Prečo bol James Corden zakázaný (a potom zrušený) z tejto reštaurácie v New Yorku

 James Corden Dave J Hogan/Getty Ree Winter


Čo presne musí celebrita urobiť, aby jej verejne zakázali vstup do reštaurácie? Reštaurátor Keith McNally, majiteľ dlhoročnej a uznávaná newyorská reštaurácia Balthazar , rozhodol, že čas Jamesa Cordena v jeho podniku vypršal po dvoch samostatných incidentoch. Podľa McNally's Instagram , Corden údajne našiel vlas v jedle počas návštevy reštaurácie v júni. Manažér sa ospravedlňoval, ale McNally opísal Cordena ako 'extrémne škaredého' a poznamenal, že komik povedal svojim serverom: 'Prineste nám ešte jednu porciu drinkov túto sekundu. A tiež sa postarajte o všetky naše doterajšie drinky. Týmto spôsobom [nebudem ] napíšte nejaké škaredé recenzie na Yelp.'K druhému incidentu došlo 9. októbra, keď Corden priviedol svoju manželku k Balthazarovi. Objednala si „žĺtkovú omeletu s syr gruyere a šalát.' Keď prišla objednávka, manželia objavili „trochu vaječného bielka zmiešaného s vaječným žĺtkom.' Kuchyňa jedlo prerobila, ale omylom ho poslala s hranolkami namiesto šalátu. Instagramový príspevok informuje Corden potom začal kričať na server a povedal: „Nemôžeš robiť svoju prácu! Nemôžeš robiť svoju prácu! Možno by som mal ísť do kuchyne a sám si uvariť omeletu!' V príspevku sa píše, že Corden bol k manažérovi príjemný, no voči serveru bol naďalej nahnevaný. V dôsledku toho McNally podnikol kroky, aby komika verejne zakázal v jeho reštaurácii.
James Corden sa ospravedlňuje a je (možno) zakázaný

 Baltazár's New York MRI Photos/Shutterstock

'James Corden je mimoriadne nadaný komik, ale malý Kretín človeka,' napísal majiteľ Balthazaru Keith McNally. Instagram včera. Nezastavil sa pri tom a nazval účinkujúceho „najhrubším zákazníkom mojich balthazarských serverov od otvorenia reštaurácie pred 25 rokmi. Nie som často zákazníkom, dnes som Cordenovi. Nerozosmialo ma to. 'Ľudia reagovali na príspevok na podporu McNallyho rozhodnutia, pričom mnohí tvrdili, že reštaurácia im vždy ponúkala „bezchybné služby“. Jeden povedal: 'O človeku sa dá veľa povedať podľa toho, ako sa správa k ľuďom v odvetví služieb.' Iní tvrdili, že sa im komik nepáčil a mnohí tvrdili, že toto správanie odteraz ovplyvní spôsob, akým budú vidieť jeho show.

Hviezda Food Network Valerie Bertinelli zavážilo aj s jej názorom na Twitter z októbrovej návštevy komika: 'Ale omeleta JE DODÁVANÁ S DOMÁCIMI HRANOLKAMI. Tak sa omeleta podáva...S DOMÁCIMI HRANOLKAMI. Objednajte si šalát na boku a stfu.'O necelých 24 hodín neskôr však McNally zákaz zrušil. 'James Corden mi práve zavolal a veľmi sa mi ospravedlnil,' povedal McNally Instagram . Povedal tiež, že súcitil s komikom, pretože nebol vždy dokonalý a potom zavtipkoval: 'Ak mi James Corden dovolí moderovať jeho Late Late Show na 9 mesiacov, okamžite zruším jeho zákaz pre Balthazar.' Dodal, že ak bol Corden 'dostatočne veľkorysý' na to, aby sa ospravedlnil, bol ochotný prijať a zrušiť zákaz.