Papa John práve priniesol pizzu s neočakávanou prísadou

Papa john

Mali ste niekedy kyslú pizzu? Ak nie, skutočne prichádzate o malú kyselinu z kyslé uhorky prerezáva niekedy príliš bohatý (a často príliš mastný) syr a mäso a posúva vašu pizzu na úplne novú úroveň. „Dobre, dobre, som predaný,“ možno si hovoríte, „ale kde vezmem jednu z týchto nakladaných pízz, o ktorých hovoríte, ak nebývate v blízkosti žiadnej trendy, hipsterské pizzerie ? ' No, vždy môžete pridať svoje vlastné kyslé uhorky, ale potom by ste nedostali takú extra lahodnosť, ktorá prichádza s tým, že si ich upečiete priamo so zvyškom zálievky. Čo teda robiť jedlík pizze milujúci kyslú uhorku?


No, prichádza Papa John na záchranu! Podľa tlačovej správy „hot-off-the-press“ (prostredníctvom Business Wire ), reťazec pizze s rýchlym občerstvením prinesie späť starého obľúbeného práve včas na to, aby som bol príliš studený na to, aby som vyšiel von, takže by sme mohli zostať doma. a jedz-pizza sezóna. Už čoskoro k dodávaciemu vozidlu vo vašej blízkosti je to obľúbený fanúšik Papa Johna, oh-tak zdravá pizza Double Cheeseburger!Všetky podrobnosti o nakladanej pizze od otca

Papa john

Dobre, tak sme klamali o zdravej časti. Je to reťazová pizza , koniec koncov, a jeden ten Jedenie značky hovorí, že má 410 kalórií na plátok, takže ... jo, možno budete chcieť vynechať obed. Ale bude to stáť za to. Papa John's popisuje reštauráciu Double Cheeseburger Pizza ako prílohu s omáčkou zesty burger, sypaným mletým hovädzím mäsom, čerstvými rómskymi paradajkami, syrom z mozzarelly a samozrejme kyslými kyslými uhorkami. Za veľký koláč stojí rozumných 12 dolárov, ale ak chcete niečo menšie, je k dispozícii aj v podobe „Papadie“ za 6 dolárov, ktorá podľa tlačovej správy „chutí ako cheeseburger zabalený v Podpisové cesto na pizzu od otca . “ Opisujú tiež toto jedlo ako doteraz naj mäsitejšiu papadiu, ktorá obsahuje štvrť kila hovädzieho mäsa (plus kyslé uhorky).
Kedy si teda môžete vyzdvihnúť balíček tatárskych nálevov? Ak ste členom programu Papa Rewards, môžete tak urobiť hneď, ako zdvihnete telefón (samozrejme plus čas dodania - nechceme, aby sa vodič dostal k nehode). Ak ste sa ešte neprihlásili k tejto elitnej posádke, tieto pizze budú vydané pre širokú verejnosť 26. októbra a dostupné do 27. decembra. To by mohlo byť výhodné, ak morky pripojte sa k zoznamu s konzervovanou kukuricou a pekárenskými potrebami ako produktmi, ktoré budú ťažko prísť v tomto sviatočnom období , plus, červené paradajky + zelené kyslé uhorky = pekný vianočný darček (stačí sa opýtať Duggars , ktorí majú zaujímavú sviatočnú tradíciu točiacu sa s nálevom z nálevu). Všetkým prajeme pokojné sviatočné obdobie plné nálevu a pizze, s láskavým dovolením otca.