„Obľúbený“ burger Andrewa Zimmerna vychádza z jeho francúzskej cibuľovej polievky

 Andrew Zimmern s okuliarmi a miernym úškrnom Kevin Winter/Getty Taylor Huang


Dňa 12. októbra Andrew Zimmern upustil od svojho receptu na francúzsku cibuľovú polievku , ktorý sa stal tak virálnym, že zrútil jeho stránku. Teraz má šéfkuchár celebrít ďalšie odporúčanie, o ktoré sa môže podeliť, a výborne dopĺňa predjedlo.Starbucks dress code vlasy

The 'bizarne jedlá' to prezradil hostiteľ jeho nový obľúbený burger možno nájsť v Gruzínsku. Povzbudil Gruzíncov, „najmä v Atlante“, aby si „sadli na tento [burger] hneď“, v 23. pípanie . Hlavné mesto štátu Peach si získalo veľkú pozornosť pre svoju živú kulinársku scénu, a to aj od iných celebrít. Lizzo tiež 23. októbra uverejnila TikTok video ukazuje tanier s vegánskym jedlom, ktoré si vychutnala počas návštevy južného mesta.
Cibuľový burger, ktorý si Zimmern doprial, je ďalšou miestnou pochúťkou – v skutočnosti ju sám pomáhal rozvíjať. Burger bol inšpirovaný receptom francúzskej cibuľovej polievky, ktorú šéfkuchár pravidelne vyrábal v jednom zo svojich prvých zamestnaní.

Andrew Zimmern pôsobí na atlantskej food scéne

 cheeseburger s cibuľovými krúžkami a karamelizovanou cibuľou na bielom tanieri TwitterAndrej Zimmer vykríkol Patty & Frank's na Chattahoochee Food Works jedáleň v jeho pípanie , pre gurmánov, ktorí hľadajú tento dekadentný burger. Položka je doslova pomenovaná ako „francúzska cibuľová placka“ a vyrába sa z „dvoch hovädzích karbonátok, dusenej cibule, švajčiarskeho syra a krúžkov vyprážanej cibule“ na webovej stránke reštaurácie.

Patty & Frank's sa nachádza vedľa jedného z obchodných podnikov Zimmern, Bar Sakura Ramen ; obaja predajcovia sa nachádzajú v Chattahoochee Food Works. S potravinárskou halou, v ktorej sa nachádza 29 ďalších predajcov a priestorom s rozlohou 26 000 štvorcových stôp, je možné, že sa Zimmern v budúcnosti rozhodne spolupracovať s inou reštauráciou.Pre fanúšikov šéfkuchára, ktorí nežijú v Gruzínsku, zverejnil Zimmern aj recept na podobný cibuľový burger na svojom webovej stránky , a je to také, ktoré sa dá ľahko vytvoriť doma.