Pre Chewier Brownies, naštartujte túto rúru

 Detailný záber na dve sušienky Nová Afrika/Shutterstock Ashley Delmar


dovnútra a von hranolky so zvieratami

Brownies sú súčasťou amerických cukroviniek už od r koniec 19. storočia a v posledných desaťročiach sa objavilo množstvo odrôd sušienok. Zatiaľ čo domáci pekári prišli s mnohými kreatívnymi príchuťami a konzistenciami, dezert zvyčajne prichádza v jednej z nich tri hlavné formy ; fudgy, koláčiky alebo žuvačky. Aj keď základ každého typu sušienok vo všeobecnosti začína podobným recept , budú zástancovia každej odrody brownie vášnivo obhajovať svoju obľúbenú cukrovinku.Tí, ktorí túžia po ľahkých a nadýchaných dezertoch, si asi najlepšie pochutia na koláčových brownies, ktoré sa dajú dosiahnuť vytvorením vzdušného cesta podobného tomu na čokoládovú tortu (cez Land O'Lakes ). Alternatívne, fudgy brownies ponúkajú ooey gýč čokoládový zážitok zabalený vo vlhkom obale podobnom chlebu. Aj keď je milovníkom dezertov všade jasné, že obe tieto odrody sušienky majú svoje prednosti, existuje jeden typ sušienok, ktorý spája tie najlepšie vlastnosti oboch. Žuvacie sušienky predstavujú lahodné šťastné médium v ​​diskusii o sušienkach.
Horúca rúra môže pripraviť ešte žuvavejšie brownies

 Detailný záber na tanier na žuvacie koláčiky Tyncho/Getty Images

Najdôležitejšou súčasťou toho, čo tvorí konzistenciu žuvacieho koláčika, je jeho vlhká, ale jemne chrumkavá kôrka. Pre mnohých je táto vytúžená konzistencia tým, čo robí typický brownie , ale tajomstvo správneho dezertu je zručnosť, ktorá sa môže ukázať ako nečakaná výzva pre pekárov.Podľa Epikurický , tajomstvo pečenia dokonale žuvacieho koláčika je všetko v nastaveniach vašej rúry. Zapnutie rúry až na 400 stupňov Fahrenheita a pečenie brownies po dobu približne 20 minút sa zdá byť dokonalým receptom na vytvorenie vlhkých sušienok s nádherne chrumkavou kôrkou.

mozog opice chrámu skazy

Tento hack funguje, pretože teplo z vysokej teploty pečenia dáva cukrom a tukom v sušienkach dostatok času na vytvorenie lahodnej karamelizovanej textúry na kôrke, ale nie dosť času na vytvorenie rovnakej textúry v celom dezerte. Ak stále máte chuť na brownies, dajte si trochu viac elasticita Ak do receptu pridáte ďalšie vajce a trochu múky navyše, pomôže vám to dostať vaše sušienky do varu ďalší level .