Plnené obláčiky Uviedli na trh škoricové toasty Crunch Marshmallows

 Plnené pusinky Big Bites Marshmallows Instagram Katy Kanada


Crunch škoricový toast prišiel na číslo päť Kiplinger zoznam 19 najlepších amerických raňajkových cereálií. Za História občerstvenia , General Mills vydal chrumkavé, sladké, škoricové štvorce v roku 1984 a Výroba potravín oznámili, že Cinnamon Toast Crunch bola v roku 2021 najobľúbenejšou obilninou v USA na Amazone, ktorá práve prekonala Rice Krispies.Ľudia všetkých vekových kategórií považujú Cinnamon Toast Crunch za raňajky šampiónov, Freeman online vysvetlil. Cinnamon Toast Crunch ročne vygeneruje 344,3 milióna dolárov predajom 105 miliónov krabičiek cereálií. Kulickovej . Je tak populárny, že produkty Cinnamon Toast Crunch teraz presahujú oblasť raňajok s položkami ako Crunch Poleva so škoricou Toast a zmes sušienok podobnej chuti.
Aj keď neexistuje žiadny limit na dennú dobu, kedy je vhodné túto obľúbenú cereáliu konzumovať – je skvelá na polnočné občerstvenie, chrumkanie na cestách, ako aj na raňajky v miske s mliekom – fanúšikovia škoricového toastu Crunch teraz majú možnosť vychutnať si svoje obľúbené raňajky v inom kontexte vďaka novej spolupráci s Stuffed Puffs.

obilnina so zelenou žabou

Cereálie sa stretávajú s marshmallow v novej spolupráci

 Box of Cinnamon Toast Crunch na cereálnej uličke The Image Party/ShutterstockFanúšikovia obľúbené raňajkové cereálie sú teraz k dispozícii ako sladká pochúťka na účely občerstvenia PR Newswire , čím sa značka dostáva mimo oblasť raňajok. Stuffed Puffs vydali marshmallows plnené škoricou Toast Crunch 15. novembra. Plnené marshmallows plnené Puff Big Bites Marshmallows plnené škoricou Toast Crunch sa zrodili zo spolupráce medzi Stuffed Puffs a General Mills. Táto cukrovinka obsahuje marshmallows, ktoré sú potiahnuté prachom Cinnamon Toast Crunch a naplnené creme Cinnamon Toast Crunch. Stred krému má chutiť ako najlepšia časť misky cereálií – spodok – podľa Jedlo značky.

Tento nový hybrid marshmallow-cereálie nájdete exkluzívne vo Walmarte. Stuffed Puffs je najlepšie známy pre svoje čokoládové marshmallows, ktoré možno kúpiť vo viac ako 43 000 obchodoch v USA Chew Boom . Značka bola založená v roku 2019, no ide o prvú spoluprácu s General Mills .


Kategórie jesť jedlo televízia