikom semien, zvážte použitie bobúľ, ktoré majú nepatrné semená, a nie tých, ktoré sa dajú ľahko odhaliť po tom, ako sú bobule mierne roztlačené vidličkou.

„Každé bobule funguje. Rovné čučoriedky by boli obzvlášť milé, pretože majú sladkú guľatú chuť namiesto toho, aby boli ostrejšie a koláčovejšie, “uviedol Castellano.Na tento nepečený tvarohový koláč Jello budete potrebovať sito

biela misa s rozmixovanými bobuľami v sitku na nepečený tvarohový koláč Jello Sher Castellano / Kaša

Predtým, ako sa vrhnete na prípravu tohto receptu na tvarohový koláč Jello, ktorý sa nepečie, nezabudnite mať po ruke sito alebo tvarohovú tkaninu, ktoré vám pomôžu odstrániť dužinu a semená zo zmesi ovocnej kaše a pripraviť tento úžasne lahodný dezert. Existuje veľká šanca, že už vo vašej kuchyni sedí sito, ale ak nie, máte ďalšie možnosti. Cheesecloth je vyrobený z voľne tkaného materiálu a často ho nájdete v miestnych obchodoch s potravinami, supermarketoch alebo kulinárskych obchodoch. Pri najbližšom nákupe si niektoré z nich vyzdvihnite, aby ste vedeli, že ich budete mať po ruke.

Pracujte s ovocím a kôrkou tohto tvarohového koláča Jello, ktorý sa nepečie

prísady do misy na nepečený tvarohový koláč Jello Sher Castellano / Kaša

Vezmite malú misku a vložte do nej rozmrazené (predtým zmrazené) bobule spolu s dvoma polievkovými lyžicami cukru. Vezmite vidličku a bobule trochu roztlačte, potom ich odložte. Panvicu s rozmermi 8 x 8 palcov vyložte pergamenovým papierom alebo fóliou a tiež ju položte na stranu.Potom otvorte krabicu na mixovanie Jello No-Bake Classic Cheesecake a pripravte sa na prípravu kôrky. Pomocou kombinácie rúk zmiešajte cukor a maslo, ktoré je posadené pri izbovej teplote. Castellano to vysvetlil maslo teplota miestnosti je „ideálna na miešanie“. Pracujte so zmesou kôry, kým sa nestane konzistenciou vlhkého piesku. Kôrkovú zmes vtlačíme do pekáča a vyhladíme ju odloženou stierkou alebo odmerkou, potom ju odložíme.

koľko stojí členstvo v costco 2020

Pripravte si náplň do tvarohového koláča Jello, ktorý sa nepečie

nepečená tvarohová torta Jello v miske Sher Castellano / Kaša

Podľa pokynov v krabičkovej zmesi pripravte plniacu zmes pre tento nepečený tvarohový koláč Jello, ktorý kombinujte s jedným a pol šálkami plnotučného mlieka a miešajte v stojatom mixéri na nízkej teplote po dobu 30 sekúnd. Potom stojanový mixér otočte na strednú teplotu a miešajte tri minúty. Ak nemáte stojanový mixér, môžete namiesto toho použiť ručný mixér a misku. Lyžicou naplňte pripravenú kôrku, uhlaďte ju odloženou stierkou alebo lyžicou a odložte nabok. Vyhladením náplne zaistíte jednotnú nátierku a krásny dezert, ktorý navyše vynikajúco chutí.

Späť k bobuľám s týmto nepečeným tvarohovým koláčom Jello

panvica na nepečenie Jello tvarohový koláč s bobuľovým vírením Sher Castellano / Kaša

Vráťte pozornosť na bobule a pokračujte v ich mačkaní opäť vidličkou. Teraz zmes nechajte prejsť cez jemné sitko alebo gázu, aby ste z drvenej ovocnej zmesi odstránili dužinu a semená. Vyhoďte dužinu a semená, potom pokvapkajte zvyšnou zahustenou bobuľovou šťavou cez tvarohovú plnku v panvici.

Ovocie spolu krúživým pohybom pretiahnite špáradlom okolo mrholenia a nádherne ho ako umelecké dielo rozdeľte po plátne tvarohového koláča. Hodinu dajte do chladničky, potom nakrájajte a podávajte. Ak po podaní zázračne zostane nejaký tvarohový koláč, je potrebné ho schladiť.

Tvarohový koláč No-Bake Jello, ktorý by ste mali podávať na každej párty5 z 39 hodnotení Vyplňte 202 Print Vyskúšajte tento recept od Sher Castellana, aby ste si doma šľahali svoj vlastný nepečený tvarohový koláč Jello s bobuľovým vírením! Je to také ľahké, ako sa len dá. Čas prípravy 20 minút Čas varenia 60 minút Porcie 12 tyčiniek Celkový čas: 80 minút Zloženie
 • ¼ šálka mrazených bobúľ (rozmrazených)
 • ¼ šálka cukru (rozdelený)
 • 1 zmes Jello No-Bake Classic Cheesecake
 • ¼ šálka masla (izbová teplota)
 • 1 ½ šálky plnotučného mlieka
Smery
 1. V malej miske zmiešajte rozmrazené bobule s 2 lyžicami cukru. Vidličkou trochu roztlačíme bobule a odložíme sedieť.
 2. Panvicu s rozmermi 8 x 8 palcov vyložte pergamenovým papierom alebo fóliou. Odložiť.
 3. Rukami kombinujte kôrovú zmes, zvyšné 2 lyžice cukru a maslo, až kým sa nestane konzistenciou vlhkého piesku. Kôrovú zmes vtlačte do pekáča a vyrovnajte ju pomocou odsadenej stierky alebo odmerky. Potom odstavte.
 4. Spojte plniacu zmes s mliekom v stojatom mixéri a miešajte 30 minút na tichom mieste. Potom na médiu 3 minúty. (Môžete tiež použiť ručný mixér a misku).
 5. Lyžičku naplňte cez kôru a uhlaďte pomocou odloženej stierky (alebo lyžice) a odložte bokom.
 6. Vráťte sa k bobuľám a ešte raz ich roztlačte vidličkou. Zmes nechajte prejsť cez jemné sito, aby ste odstránili dužinu a semená. Dužinu a semená vyhoďte a pokvapkajte zvyšnou zahustenou šťavou z bobúľ. Potom spolu ľahko zľahka krúžte potiahnutím špáradla okolo mrholenia.
 7. Dajte do chladničky na 1 hodinu, potom nakrájajte a podávajte. Zvyšky tvarohového koláča je potrebné chladiť.
Výživa
Kalórie na porciu 92
Celkový tuk 6,3 g
Nasýtený tuk 3,7 g
Trans-tuky 0,2 g
Cholesterol 16,9 mg
Sacharidy spolu 7,8 g
Vláknina 0,1 g
Cukry spolu 7,5 g
Sodík 42,9 mg
Bielkoviny 1,4 g
Zobrazené informácie sú odhadom spoločnosti Edamam na základe dostupných prísad a prípravkov. Nemalo by sa to považovať za náhradu za radu odborníka na výživu. Ohodnoťte tento recept