Popeyes práve priniesol toto populárne jedlo

Popeyes skladujú vpredu Joe Raedle / Getty Images

Popeyes je celkom skvelá voľba reštaurácie rýchleho občerstvenia, ak hľadáte odvážne chute a úžasné ponuky jedál, aby ste za svoje peniaze dostali viac. Reťazec inšpirovaný Louisianou predstavil v priebehu rokov niekoľko obchodov, ktoré obsahujú niektoré z ich najobľúbenejších predmetov, no najmä jedna sa vracia a ľudia sú nadšení. Určite nebudete mať hlad, ak sa otočíte a zdvihnete ho.


'2 Can Dine for 10 $' je ponuka jedál z krabičiek, ktorá sa vracia k ponuke reťazca rýchleho občerstvenia (cez Guilty Eats ). Dohoda bola prvýkrát predstavená vo februári 2019. Našťastie pre fanúšikov Popeyes ju budú môcť znova získať na zúčastnených miestach po celej krajine. Krabica na jedlo v hodnote 10 dolárov pôvodne obsahovala výber z piatich kusov zmiešaného vyprážaného kuracieho mäsa alebo z kuracích tendrov (via Žuvajte boom ). Tentokrát sa to, čo je v krabici, trochu zmenilo.To je to, čo získate v akcii „2 Can Dine For 10 $“

vyprážané kuracie tendre

Namiesto piatich kúskov vyprážaného kuracieho mäsa alebo kuracích tendrov je v akcii „2 Can Dine for 10 $“ tentoraz šesť kuracích tendrov. To je viac jedla za cenu, čo z neho robí úžasnú hodnotu. Okrem šiestich tendrov na kurčatá dostanú zákazníci tiež dva sušienky, dve pravidelné strany a dve omáčky. To znamená, že môžete dostať červené fazule a ryžu, mac a syr, kukuričný klas, zelené fazule, ryžu cajun, zemiakovú kašu, hranolky cajun alebo zelný šalát (cez Menu a cena ). Určite to naťahuje 10 dolárov, pokiaľ to pôjde.
Fanúšikovia Popeyes budú musieť túto dohodu čoskoro využiť. Bude k dispozícii iba obmedzený čas, takže nečakajte!