Pekáreň Magnolia ponúka dekadentné pochúťky práve včas na váš dezertný stôl na Deň vďakyvzdania

 mriežkový jablkový koláč a tekvicový koláč Oksana Mizina/Shutterstock sophia lo


Keďže november je za rohom, je čas začať plánovať Deň vďakyvzdania – najmä ak organizujete večeru. Ak potrebujete inšpiráciu, zhrnuli sme to 60 najlepších príloh na Deň vďakyvzdania , no nič nepokazíte so zemiakovou kašou, ktorá je najobľúbenejšia príloha na Deň vďakyvzdania .Keďže plánovanie takej veľkej záležitosti môže byť výzvou, naučte sa niečo Triky na večeru na Deň vďakyvzdania vám značne uľahčí deň, napríklad plánovanie časovej osi alebo rozmrazovanie moriaka v ľade, aby ste proces urýchlili. Ale aj s týmito tipmi a trikmi je vždy iná možnosť, ako znížiť záťaž pri varení a pečení.
Ak chcete stráviť viac času s priateľmi a rodinou, vždy sa môžete rozhodnúť pre kúpu hotových jedál na Deň vďakyvzdania a pekáreň Magnolia ponúka klasické a sezónne dezerty na dovolenku. Pekáreň môže dodávať po celej krajine v Spojených štátoch a zákazníci si teraz môžu objednať dezerty webovú stránku spoločnosti .

Ponuka Magnolia Bakery na Deň vďakyvzdania zahŕňa niektoré klasiky

 traja ľudia, z ktorých každý drží koláč Pekáreň MagnoliaPre niektorých ľudí je koláč absolútne nevyhnutnou súčasťou Dňa vďakyvzdania, takže nie je prekvapením, že je v ponuke pekárne Magnolia. Podľa tlačovej správy zaslanej SN pekáreň predáva balík, ktorý zahŕňa pekanový koláč a koláč s jablkovou strúhankou, ktorý sa vyrába z jabĺk Golden Delicious. Tekvicový koláč nemusí byť súčasťou tohto balenia, ale na webovej stránke pekárne Magnolia je uvedené, že je možné si ho vyzdvihnúť v predajniach (za webovú stránku spoločnosti ), alebo si môžete vytvoriť svoj vlastný tekvicový koláč len s piatimi ingredienciami .

Fanúšikovia pekárne Magnolia vedia, že obchod je známy svojim banánovým pudingom ( pekáreň dokonca uviedla na trh produkt starostlivosti o pleť inšpirovaný jeho typickým dezertom). Zákazníci si tiež môžu objednať vzorkovač na Deň vďakyvzdania, ktorý by mal nasýtiť osem ľudí, ktorý obsahuje párty misku banánového pudingu a výber jablkového koláča, pekanového koláča alebo tekvicového koláča (podľa tlačovej správy).Stále chcete pokračovať a pripraviť si vlastné dezerty? Stále môžete získať pomoc od odborníkov na dezerty - pekáreň Magnolia zverejnila recept na svoje ikonické koláčiky a je to jednoduchšie, ako by ste čakali pripravte známy banánový puding od pekárne Magnolia .